Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

sophiejane
19. apr 2010

jinak me je dobre, dnes rano jsem mela depku, že nemám vůbec břicho, jestli ve mě vůbec něco roste ☹

l.u.c.i.e
19. apr 2010

Sophi, cože? Adminky vám zamkly téma v čekatelkách? Proboha proč? Vždyť je přece logické, že z čekatelek se stanou těhulky a pak maminky. Vždyť i když k nám jsem někdo přijde pro radu, tak jim odpovíme... To je teda fakt děsný. Jak někdo do IP můžou chodit stížnosti. To vás někdo snad potají čte a udává nebo co? Nedivím se, že jsi nasr**á. Taky bych byla.
Doufám, že nám to tu taky nezamknout.
Bříško ti začne růst později, neboj se.

sophiejane
19. apr 2010

nene marhulinka požádala sama o zamčení...at si ty, co si stěžují, založí svou....

denis19
19. apr 2010

Zdar devčata!
No co vám povím, lidé jsou všude stejní a to asi nejaká zakomplexka...vyvolala...no co už....tak máte novou témičku, pkud dobre chápu!!!!
Jinak u nás pohoda, klídeček, nuda a snad co nevidet budeme doma!

sophiejane
19. apr 2010

a jak tlak...já bych ho potřebovala naopak nahoru, dnes jsem zase jako mátoha, motám se...mám naopak děsně nízký...

kamcatka77
19. apr 2010

Ahojvšem - prosím o radu - jak dlouho jste čekaly na schválení na IVF od pojišťovny????????????

eustoma
19. apr 2010

my sme cakala necelych 14 dni, mam vseobecnu poistovnu

l.u.c.i.e
20. apr 2010

Dobré ránko,

Kamcatka, záleží u jaké jsi pojišťovny. U VZP jsem měla IVF schválené do týdne.

Denis, jak se vede? Co otoky a tlak?

Sophi, copak máš dnes v plánu?

Gabulík, copak je s tebou?

denis19
20. apr 2010

Dobré ránko!
Hlásím se od domácího počítače 🙂
sophie...skoro všichni mají problém s nižším tlakem v tehuhu, jen já patrím do skupinky 2% ženušek co to má naopak 😀

l.u.c.i.e
20. apr 2010

Ahojky Denis, vítám tě doma? Jak ti je?

denis19
20. apr 2010

Ahoj Lucko, je micelkem dobre, nemám tlakomer tak nevím co tlak,ale myslím, že je v horní norme 🙂 , otoky na rukou nejsou, jen trnou,ale toho se prý už do porodu nezbavím a otokoy na nohou jśou poloviční a pokod moc nesedím a nemám je moc dole, tak skoro žádné....takže parádička, zustávám už na PN a jsem pod drobnohledem rizikové ambulance v naší krajské nemocnici, takže k dvému gyyndari už chodit nebudu. Mám nasezenou léčbu v tabletách a v injekcích do bríška, tak si pripadám jak pri štimulaci 🙂 ale v zásade jsem ráda, že jsem doma, doma je doma....
a co ty? Jak se vede tobe a malému???? Mám i nové faotečky malé, tka je tam večer nebo odpoledne prásku...mož 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
20. apr 2010

Denis, hlavně, že tě mají pod dozorem a teď jsi relativně fit. Takže teď budeš chodit po doktorech častěji, jestli jsem to pochopila... Hlavně, že ti tablety i injekce pomáhají. To vydržíš. Při stimulaci jsi to taky vydržela 🙂
Není nad to být doma, co? V klídku a pohodě 🙂 Pomalu můžeš začít zařizovat výbavičku, postýlku a tak...
Na fotečky malé se už těšíme. Až tam budou, dej vědět. Nám už přišla i dětská záclona. Mrkni se.
Jinak mě je celkem fajn. Už jsem zjistila, že nemůžu chodit na dlouhé procházky, jelikož mě pak bolí strašně v podbříšku a párkrát mě i ztvrdlo břicho. Po Magnolsivu ta bolest ustoupila. Teď už je to v poho 🙂 Jinak je čilej ažaž a jsem za to ráda...
Ani jses nepochlubila, jak ti dopadl test na cukr?

denis19
20. apr 2010

Cukr je v pohode, jen mám méne železe, tak ho beru v tabletkách...a co se týče procházek...také mám potom bolest v podbríšku a i tvrdnutí bricha , tak max 3x za den je v norme....nemelo by to být více, dávej si teda pozor.
Jdu mrknout album.
😀

denis19
20. apr 2010

je prefektní záclonka, vidím, že už také ve velkém pripravuješ 🙂

l.u.c.i.e
20. apr 2010

Naštěstí to tvrdnutí břicha nemám každý den. Jen zkrátka nesmím chodit moc dlouho... Ale i tak mě to prvně vystrašilo. Takže díky za info. Uklidnila jsi mě.
Jsem ráda, že cukr je v poho.

l.u.c.i.e
20. apr 2010

Jojo, už připravuju. Náhoda je blbec a co potom. Ne, hlavně se mi to nechce dělat až budou vedra. Budu ráda, když pak odjedu na zahrádku kamarádce vegetit. 🙂

denis19
20. apr 2010

Jo já si to také už chystám, neboť si myslím,že za mesíc už toho moc ani nenachodím a ani nevíc nenedýchám....takže já už mám výbavu sakum prdum nachystanou, už jen postýlka, kočárek a konečne ta komoda.... 🙂 a ted už asi i záclonka, celkem mne nadchla 🙂

sophiejane
20. apr 2010

ahoj holky, denisko to je super, že ti nemocnice pomohla a jsi doma!

l.u.c.i.e
20. apr 2010

Denis, moje řeč... Už máte nějakou postýlku vyhlídnutou?

denis19
20. apr 2010

Lucko, ano máme, v zásade je to to samé co máte vy, jen ted si nepamatuji vaši barvu,ale ta naše je svetlá a k našim máme postýlku od sestrenice po dceri, takže postýlky jsou vyrešeny.
kde se potulujete devčata?????

gabulik77
20. apr 2010

ahojky holky, moc vas všechny zdravím
kamcatka77 já mám OZP a myslím, že schválení trvalo asi 14 dní

gabulik77
20. apr 2010

Denisko vítej doma, to je dobře, že už tě pustili. Tak holky koukám, že už máte skoro vše zařízené, to je super. Denis já byla včera u své dr. a tvrdnutí břicha byla moje první otázka kterou jsem dr. položila. Mě tvrdne tak vždycky na cca 10 vteřin ale třeba 7-10 za den a nejvíc večer když jsem v klidu a dr. mi řekla že pokud to trvá takhle krátkou dobu tak je to v pohodě, že mám brát magnečko. Ale já ho beru vlastně od začátku a mám to takhle od nějakého cca 16 týdne, tak teda nevim......každopádně po prohlídce řekla, že jsem naprosto v pořádku. I cukr mám v poho dokonce pod normu, ale to neva, po dvou hodinách od toho roztoku mi naměřili hodnotu 2. 🙂 Jen ty protilátky, do porodu budu chodit pořád na kontrolní odběry. Ale jinak je vše jak má být 🙂

l.u.c.i.e
21. apr 2010

Dobré ránko,

Denis, my máme bukovou postýlku. Je tedy taky světlá. Manža se už na ní třese. Chce si jí už postavit. Ale mě přijde, že je na ní ještě opravdu čas 🙂

Gabulík, super zpráva, že nemáš cukr. Koukám, že máš taky problémy s tvrdnutím břicha. To už asi budeme mít až do konce těhu. Hlavně, že jsi i mimi v pořádku. 🙂

denis19
21. apr 2010

Dobré ránko....
nomne to Lucko také prijde brzo na postýlku,ale jak uvížíte, já určo ješte mesíc počkám....
dnes jsem opet spala jako mimino a ted jsem se vykutálela.

Gabulik,ale to Ti tvrdne dosti často, co zvýšit magnézko?

l.u.c.i.e
21. apr 2010

Denis, to vysvětli manželovi. Kdyby to bylo na něm, tak už by chtěl, aby byl malej na světě. Je děsně netrpělivej 🙂 Ale neboj, zatím ho úspěšně krotím 😀
Je dobře, že hodně spíš. Jen si to užívej. Já mám takové lehké spaní a pořád se vrtím a převracím....

denis19
21. apr 2010

No to není nic moc s tím spánkem...já se vrátila z lítání po dr....každý mi mohl predepsat necojiného, tak jsem si pripadala jako magor, když je jednou doktor a mám naordinovanou l éčbu,proč by mi nemohl predepsat všechny léky!

l.u.c.i.e
22. apr 2010

Ahojky Denis, koukám, že to nemáš lehké, když musíš lítat po doktorech. Taky to nechápu proč ti nemohl předepsat všechny léky. Už je máš?
Kdepak je fotečka malé z UTZ? Mrkla jsem se do albíčka a nic 🙂
Páni, už ty naskočil 32tt. To je neuvěřitelné. Za 2 měsíce rodíš... Možná to u tebe bude i dříve, viď?

l.u.c.i.e
22. apr 2010

Denis, co DVD malé, líbí? Jestlipak si ho pouštíte jako večerníček?

Kačko, co stimulace? Jak jí zvládáš? Je vše ok?

denis19
22. apr 2010

Ahoj LUcko...tak DVD jsem ve streseu minule u dr zapemela a priznám se, že jsem zapomela dát i foto do alba,ted nestíhám, neboť musím po vysávat a letím za kámoškou na mini nákupky,ale odpoledne jiste už bude foto tam.
Léky naštestí mám, tak mohu šlapat dál 😀 😀 😀 😀 No a máš pradu, že prý 32tt!!!!!!A také máš pravdu, budu rodit cca o 1-2 týdny drív, to mi už dr rekl, neboť pri otvírání porodních cest se tlak ješte zvetšuje a to si nemohou dovolit 🙂 takže možná za 6-7 týdnu tu bude s náma už i karolínka 🙂

l.u.c.i.e
22. apr 2010

Tak až budeš mít čas, foto určitě přidej. Pro DVD se někdy u doktora stav. Byla by škoda, kdybys mu ho tam nechala 🙂
Užij si s kámoškou nákupy na Karolínku. Taky za chvíli vyrážím do města.
Páni, jistě už se moc těšíte, když malou můžete čekat dříve. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre