• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
a.jka
jo to je, máš pravdu, stále se mi to zdá neskutečné, ale bublinka je v porádku, roste a hýbe se jako das.....
a ano nadeje umírá poslední, ty jsi i testovala?
11. dec 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, že si sa aj ty cítila ako na ms? inak náááááááááááááááádhernáááááááááááá fotka :dizzy_face:
11. dec 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis: je to zázrak viď? fakt mě to i dojalo, dneska řvu nad všim:slight_smile::slight_smile: nemam odvahu testovat, pokud to zítra nepřijde, tak v neděi testnu, ale myslim, že nebude třeba...
afrika: a jak ty se teď cítíš, takže jsi kolikáty den po ET? jinak moc děkuju za tu podporu, že hecuješ i holky:slight_smile: :wink: jsi skvělá :grinning:
11. dec 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a.jka chodím do Prahy do Pronatalu a platili jsme KET 6700 Kč (5OOO transfer + 1700 katetr) ano jsem těhu z KETu - taky jsem tomu nevěřila, měla jsem stejné pocity jako ty a vyšlo to a dokonce máme dvě bublinky, ještě tedy samozřejmě nemáme vyhráno, ale i z KETu se opravdu zadaří :grinning: jsem toho důkazem :grinning:
denis: prosím tě příští týden jdu ke své dr. -myslíš že mi bude taky dělat UTZ nebo můžu si ho nějak vyžádat? Do CAR jdu ještě v lednu, neschopenku nemám zatím ještě převedenou, v CAR mě chtějí v lednu ještě vidět, protože to jedno mímo bylo malinké a ne moc zřetelné, ale i přes to mě poslali do týdne ke své dr.
11. dec 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis: tvoje bublinka je opravdu celá ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to fakt nádhera :grinning: je tam krásně vidět
11. dec 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik: je super, slyšet taková pozitiva a přeju Ti moc štěstí na obě bublinky:slight_smile:
11. dec 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a.jka: taky budu držet moc palce :slight_smile: :slight_smile: , kolik budeš v neděli dní po ET?
11. dec 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik
mela by ti delat sono je to první UTZ po akci srdce a tak je to i v postupech prohlídek u odvodního gyndare, mne to tak delal. mne Pn také revedli z CAru k obvodnímu gyn. tak to je o starost méne.....
11. dec 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik: v neděli to bude 11 den...zítra se rozhodne, si myslím:slight_smile: děkuju, taky držím všechny palce prsty co mam, aby všechno bylo v pořádku.
11. dec 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis díky, tak uvidime co u dr.
a.jka budu držet moc palce aby MS nepřišla a v neděli testni:slight_smile: všem to tady moc přeji:slight_smile:
11. dec 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky co ta zuzi?????
11. dec 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojt dievčatá, žiadne dobre správy - krv negatívna :frowning2: , tak niekedy na jar začneme odznovu.
11. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: to je mi hrozně moc líto,všichni jsme tady na Tebe mysleli! Drž se, a jak je Ti?
11. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi to je mi tak líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: brouku moc jsem držela palečky!!!!!!!!!!!
11. dec 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už to pomaly rozdychávam, čo mam robiť, keby aspoň zajtra nejdeme na tu svokrinu šesťdesiatku!!!! Ona ani nevie.A ideme tam už o 10 hod., to bude premáhania. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, jsi statečná!!Zítra to zvládneš, dej si nějakého panáčka :wink: , je to hrozné se před někým tvářit že jsi O.K. a přitom to tak není viď, Zuzi, myslíme tady všichni na Tebe!!!! Zuzi tak na jaře znova, jaro znamená naději, uvidíš, tentokrát to vyjde!!!!!
11. dec 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V to dúfam, ja zajtra mam byť šofer, ale asi bude zmena plánu - budem šofer len tam :slight_smile:
11. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: tohle si určitě prosaď :wink: vypni, zkus se odreagovat a nemyslet, i když je to strašně těžké, já vím! V neděli napiš, jak jsi to zvládla, ju? Opatruj se!!
11. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a.jka ja som dnes 6 deň od ET a moje pocity sú ako na ms :slight_smile: :unamused: . tiež som zvedavá čo sa z toho vykľuje. bolia ma príšerne prsia a brucho ma bolí na ms hlavne večer a v noci....ale možno preto len vtedy, lebo cez deň niečo robím a nesústredím sa na každú bolesť. tiež mám štipku depky, ale jasne si pamätám, že keď som vtedy otehu, cítila som príšernú bolesť v bruchu ako na ms. aj moja sestra teraz nedávno a takisto kamoška mi stále hovorila, že už jej príde a nakoniec očúrala 2 čiarky.
treba dúfať, môže to byť aj to aj to. už špiníš? ja zatiaľ nie...aspoň niečo
12. dec 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, dobré ráno:slight_smile:
afrika: taky mi to kámošky říkaly, že měly bolesti jako na MS, ale je těžké tomu věřit...dneska už mě břicho nebolí, čekám dneska že to přijde, už jsem se s tím tak nějak smířila, zatím teď ráno nešpiním, ale to přijde....vím to, sotva jsem napsala, že mě nebolí břicho, buch už mě bolí:slight_smile:)) ta psychika je bestie!! Moc Ti držim palce!! toto je tvoje druhé IVF?
12. dec 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a.jka prvé IVF mi stopli :angry: . moc som reagovala....tvoje je prvé? mňa tiež teraz moc nebolí, veď nás nemôže stále bolieť. a.jka ale aj ja mám strašný strach :fearful: :grinning:
berieš utrogestan? ja áno 2x2
12. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika: a co jsi si píchala za injekci, že jsi hodně reagovala? Já Gonal a měla jsem taky na mále, taky jsem byla na pokraji OHSS, byla jsem dost vystrašená....Moje je to první IVF, strašně si přeju aby poslední:slight_smile: ale to je jen přání...ten srach se nedá snést viď? já včera měla žaludek na vodě, strašný pocity úzkosti, dneska je mi líp, asi tím, že jsem se s tím srovnala, ale to říkám teď...až dostanu MS budu v háji:frowning2: Já si dávám 1 x denně gel Crinone...přijde mi to slabý, ale nevím, asi jak to neni prášek, tak tomu člověk už nevěří:slight_smile:
12. dec 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ptala jsem se na rozdíl mezi Crinonem a Utrogestanem.......když jsem měla mít ET, dostala jsem Crinone, nedošlo k němu kvůli silnému OHSS a teď jsem po dvou měsících byla na KETU a dostala jsem Utroš.....dr. mi říkal že u KETu má s utrošem lepší zkušenost, ale proč to nevím......
12. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a.jka pichala som si gonal ako ty, ale mám PCO a prudko na všetko reagujem :wink: . teraz som pichala celú dobu 75 jednotiek. to brucho ma riadne štve, zas bolí. už som z toho nervná :unamused: :frowning2: . a.jka máte aj embrijka na zamrazenie?
12. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika: ty jo, já si píchala 150 jednotek, týden po odběru vajíček jsem byla taky neskutečně nafouklá, až 2 dny po ET mi začalo splaskat břicho. Je to hrozný ty bolesti, ale řikam si, že jsme tím zásahem do břicha poznamenané a že ta bolest musí být i z toho zákroku...vydrž :wink: já jsem měla 25 vajíček, u 4 mi dělali ICSI, dvě mi zavedli a 2 nám zamrazili...co vy, máte taky zamražené a dělali vám ICSI? a kdy bys měla dostat MS normálně, kolikátého?
12. dec 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, já tomu nemůžu věřit!! mam na testu 2 // !!! jsem 11 den po ET!!!
13. dec 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a.jka blahozelaaaaaaammmmm moooooooccccccc
13. dec 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemko: moc děkuju! nemůžu to ještě nějqak pochopit a uvěřit:slight_smile:hlavně aby se tam udrželi nebo udržel/a :slight_smile: a co ty? opravdu nic? nezkoušela jsi test, kolikátý jsi den po ET?
13. dec 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
tak co nového, vidím i dobré i méne dobré zprávičky, ale osud je osud........jaké jsou u vás vánoční nálady a prípravy??????
13. dec 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a.jka ten isty den ako ty a test mam neg, ale uz som s tym zmierena takze neplacem a tesim sa na Vianoce a na segru, ktoru som 8 mesiacov nevidela
13. dec 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok