Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
27. nov 2009

jo aháááá, tak náhodou,no já vlastne také,ale naštestí brzo, tak jsem se nenudila dlouho a hnedle začala udržovat sociální vazby 😀

denis19
27. nov 2009

gabulik77
já z tebe zcvoknu!!!!! ty už máš dárky????????? dej tipa, já mám vybaveného jen manžílka, bráchu a sebe 😕

gabulik77
27. nov 2009

no denis to ti moc tipa nedám protože mám právě jen pro manžela 😀 a kalhoty pro mamku, pro tatku bude asi nějaká dobrá lahvinka a brácha taky. Jsme malá rodina, švagrova žije v USA a té šel balíček, kde byly polévky od vitany, české koření, čaje a čokolády, moc se jí po českých věcech stýská, takže tam je to jednuchý 🙂

denis19
27. nov 2009

tak to máš super.
to mne ješte pred vánoci čeká tátova šedesátka, mamka ji mela ted, tak to tam padla také nejaká inspirace no a ted vánoce....mám je ráda,ale nekdy mám pocit, že mne tlačí ke kupování dárečku...ikdyž je nikdo vlastne nevyžaduje, jako dárečky,ale to už človeku nedá!!! 🙂
nejlépe se mi kupovalo pro malou pulroční neter....to byla paráda...jen tak mimochodem ..také je z IVF
😲

gabulik77
27. nov 2009

jo jo denis člověk kouká, kolik má kolem sebe lidí, kteří mají stejné problémy jako mi, dneska snad opravdu každý druhý pár nemůže počít normální cestou.

inza
27. nov 2009

to gabulik77: teta svine 😀 prijela myslim po 11 dnech a tt po 14 dnech. nevadi ze se ptas. Jo po prvnim IVF nam zbyli tri nanuci tak zkusime KET. K dr. jdem 8 a uvidime na cem se dohodnem. Vcelku na to psechame kvuli me vypovedi v praci ☹

carmen6
27. nov 2009

ahoj holky, chtela bych se zeptat, esli si myslite, ze by zitra uz mohly byt //? OPU jsem mela 14.11., ET 19.11., mam 2 embryjka, mrazacky zadne

inza
27. nov 2009

to denis: my teda uz taky mame darky. Ted akorat dokupujem pro sestru a jinak mame uz vsechny z krku 😀 😀

tesaa
27. nov 2009

Ahojte.
Som po IVF 12 dni.
Robila som siteh.test a vysiel poz.
Teraz neviem ci sa mam tesit ? Mam strach ze je to len reakcia na tie hormonalne lieky.

denis19
27. nov 2009

tak to já jsem fakt dárkový lajdák!!!!!! budu se muset polepšit!!!!!

carmen6 zítra tam už neco mužeš videt....,ale pokud by tan nebyly // tak nestresuj, mohlo se stát, že je to brzo, já první udelala na 7 den po Et a byla tm slabounká a potom na 11 a byla tam jak vidíš v albu....

tesaa
27. nov 2009

A moze sa stat aj to ze test je poz. a nakoniec s toho nic nebude ? ☹

carmen6
27. nov 2009

denis, pocita se den ET, nebo ne? nekdo rika, ze jo, nekdo zas, ze ne.... davali mi je tam rano. Ja se prave bojim testovat, pac jsem se testla vcera a bylo snehobilo. Jenze to bylo pozde odpoledne a pila jsem hodne, tak nevim...

denis19
27. nov 2009

carmen
počítá se od následujícího dne! no v tomto skorém stádiu je lepší testovat ráno na lačno ze strední dávky moče a je nutné mít ten nejcitlivejší test to je 10 000 tech jejich jednotek.....

tesa
stát se muže vše!!!!
co se týče hormošu, jen pregnyl v sobe obsahuje HCG a ten je už dávno z tela ven, tak s nejvetší pravdepodobností to vyšlo, jdeš do heliosu na krev v pondelí????

inza
27. nov 2009

to carmen: ja si myslim ze na // mas jeste cas. bych to videla na test tak na 11 den a dale 😉

gabulik77
27. nov 2009

tesaa, zdravim te, tak to je super, myslím, že když po 12 dnech od ET jsou // tak ty už tam zůstanlu 😀 😀 😀 to bude dobrý a kdy jde k dr.?
carmen6 taky zdravím, asi bych taky ještě počkala, myslím že je docela brzo, ale jak vidíš u denis i 7. den může být něco vidět...🙂
inza: zkus to co nejdříve, já jsem taky po KETu, tak jsem zvědavá, i po KETU jsou velké šance 😅

denis19
27. nov 2009

jasan že po KETu jsou také šance, znám jeden prípad.....,ale pravda je to jediný prípad KETu co znám 🙄

tesaa
27. nov 2009

ahoj gabulik
Dakujem za odpoved.
K doktorke idem v podnelok. A mam pocit ze dovtedy mi s toho prepne. Stale na to myslim.

carmen6
27. nov 2009

ok, holky, tak ja este pockam, ale obavam se, ze dyl nez do nedele mi to nepujde 😅

inza
27. nov 2009

to gabulik77: my chceme co nejdrive, ale u nas v centru maj pres vanoce rekonstrukci tak uvidime na kdy nam to vyjde. Jak tak pocitam tak nam by zacatek stimulky vysel tesne pred vanoce a to nevim zda tam jeste budou ☹

gabulik77
27. nov 2009

jo tak to máme tessa stejné pocity, jsem napnutá jak kšandy před prasknutím 😒 , je to dlouhých 14 dní.

gabulik77
27. nov 2009

carmen OK zkus to v neděli, ale kdyby to nedopadlo, tak to jestě zkus později, myslím že ten 12. den by byl idealní,ale každý to má asi opravdu jinak, mě v CAR nařídili test až na 17. den

tesaa
27. nov 2009

co si myslite o pregnile, naozaj moze ovplivnit vysledky teh. testu ?
Jeden som si robila vcera, druhy pasik bol uplne slabi , skor som mala pocit ze ho tam chcem vydiet.
A dnes rano uz bol pekny ruzovy. Mam s toho nervy ze neviem na com som. Manzel tvrdi ze som sa unahlila a mala som pockat na dok. Ale ja som bola taka zvedava 🙂

denis19
27. nov 2009

tesa
pokud se intenzita zesiluje, tak nemáš co rešit, je to jasné, pregnyl ovplyvní výsledek,ale jen na začátku, ríkám ti , že už je dávno z tela vyplavený!

tesaa
27. nov 2009

denis
bodaj by si mala pravdu , po 2 rokoch som z nervami v kybli

slaava
27. nov 2009

ahoj všechny,
koukám, že alepoň vy se držíte a nějaké nadějné čárky přibývají.
U mne stále při starém a navíc jdu zítra dopoledne na dvě ho´dky do práce.
Gabulik - držím palec.
a dobrou

gabulik77
28. nov 2009

ahojky holky, pěkné dopoledne. Omlouvám se, že jsem tě denis nechala tak čekat, ale musela jsem se trochu vzpamatovat. Tak a výsledek 😀 😀 😀 😀 😀 Jsou tam //, jsem totalně hotová 😀 😀 😀 a ubrečená

inza
28. nov 2009

to gabulik77: tak to gratulace 😀 to chce malou oslavu 😀 😎

vonkacka
28. nov 2009

gabulik a kolikátý den jsi po ET ? já testovala včera 11den a dnes 12den po ET a oba dva dny se mi objevila slaboulilinká čárka po 10min a dnes jsem začala špinit,tak nevím,tobě samozřejmě potichounku gratuluji

gabulik77
28. nov 2009

inza děkuji moc 😅 😅 😅 radeji slavit zatím nebudu 7.12 jdu na UZ tak jsem zvedava, jak to dopadne
ahoj vonkacka: dnes jsem 15 den po ET a testovala jsem poprvé, správně dle CAR mám testovat až v pondělí 17 den po ET, ale nevydržela jsem to, chtěla jsem raději, abych měla vikend na vzpamatovaní, kdyby to neklaplo, protože bych šla v pondělí do práce, takhle si jen do Car zajdu pro listek na peníze 😅

gabulik77
28. nov 2009

inza tak doufám, že budu další případ kdy i KET je úspěšný 😀 😀 😀 takže neváhej a jdi na něj co nejdříve to půjde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre