Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
1. jan 2010

Ahojky holky,

přeji krásný nový rok 2010, hodně zdraví, štěstí, lásky a hlavně plodnosti snažilkám a těhulkám krásné a pohodové těhotenství. 🙂

Denis, mě už se daří dobře. Dokonce jsem přibrala vše co jsem schodila, když mě bylo špatně 🙂 Akorát už nemůžu vidět sladké... A co ty? Jak se vede? Nevíš co je s Medenečkem? Už tu dlouho nebyla.

denis19
2. jan 2010

ahoj lucie......co je s medenečkem nemám ani tucha a zdá se mi divné její mlčení.....snad se ukáže nekdy 🙂
mne je jinak super, mám pocit, že bríško seuž ukazuje...dnes jsme si koupili první detské vecičky, je to paráda...takové mini piti bodýčka 🙂 chodím do práce, ale ted mám do 11.01. dovolenou a jinak úplná pohodička a to i s manžílkem a celkove.....ty si užívášmanžílka?????

mimide
2. jan 2010

ahoj , jsem 24 den po ET, 14.den test negativní - vysazený léky, objevila se MS, dnes z důvodu nevolnosti jsem si udělala testík a byly slabé // je to možné ... po takové době, vynechání léků a po MS ?😕

denis19
3. jan 2010

mimide
možné je vše!!!!!!! udelej si ješte jeden test a uvidíš, pokud je mi známé....po ET se neberou žádné léky,které by zpusobily //, takže zachovej chladnou hlavu a očúrej ješte jeden testík 😀 😀 držím palec!!!!

gabulik77
3. jan 2010

ahojky holky všechny moc zdravím v novém roce🙂)
mimide: držím moc palce na druhý testík, bylo by super kdyby byly // 🙂

denis19
3. jan 2010

ahoj gabulik........ty i žiješ jak se lidove ríká??????
kde jsi se toulala o vánocích?????

gabulik77
3. jan 2010

ahoj denis, moc tě zdravím, no znaš to to, sem tam nějaká navštěva a tak a hlavně pořádný gaučing 😀 kolem čtvrté hodiny je moje hodina odpoleního spánku, vždy tak na hoďku na dvě vytuhnu, ale pořádně na tvrdo 🙂 Doufám, že se to fakt bude lepší, připadá mi to, že pořád jenom spís. Manžel měl dovču, takže jsme si ten odpočinek docela opravdu užili. Na silvestra jsem na konec vydržela do tří do rána, takže dobrý🙂 Koukala jsem, že jsi přidala fotečky do alba, moc pěkný🙂, takže ti bříško už leze, to je super a ty jsi v 16tt? souhlasí ti to s infem co máš u profilu?
Mě to totiž moc nesouhlasí, teda podle posledního UTZ, který jsem měla v 6tt bych teď měla být 10+1tt a profil mi ukazuje už 11tt.

denis19
4. jan 2010

gabulik...
tak to máš teda nejak posunuté porádne, jak to že ten profil ti to ukazuje jinak, zadala jsi mu dobré souradnice 😀 ? mne to sedí dobre, i jsem si to upravila, podle UTZ,ale mela jsem tam posun jen nekolik dnu....tak jsi teda v kolikátém???? a 10+1 už ukazuje 11 to by souhlasilo.....
u nás vánoční kultura probíhala podobne 😀 a i jsem se dnes odvážila a mám opet o neco víc,ale co už nadeláme, že?????
mám ted ješte týden dovolenou, tak neco vychodím po slevách 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
5. jan 2010

Ahojky,

Denis, to víš, že si užívám manžílka jak se jen dá. Od včerejška už chodí zase do práce,tak dopoledne mám volné 🙂 Páni, ty už nakupuješ dětské věcičky? Já jsem ještě ani nezačala... Jo a taky máš moc pěkné fotečky a albíčku.

denis19
5. jan 2010

lucie
dikas za pochvaly....ale nejak jsem tem maličkým vecičkám neodolala,ale už jsem to stopla, ješte chvilku počkám.... 😕 jistota je jistota....

minka051
5. jan 2010

ahoj denis
Tak konečne dnes volali a už to pôjde hádam rýchlo. Mám vysadiť antikoncepciu a ked príde mrška tak mám začať z liekmi na sliznicu. Tak držte mi palce.

l.u.c.i.e
5. jan 2010

Já mám právě taky strach ještě něco kupovat... Přece jenom je ještě brzo. Příští týden jdeme s manželem na genetiku si pro výsledky I. screningu a hned druhý den poradna. Doufám, že bude zase UTZ a dozvíme se jak mimi vyrostlo. Taky tě tak svědí břicho? Mě vždycky večer a v noci při spaní.

Minka, držím palečky, aby sliznice rostla 🙂

denis19
6. jan 2010

minka.....super....už finišuješ!!!!!! jsem zvedavá!!!!

lucie
tak ti reknu. mne ti svedí celé telo, už mám z toho asi i fobii 😀 začínám mít stres..už máš screning a to já jdu až v úterý a to budu 16tt plus 6 dní...tak nevím jestli to není nejak pozde?????

l.u.c.i.e
7. jan 2010

Mě ho dělali hned 11+3... Jsem na výsledky zvědavá, ale mám i strach. Jak říkal doktor, kdyby bylo něco špatně, tak by dávno volali. V úterý budu na tebe moooc myslet. Třeba se už dozvíš i pohlaví a my snad taky 🙂

denis19
7. jan 2010

lucie....tak to doufám, že se bublinka natočí a ukáže co to tam má..... 😀 já jsem ti stále v šoku z toho jak to všechno letí!!!!!

l.u.c.i.e
7. jan 2010

To mě povídej, ale jsem ráda. Už se na toho prcka těším. Copak byste chtěli raději? Kluka nebo holku?

denis19
7. jan 2010

tak to je težká otázka......nechci se rouhat. mnž mluví o klukovi , já o holčičce...tak uvidíme,ale hlavne aťje to zdravé a šťastné v živote 😀 a vy?????
chystáš se i na 4D UTZ?

kacka81
8. jan 2010

Ahojky holky tak už jsem se sem konečně dostala, ale moc často tu nebudu. Káchnul nám počítač takže mám ted půjčený notebok. Ani to po tak dlouhé absenci nebudu vše pročítat. Jinak už jsem sehnala vše co jsem potřebovala na další IVF takže v březnu na to jdeme.

Denis a jak to prožíváš doufám že je vše v pořádku. Já osobně jsem byla na 3D ultrazvuku a je to krásné. Nám se naše malá nechtěla taky ukázat takže jsme se dozvěděli že budeme mít holčičku až ve čtvrtek a v neděli jsem rodila 🙂

denis19
8. jan 2010

jéééé ahoj Kacka!!!!!!!
jsem ráda, že jsi se ozvala!!!!! aspoň vím co je s tebou.....tak držím palec pri dalším ivf,kdy jdete do toho????

u mne ok, jen mne deswí jak ten čas letí 😲 😲 ani mne nestraš, že se mi neukáže bublinka jedna,ale vím, že to hrozí...no co nadeláme nic....ty ružové šatičky nebudu od sestrenice po malé brát a pujčím si jen neutrální hadríčky....jinak skutečne pohoda, chodím už do práce,ale ted mám ješte dovolenou...až na to tehul mi nic není...jen z času na čas mám píchavé bolesti u vaječníku...tak to ted v úterý reknu i doktorovi.

l.u.c.i.e
8. jan 2010

Ahojky,

Denis, u nás je to úplně stejné. Manžel chce taky kluka. Ale mě je to jedno, hlavně, aby miminko bylo zdravé.

Kačko, to je fajn, že jsem ukázala. V březnu na tebe budeme myslet a uvidíš, že se IVF podaří. 🙂

denis19
8. jan 2010

lucie...asi všude stejný scénár....ale ať je to zdravé.... u nás porádne od noci sneží a to jsem chtela do mesta na nákupky...tak to asi odložím, nepttrebuji se nekde natáhnout a máte už jména???

l.u.c.i.e
8. jan 2010

U nás taky sněží, ale není to tak hrozné. Naštěstí mi včera nakoupil manžel 🙂 Jména již máme. Matěj nebo Kristýna. Vy už máte vybrané jména? Vytéká ti už z prsu mléko? Mě zatímjednou a pěkně to zapáchalo 🙂

denis19
8. jan 2010

tak to mi zatím nevytéka, ikdyž čtu, že se to muže stát....tak verím, že budu kojit...prsa mám statná 😀 😀
a také ješte necítím pohyby, ikdyž se píše , že od 16 tt je možné je cítit,ale prvorodičky spíše až od 20tt, tak se necháme prekvapit.
jména máme Karolína a Teodor...prozatím...já hctela Karlu a Teodora a manžel Karolínu a Denise j a tak jsem udelali kompromis 🙂 uvidíme co prinese realita 🙂

kacka81
8. jan 2010

No v únoru na konci cyklu jdu na kontrolu a tam to naplánujem dám vám vědět. Jinak já první pohyby měla 17tt bylo to jak když ti projede bublinka v podbřišku. Řekli mi že to není možné abych už to cítila a když už přišel ten čas když jsem je měla cítit tak to bylo to samé. Jinak i mi měli vše neutrál. Je dobře že to tak dobře prožíváš. Tak zatím ahoj vzbudila se mi malá

denis19
8. jan 2010

kacka...tak držím palec a co se ješte dá,ať to vyjde a zase se ukaž 🙂

gabulik77
9. jan 2010

ahojky všem🙂 všechny vas moc zdravím.....
Kačko budu moc držet palce, aby to vyšlo 🙂
tak si to tady pročítám a koukám, že nám to fakt utíká, týdny naskakují jako blázen 🙂 🙂
Denis břicho mě taky docela pobolívá, přemýšlím, že si skočím k dr. aby na mě mrkla jak to vypadá, uvidíme....

denis19
10. jan 2010

gabulik..dobrý nápad...já to nechala až na úterý na kontrolu,priznám , že to i ustoupila,ale já se ti dočetla, žed už od 16tt mužeme pociťovat neco jako kontrakce...max 2-3 za den...tak si myslím, že ty mé kreče bylo asi ono,e ted to už nemám.

minka051
10. jan 2010

Ahojte dobré ránko.
Tak aj zázraky sa dejú konečne mi dnes mrcha prišla a teda poriadna. Vola som do centra a mám začať lepiť náplaste a užívať lieky ako napísali a 19.1. sa mám objednať na UTZ ako vyzerá sliznica.

denis19
10. jan 2010

minka....paráda!!!!!! jsi šťastná????já jo!!!!!

l.u.c.i.e
12. jan 2010

Ahojky holčiny,

zdravím všechny do zasněženého rána. Jak se vede?

Denis, dneska tě čeká kontrola. Uvidíš svého prcka. Pak napiš, jak jste vyrostli... My jdeme dneska na tu genetiku pro výsledky a zítra do poradny. Tak doufám, že i mě udělá zíítra UTZ, jelikož chce jít se mnou manžel, aby viděl taky prcka...

Kačka, i já ti držím palečky.

Gabulík, ještě tě bolí břicho? Byla jsi u doktora. Mě taky občas zabolí. Je to asi tím, jak se děloha roztahuje.

Minka, super, tak už začneš s léky... Tak držím palečky, ať všechno dopadne dobře.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre