Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
13. dec 2009

a.jka
tak jsem si to dočetla dokonale do konce, mooooc blahopreji paráda!!!!!!§ už jen jak ríkáš aby se udžel/a/i.....paráda
nemko
pokud máš treba jen jedno, tak hladina hormonu muže být ješte nízká.....

zuzi
drž se na dnešek!!!!

gabulik77
13. dec 2009

ahoj holky všechny moc zdravím
a.jka super super super, to je skvělý výsledek, jen tak dál a další🙂) tenhle pocit přeji všem tady, které čekají🙂) , ajka moc gratuluji 😀 😀 😀

madlinka
13. dec 2009

😀 ajko gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůů

l.u.c.i.e
13. dec 2009

Ahooojky holky.

Ajko, gratuluju k pozitivnímu těhu testu 🙂 Moc ti to přeju. Mám vždycky radost, když se to tu rozroste o další těhulku. 🙂 Holky jen tak dál.

denis19
13. dec 2009

ahoj lucie, jak se ti vede?

l.u.c.i.e
13. dec 2009

Ahojky Denis, dneska je mi krásně... Ale včera zase zlobil žaludek. 🙂 Jinak venku nádherně padá sníh. I když je mi jasné, že moc dlouho nevydrží... 🙂 No a já pomalu dělám vánoční uklid. Spíš na takové etapy 🙂
A co ty?

denis19
13. dec 2009

no,mne se dnes vubec nic neche, jsem líná jako veška a to zítra nastupuji do práce!!!!
u nás nesneží,ale je pod nulou, melo by snežit od stredy,ale to já teda dvakrát nemusím ☹ ,ale co už, je zima.
jinak nic zvláštního, vánoce budou u našich, tak tam chci skočit o víkendu pomoci uklidit, upéct a tak ......jen jsem otrávená z dneška, jinak úplne super.

a.jka
13. dec 2009

nemko:denis:gabulik:madlinka: lucko: moc vám všem děkuju za gratulace, už jen aby HCG rosto a rostlo, ve středu jedem na kontrolu do Iscare, tak uvidíme, snad se mrňousci udrží a vydrží, teď se bojim i pohnout a jet autem, strašný🙂 ale zítra začnu pést cukroví abych to čekání zvládla...ty 3 měsíce budou těžký....přeju vám všem krásnou usněženou neděli.
nemko: ještě naházej flintu do žita!! krvácela jsi nebo tak něco? třeba se to fakt ukáže dýl, třeba je tam jeden drobečeka ještě máš čas, fakt, zkušený holky to taky řikaj!

denis19
13. dec 2009

a.jka
dobre deláš, já také moc necestovala ze začátku!!!
preji ti ať je jich tam uvrtaných tolik kolik chceš, dej nám vedet , že co a jak a pečení je super nápad na odreagování se. já jdu od zítra do práce, tak jsem zvedavá!

l.u.c.i.e
13. dec 2009

Denis, neboj, v práci to zvládneš a hned se dostaneš do starých kolejích... Zítra se ale připrav na samé otázky. 😀

denis19
13. dec 2009

no to se lucie i pripravuji,ale verím, že to zvládnu, nemám ješte v plánu to oznamovat,ale pokud to nepujde jinak.....ty pujdeš ješte do práce?

l.u.c.i.e
13. dec 2009

Já už do práce nepůjdu... Vzhledem k tomu krvácení co jsem měla. Doktor mě nepustí. Zítra pak napiš, jaké to bylo první den v práci.

denis19
13. dec 2009

no to napíšu, sama jsem zvedavá, po trech mesících...ale jen na tri dny, potom mám mesíc dovolené 😀 😀 musíme si dovolenou v daném roce vybrat nejpozdeji do druhého týdne následujícího roku....tak tam moc nepobudu....a co manžílek už se balí 😝

nemko
13. dec 2009

a.jka nekrvacala som , absolutne nic, dokonca mam uz aj po termine menzesu a nic.baby rano testujem kupila som si Rapi Clear Direct a to bude moj posledny test, v stredu idem na krv a ta bude zaverecna bodka za mojim prvym IVF

l.u.c.i.e
14. dec 2009

Dobré ránko,

Denis, tak jaké to je být první den v práci? 🙂 Jojo, manžel ten už je skoro zabalenej. Nejraději by letěl hned domů. Ale už za 3 dny bude doma... Huráááá.

madlinka
14. dec 2009

krásné pondělí holky!!!!

denis19
14. dec 2009

ahoj holky!

l.u.c.i.e
je to zábavné, první den se rýsoval jako celkem pohoda a hele ani jsem se neotočila na stole mi leží digitální mapa na revizi.....tak hurá na to.
a co ty????? relax 🙂

a.jka
14. dec 2009

ahojky holky
denis: tak jak je v práci? 🙂 nějaké otázky?
nemko: tak jak to dopadlo, dělala jsi testík? je divný žes nekrvácela a máš i po termínu MS...napiš, jsem moc zvědavá a čekám jen pozitiva!!
Já dneska testla jetě jednou čárka je furt stejně silná, ještě to neni ta tmavě fialová, ale jsem 12 den po ET, tak snad to holky nevadí? kdy jste ji měli tmavě fialovou jak má být?

nemko
14. dec 2009

a.jka negativny, uz som si to oplakala, volala som Dr., ze je to neg a pridem si dat zobrat krv aby to mali potvrdene aj v centre aj v poistovni.Mam po termine menzesu, ziadna krv nic.Doteraz som balila vsetky talizmany co som mala k IVF, vsetko som zatvorila do postele a spravim hrubu ciaru za mojim strasnym sklamanim.Myslela som si , ze to prezijem, ale dnes je to horsie ako vcera, mam strasne nervy a nemam na nic naladu.Uz nemam chut ani uzivat ten hnusny Utros, ale este vecernu davku a zajtra prezijem, v stredu idem na krv a koncim.

denis19
14. dec 2009

nemko ☹ nebuť aaž tak skeptická........ono te čeká určite neco lepšího, zkusíte to po novém roce zase a uvidíš, že to vyjde........jen neupadej na mysli....

a.jka
v práci pohoda zatím, jsem tu jen na tri dny, potom mám mesíc dovolenou 🙂 jaká prča
otázky ani ne....je to celkem pohoda, nechci to ješte ríkat, je brzo dle mne
a jak se vede?
jinak mne čárka také nesílela, zustala stejná....

nemko
14. dec 2009

denis toto uz trva roky nie mesiac a ja uz nemam nato nervy ani naladu fakt som z toho uz vycerpana,uz nevladznem.Kvoli IVF som musela nechat pracu takze teraz mam este o problem viac kde si najdem novu pracu.Moje myslienku su teraz kde najst pracu a preco nam to nevyslo ked je vsetko o.k.

a.jka
14. dec 2009

nemko: to mě moc mrzí, ☹ takové nervy a bez výsledku viď beruško, jak řiká denis, po novém roce to zkusíte znova a vyjde to!! věř tomu, uplně cítím tu beznaděj, kterou prožíváš, ale mysli na to, že příští rok je tutovka!nemko, opatruj se, klidně plakej, uvolníš tu bolest, držim Ti moc palečky a myslim na Tebe!!!

denis: to je super ta práce, na chvíli v práci a pak doma🙂 to je pohodička🙂 já jedu ve středu na krev, tak uvidím, mam strach, dělam ještě dálkově školu, v sobotu mam zkoušky, tak se bojim cesty a tak, ale musime to zvládnout, snad se ty drobečci udrží i tím cestováním...to víš, nervy hrajou...s tou čárkou jsi mě uklidnila🙂 já zas ráno začala plašit🙂 včera jsem zadělala dvě těsta na cukroví, tak teď to jdu spáchat...jo a sem taky dost zaražená z toho, že všichni tady píšou, že jsou furt ospalý, já zas naopak nemůžu v noci spát...strašný, dneska jen 3 hodiny, jsem jak moucha slabá..

nemko
14. dec 2009

Kocky prajem vam kazdej krasne bezproblemove tehotenstvo, krasne si to uzivajte.Ja sa s vami lucim, nemam v tejto teme uz co hladat.Urcite si vas sem tam precitam.Blizia sa Vianoce a ja vam vsetkym prajem aby ste ich prezili v klude, pohode a myslite nato, ze o rok vas bude pri stromceku uz o jedneho (u niektorych aj o dvoch) viac 😉 Ste uzasne a dakujem 😉

a.jka
14. dec 2009

Nemko: hrozně moc a moc štěstíčka Ti přeju do nového roku a do všech dalších let! a věřim tomu že za 3 měsíce se vrátíš do tohoto tématu znova a už bude všechno tak jak si přeješ!!Moc Ti držím palečky a všechno co se držet dá a co přinese štěstí!! 🙂 Měj se krásně a určitě napiš někdy, jak se máš...

madlinka
14. dec 2009

Nemko je mi to moc líto......přeju ti taky spoustu štěstíčka a sluníčka a neboj, ono to přijde.....dřív nebo později, ale přijde to!!!!!!!!

Ajko mě to taky nezesílilo uplně a sestra v caru říkala že je to o.k.

gabulik77
14. dec 2009

ahoj holky
nemko: je mi to moc lito co stalo, ale musíš věřit a hlavně už se teď začít těšit na další pokus. Na každou čeká tohle štěstí, takže i na tebe, po svém prvním pokusu jsem taky včechno chtěla zahodit a zabalit a navíc jsem si začala dávat fakt velkou vinu, že i po takové pomoci doktorů nejsem schopná otěhotnět, že nejsem dost dobrá, koho si to ten můj mnž. vzal a tak, ale je to fakt blbost, pár dní to bude bolet a obřečíš to, což je podle mého normální, vždyť proto jsme to absolvovaly, aby to vyšlo....Takže něco tam nebylo v pořádku, proto se to nechytlo, tak to nesmíš vzdávat, musíš být v poho a začít přemýšlet o dalším pokusu 🙂 Přejde to uvidíš. Držím Ti moc palce do příštího roku, ať se co nejdříve zadaří....., hlavně klid a pohodu, krásné Vánoce a do příštího roku tfuj tfju tfuj...🙂))

denis19
14. dec 2009

nemko
holky už napsaly vše......držím palec a preji trpelivost.

a.jka
tak ti držím palec na zkouškách, je to náročné i studovat,ale jednou to najdeš.....a cestování...hm plne te chápu...hlavne opatrne a radeji pomaleji...neboj drobečkové se Te už neustí....kdy budeš vedet kolik jich je????? 😕
jinak se spánkem jsem mela také problémy, podobne...spala jsem tri-čtyri hodky a hotovo...prestala jsem potom pít tehul čaj, nasadila medovku a bylo vyrešeno

gabulik jak se vede tobe a mrňouskum???

jaanulka
14. dec 2009

Ahojte holky, taky bych se ráda přidala. Jsem úplně na nervy, jsem 14 den po ivf od včerjška špiním, není to krvácení jako normálně při MS, stačí jen intimka, ale už si myslím, že to nevyšlo...test mám negativní.....točí se mi hlava, jsem unavená a prsa mám trochu napnuté ale zatím jinak nic...myslíte, že je šance že jsem těhotná?nebo podle testu už mám soudit že ne?děkuji

gabulik77
14. dec 2009

ahoj denis: ja jsem úplně v poho, kdyby mě nebolely prsa, tak ani nevim, že jsem těhu🙂. Akorát jsem docela ospalá, skoro každý den si odpoledne hodím tak na hodku a pul spánek, ale to je tim, že jsem doma, kdybych chodila do práce, tak bych byla určo v poho🙂

denis19
14. dec 2009

gabulik
uklidním te , s tou prací to není jisté, já dnes také sklonila na pát minutek hlavu na klávesnici 😕 a je super, že nám jinak nic není....známá má už tri mesíce wc muka......

jaanulka
šance je vždy, jen ten test???,co já vím????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre