• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
to gabulik77: jo ja vim ze i KET ma vcelku dobrou uspesnost. Ja se chci jeste domluvit s dr. na tom ze kdyz nevyselo prvni ivf zda by nebylo dobre treba udelat imuno a genetiku. :wink:
28. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to měla taky druhý pokus, první ET nevyšel a to mi dávali jen 1 emb.
28. nov 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to gabulik77 : tak to me davali 2 a ani jednomu se nechtelo zustat :grinning:
28. nov 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inza aj mne davali dve....no som v cakani som len 6 den po ET.....manzel ma slayb spermiogram, ak sa mozem opytat vy ste mali daky aj iny problem, alebo nevysvetlitelnny, teda proste sa nedarilo? dakujem
28. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to andysok: manza taky nemel spermio nic moc a tak jsme jeste meli ICSI :wink: a stejne to nepomohlo :unamused:
28. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to inza :slight_smile: : no aj my sme mali IVF ISCI formou.......a cakame Uff
28. nov 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to andysok: to dopadne dobre a bude vanocni darek :grinning:
28. nov 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by teda byl darek, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: v kutiku duse doufam :wink:
28. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to andysok: tak doufej naplno :grinning: . No my nejdrive v pristim roce
28. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to inza : mozem sa este nieco opytat? ty si zistila ze sa ani jedno z embryii neujalo po 14 dnoch vysetrenim krvy?
28. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to andysok : ne ja ani uz pak na krev nesla. prisla mrcha :grinning: a tt byl taky negativni
28. nov 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to inza > dakujem.....budeme dufat aj vy aj my ak nie teraz tak snad neskor .....:slight_smile:
28. nov 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabu - gratuluju!!! kolikátý to byl pokus?
berem tě jako důkaz, že to funguje ;)
28. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj slaava, byl to můj druhý pokus, první ET nevyše a teď to vyšlo na KET, měla jsem zavedené dvě. Vůbec jsem ráno nechápala a nevěřila vlastním očím, i když mám před sebou ještě dlouhou cestu. Doufám, že dalším důkazem budeš ty.
28. nov 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabuli a ake si mala prizanyk pocas 14 dni? teda ak mozem sa opytat
28. nov 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj andysok, vůbec mi to nevadí, ptala jsem se přesně tak taky, chtěla jsem vědět co nejvíce věcí, od 8 dne od KET jsem měla střídavě bolesti v podbřišku a píchání, ale trochu jiné než když má přijít MS a boleli mi prsa. obojí trvá do teď a myslím, že ještě trvat bude :slight_smile:
28. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabuli....dakujem ja som 6 den, ale rpsia ma boli uz od druheho co tretieho dna , aj bradavky mam ine, aj ma obcas picha v brusku a mam ho zdute, na obed mavam zvysenu teplotu, len sa bojim, aby to nebola len reakcia na utrogestan alebo co :slight_smile:
28. nov 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andysok: nevím jestli to může být po utrogestanu, já ho beru nyní již po čtvrté, byla jsem 2x na IUI, 1x ET a nyní KET a nikdy jsem tyto příznaky jako teď neměla, vždycky to byly příznaky jako před MS a ta se taky vždy v termínu nebo ještě dřív dostavila.
28. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze vlastne........glg slinka.......mam tomu rozumiet , ze......mozno sa to uhniezdilo????? :slight_smile:
28. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teplotu si si asi nemerala ze? :grinning: joooj mam zasa malinkuuuuuuu nadej :slight_smile:
28. nov 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že se to klidně mohlo uhnizdit ale test bych dělala až tak 12 den, teplotu jsem si zvedave merila ve ctvrtek, ale měla jsem 36,4 takže vubec ne zvýšenou.
28. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veriiiiim, verim, ved uvidimo drzime si vsetci palcoky :slight_smile: ja uz radcej nemyslim :sunglasses:
28. nov 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcitě musíš věřit, naděje je tu až do konce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , myslela jsem si taky že to nevyjde a o to víc jsem byla překvapená, budu držet všechny palečky co mám.
28. nov 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mameslaby spermiogram...tak verim ze tie dve embryjka ktore prezili preziju aj u mna v brusku :slight_smile: este raz dakujem moc moc krat za podporu, vsetci ju tu potrebujeme :slight_smile:
28. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vubec není zač, i já potřebuji podporu, bude to ještě dlouhá cesta. Dobrou noc.
28. nov 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe sladke sny :-_ :pensive:
28. nov 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky!!!!
gabulik77
GRATULUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: paráda. včera jsem se nedostala na net, byli jsme u našich a ti se dali do rekonstrukce prízemí, ikdyž nevím proč a tak sjem se snažila býti i nápomocná!!!!!!!!!
Je to famozní ,že to vyšlo, ted užjen počkat na UTZ, že kolik jich tam je :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

andysok
tobe držím drápek a kdy máš testování?????
29. nov 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brýtro,,
tak my vážně nic - u nás je ten test (už tu přes rok leží) vážně tak nepotřebný, že mu pomalu prochází expirace.
Tak ostatním pěknou neděli, já si jdu najít nějakou práci, abych se nezbláznila.
29. nov 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis : nooo ja mam ist an krv 7.12.09 t.j.14 den po ET.... a kolko ti vkladali???? jooooj ci sa tesiiiim ked sa to niekomu podariiiiiiiiiiiii :slight_smile:
29. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andysok
mne transferovali dve a mám živé jedno, díky bohu i za to!!!!!
no tak udelej test na 10-11den, dnešek je fakt brzo....aby jsi nebyla zbytečne smutná tech pár dní, chodíš do iscaru???
29. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok