Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

jitakl
24. jún 2010

@radysek taky si s postavou moc hlavu nelámu snad to také schodím jen mo bylo divné že už je vidět bříško a na váze se to zatínm moc neoběvilo mám na hoře zatím asi půl kyla 😀

l.u.c.i.e
24. jún 2010

Ahojky Radýsku, jsem ráda, že jses ukázala a že jsi s malou v pořádku. Jak se jinak máte?

Jitakl, váhu vůbec neřeš. Dvojčátka potřebují více přijmu potravy... Hlavně, aby byla v pořádku. Pak kila půjdou dolů ani nebudeš vědět jak. 🙂

denis19
24. jún 2010

Ahoj holky....tak vidím, že zatím ješte nikdo nerodí a i stré tváre zavítaly na koníka...super...
.EVA to teda uteklo a ty jdeš hup znova do toho...držím palec.....
Jak se vám vede devčata? U nás pohoda, Karolínka určuje pravidla hry a maminka skáče jako pako 😀 😀 i ted by se mela koupat a ona si vesele spí.......
Kacko ...pomooooc jak mám určit pravidla hry já?????????????????

l.u.c.i.e
24. jún 2010

Denis, už se vidím jak taky budu bezradná 🙂 Ale na to asi pak přijdeme samy co a jak.

radysek
24. jún 2010

no, já jsem nad mé očekávání vpoho - dokonce se i v poslední době daří spát s tím nadměrným nákladem. Jen nechápu, jak někdo může držet v těhotenství dietu, protože já mám stále chuť na něco malinkato sladkého.
Jitu , tak třeba si zatím mimča berou z tebe a to pak roste jen bříško. já teď taky vůbec nepřibírám a přesto bříško roste.
Denis, to hopkání kolem malé brzo přestane, jen jí občas musíš nechat i zaplakat, prý se potom pěkně roztahují plíce a prcek zjistí, že si vše nemůže vydupat. já to v tom měla jednoduší, že opravdu jeden musel počkat. Teď , ale nevim nevim, jestli maličkou nebudu tak trochu rozmazlovat a nebude taky určovat pravidla. Jsou to holt naše vysněné a vybojované štěstíčka!!!

jitakl
24. jún 2010

@radysek jsem pro to že v těhotenství se má jíst na co je chut a dieta? ta je na prd i v normálním stavu to chce pohyb 😀

l.u.c.i.e
25. jún 2010

Dobré ránko,

holky já jsem po celou dobu v těhotenství jedla na co jsem měla chuť. I každý den jsem měla něco sladkého, teda pokud mě zrovna nepálila žáha 🙂 No a výsledek je, že jsem toho moc nepřibrala. Nemusíte se bát. Mám nahoře jen to, co jsem nazačátku těhu schodila, jak mě bylo špatně 🙂
Kdypak taky uvidím vaše rostoucí bříška?

gabulik77
25. jún 2010

ahoj holky všechny zdravím 🙂
tak jsem dnes pořídila nové foto pupenda a musím fakt říct, že Péťa má fakt bejvák 🙂 🙂 kde se to až zastaví 🙂 🙂

denis ono se to určo srovná neboj, nastavení nějakého režimu určo chvíli trvá. Přidej taky nějakou fotečku Karolínky, ať vidíme jak vam pěkně roste🙂

l.u.c.i.e
25. jún 2010

Gabulík, ty jses nám krásně zakulatila. Moooc ti to sluší, maminko. Bříško ti ještě poroste. Já mám taky mega břich... A to doktor v poradně říkal, že se mi ještě zvětší. Teď mimčo přibírá 200g za den. 😉

l.u.c.i.e
25. jún 2010

Radýsku, mrkla jsem se i na tvé album a hezkou rodinu máš. Bříško krásně zakulacené... Pěkně vás v ateliéru vyfotili. 😉

radysek
25. jún 2010

Jojo, rodinka je veliká a kamarádka se ve focení vyžívá, takže jsme tam byli fakt dost dlouho než se vyřádila a stvořila krásné fotečky. Bříško mám až moc veliké, jako bych byla už před porodem, no snad už se ten růst zastaví!. já se dívala na vaše fotečky a máte bříška, tak akorát, pěkné žádné kolosální!

gabulik77
25. jún 2010

Ahoj Lucko, 200g týdně, ne denně 🙂 🙂 , je to kolem 30g denně. Ty jo kdyby to bylo denně 200g, to máš 1,5 kg týdně, to by bylo mega dítě 😉

radysek nádherné fotky, moc vám to všem sluší 😉

l.u.c.i.e
25. jún 2010

Gabulík, máš pravdu 🙂 Je to za týden 🙂 Jsem se přepsala...

denis19
25. jún 2010

Tak holky já vám to teda verím a počkám si na ten režim 😀 😀 😀
Jdu mrknout nové fota v albecha šupnu i nejaké nové naše.....myslím na vás,ale nejak na techto prázdninách nestíhám.....už k našim dorazil i muj milovaný manžílek, tak je nám tu vskutku veselo....... 😕 😕 😕

denis19
25. jún 2010

Tak devčata..vaše domečky pro miminka jsou nááááádherné 🙂 🙂 🙂 🙂
Radýsek ...krásné foto umelecké...moc hezké.....jsem už zvedavá na ty vaše mimíska..... 🙂 jak se máte?

gabulik77
25. jún 2010

Denis super fotky, Karolínka je fakt krásná🙂 a tobě to tedy fakt sluší 🙂 super mamina

denis19
25. jún 2010

gabulik...dikas..to víš jsem u maminky a tak i odpočinutá🙂🙂🙂🙂
jak se vede tobe?

jitakl
25. jún 2010

Ahojka ve spolek tak jsem koukala na ty faše fotečky no krása co k tomu dodat taky bych už měla zase vyfotit břich a dát ho sem at se také můžete pokochat 🙂 😀

jitakl
25. jún 2010

tak fotky přidané můžete se pokochat 😀

gabulik77
26. jún 2010

denis já jsem v poho, včera jsem poprvé uviděla u sebe oteklé nohy, bylo dost teplo a já toho hodně za den naseděla, tak jsem měla večer bambule🙂 ale do té doby jsem je nikdy neměla, takže si myslím, že jsem vydržela dlouho bez otoků, jinak se cítím se dobře 🙂

gabulik77
26. jún 2010

jitakl krásné fotky bříška, super 🙂 počkej to bude ryhlost, uvidíš jak poroste 🙂

l.u.c.i.e
26. jún 2010

Dobré ránko všem.

Denis, malá je přímo kouzelná. Moc krásná holčička a sluší ti to, maminko 🙂 Užívejte si to u tvé maminky. Tak je určitě ráda, že vás tam má... Hlavně si užívá Karolínky.

Jitakl, páni, ty máš moc krásné bříško. Nádherně tě roste. Jen tak dál.

Gabulík, oteklé nohy už mám delší dobu, ale můžu ti doporučit dávat nohy do studené vody. Pomáhají. Otok se pak zmenší. Teda aspoň u mě to tak funguje 🙂

jitakl
26. jún 2010

ahojka holky moc děkuji jestli to bříško poroste takovouhle rychlostí nechci se vidět v 8 měsíci 🙂

gabulik77
26. jún 2010

Lucko měla jsem otoky včera poprvé, takže pohoda, myslím, že jsem vydržela v pohodě dlouho, vůbec si nestěžuji a teď jestli budou tepla už to bude asi normální, ale včera jsem si je právě dala do studené vody a bylo to super 😝

l.u.c.i.e
28. jún 2010

Dobré ránko děvčata, hlásím se ještě 2v1
Včera jsme byli na oslavě mamky narozenin a pak ještě na návštěvě u známých, takže nebyl čas sem nakouknout, ale dnes to napravím než půjdu do města.

Jitakl, v 8 měsíci budeš mít krásné kulaté bříško 🙂 Postupně přidávej fotečky, ať vidíš, jak ti roste 🙂

Gabulík, jojo, když jsou tepla, tak ty otoky jsou normální. Doktor je ani neřeší, když mám normální tlak i moč. Jen mi právě říkal, že na úlevu pomáhá ta studená voda.

Jak jste se o víkendu měly ženy?

denis19
28. jún 2010

dobré ránko!
my jsme doma z prázdnin ,kde bylo super..dnes máme za sebou poradnu s karolínkou, tak je zdravá, 3330gr/50cm...tak i roste a jinak je nejak nervní, stále by se jen nosila v náručí, jinak snad už ani neusne a jak ji dám do postýlky tak protestuje, tak má prevýchovu 🙂 noc byla tím pádem krušná, neboť jen na mne a jak jsem ji dala bokem tak se pučila, stonala a vrtela, začíná být dosti hladová, tak jsem se s dr dohodla na zvýšení dávek jídla a uvidíme a pokud by to nestačilo, tak zmeníme mléko na už klasické kojenecké a ne pro predčasné deti 😨
a co nové u vás? 🙂

jitakl
28. jún 2010

Ahojky holky přeji všem krásný den 🙂
já jsem měla víkend pohodoví manžel stále není doma ani netuším kdy dorazí 😖 ale měla jsem na hlídání malou neteř tak jsem si to s ní užila jinak mi je dobře a přemýšlím jestli se nepojedu někam vykoupat 😀

l.u.c.i.e
28. jún 2010

Denis, jééé, to je dobře, že Karolínka tak krásně prospívá. Jen tak dál. Děti už si vybírají co se jim líbí či ne. Snad se to usínání upraví. 🙂

Jitakl, ty netušíš, kdy se ti manžel vrátí? 🙂 Snad brzo... Tak jsis užila víkend s neteřinkou. To je pěkné...

Za chvíli si půjdu posedět s kamarádkou, aby mě ještě viděla než odjede v pátek do Chorvatska.

jitakl
28. jún 2010

tak už to vím manžel prej dorazí zítra hurááááááááá 🙂

eva5
28. jún 2010

Ahoj HOLKY..víkend byl ve znamení oslav a dobrého jídla a pití ,jsem si dala naposledy pohárek bílého....no odteď už nic ,protože už asi 4h mám v sobě naše dvě v pořádku rozmražené miminka...takže utrogestan 2x3 náplasti prednison anopyrin a vitamíny......cesta z Brna po dálnici byla divoká,jak jsou tam ty panely,pořád jsem chlapovi říkala zpomal zpomal na 110km/h to tak nedrncá 😀 ten měl nervy bylo mu horko apod.jsem se musela smát,ale jenom poťichoučku,aby si toho nevšimnul 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre