• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
:slight_smile: hm, já ET,ale asi máš pravdu, že OPU je začátek...jdu to opravit, když už máme ti IT hodinku
1. feb 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky sice asi na podesátý, ale podařilo se:slight_smile:))))) mám to tam.
1. feb 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda holky dneska tady ty stránky fakt lítají, nestíhám číst :slight_smile:
1. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik stejne jsi dobrá,mne to trvalo asi dva mesíce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak klid...jo a už jsem te spovídala, žejaké máte vybrané jména????? lusku už víme :grinning:

krivka a ty?
1. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám nečekanou návštěvu jdu se ji chvilku věnovat zatím ahoj
1. feb 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasan deni, ale kdyby jste nenapsali podrobný postup, tak bych to fakt neměla :grinning: o jménech jsme už mluvily:slight_smile: Michaela/ Petr :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik...zmé strany je to udržování sociálních vazeb :slight_smile: :slight_smile: mnž stále v tahu....venku moc snehu na procházku sama...tak co v TV nic není a tu se človek pobaví, neco naučí a nabere optimismus!!!!!
1. feb 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo už si vzpomínám asi si to začnu psát :slight_smile:
holky a co vy vlastne deláte, když netehulkujete?????
1. feb 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo to je pravda Denis, je tu fakt sranda. Koukám, že dnes byl den nakupování. Taky jsem si dnes udělala radost a neodolala jsem svetru a jak jste tu psali o tom krému na bříško, tak já používám na doporučení Elasti-q Exclusive, tak jsem zvědavá,. ale je fakt, že je strašně příjemný...
1. feb 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš jako zaměstnání???- já dělám v bance
1. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten používám také, doporučila mi ho a nakonec i kpupila kamarádka a je fakt príjemný, ješte jsem pod stromeček dostala olej na bríško z Eucerinu a také fajn, tak to strídám, jen nekdo má názor, že olej není až tak dobrý, že se nedostane tak hluboko do kožního epitelu jako krém...ale je lehčí na rozetírání :slight_smile:
jaký jsi si koupila svetr????? já ted nejak ujíždím na šatech, co jsem si po letech sehnala kozačky!!! :slight_smile:
1. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo myslela jsem jako zamestnání, co deláte mimo práci už vím....četujete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. feb 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis koupila jsem si fialový, dlouhy pod zadek s páskem moc se mi líbil a vejde se tam i pupendo:slight_smile:) teda alespoň si myslím, že tak do března ho budu moc nosit :slight_smile: . Jinak šaty ani sukni já moc nenosím, ale je fakt že mám takové pravidlo, že jednou za rok si do práce vezmu sukni a to na mě všichni vyvalí, co se to jako děje, že jdu na nějaké rande nebo co:slight_smile:), ale myslím, že v létě než porodím budu za nějaké šaty ještě ráda :slight_smile:

to je fakt mimo práci opravdu četujeme:slight_smile:)
1. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak takový svetrík to je super volba!!!! ten se bude dáti nosit i po porodu na podzim....mám ráda takové univerzální veci a i ted,když si neco koupím tak aby se todalo potom dál nosit...je to škoda potom likvidovat a težko ríci, jestli se vrátím na svou váhu :slight_smile:
odkud jsi gabulik?????
1. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis já bydlím 30 km od Prahy a pracuju v Praze.
Právě se obávám, jak se budu vracet na svou váhu, i tak mám hodně, ale hlavně ať se alespoň na ni vrátím a pak budu na sobě pracovat:slight_smile:)))))
1. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik --Elastin q mě taky nabízel pan magistr v lékárně ten si vezmu příště na střídačku,návštěva už odešla ----------a já mám sukně moc rád,ale teď co jsou ty mrazy tak mě pod sukně fouká meluzína to není pro miminka/o dobrý-------od středy už budu vědět jestli psát jedno nebo dvě :wink:
1. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes jsem se byla denis podívat v práci a kolegyňka je ve 21 týdnu a koukala jsem jaké má pupendo, už je to na ní fakt dost vidět:slight_smile: taky si koupila takové šatky na tělo a vypadalo to moc pěkně. Co ty už ti taky pořádně vyjelo bříško?
1. feb 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eva..to je super, že jestli jedno nebo dve....jsina tom jak my s gabulik , že? :astonished: a ty jsi odkud, delám dotazník :confused:

gabulik a 30km od prahy na jakou svetovou stranu????? každý rok,nevímjak to bude tento,jezdím do jedné vesnice ke kamarádce na statek na letní prázdniny a je to cca 65km od prahy na východ, já chodila co čáslavi na gymnázium :slight_smile:
1. feb 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jsem Eva zvědavá, jak dopadneš, já měla na začátku taky dvě míma, ale jednomu se u mě přestalo líbit a máme jedno. Jsem ráda alespoň za jedno, začalo pořádně růst, má více pro sebe, tak teď už bude snad vše v pořádku.
1. feb 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ......tak si piš ....to sluníčko pořád svítí v Šumperku :wink:
1. feb 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis na severo východ- Lysá nad Labem (Milovice)
1. feb 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no gabulik...zrovinka dnes se mne ptala kolegyne jestli jsem skutečne tehuhu :slight_smile: co mám tu foto v albu taj ez 19tt a to je asi stále stejné a zítra se chci odvážt, tak uvidíme co to udelalo,ale mám pocit, že stále jím!!!! a takové šaty na telo v tehuhu se mi moc líbí, jen já mám veliký zadek,ale v tehuhu mi to je jedno :grinning:
1. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik-----a jak jsi to poznala,že je jenom jedno?víš mě pořád bolí břicho a píchá mě všude,tak nevím co to je jestli se tam neděje něco moc špatně??UZ se trochu bojím :frowning2:
1. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes svítilo i v Milovicích :grinning: a pořádně
1. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě je to teď taky jedno.....můžu vystrkovat svoje malý prsa co se mění na velký,břicho tlačit dopředu ,aby tam bylo místo a zadek???to je ochrana zezadu ,kde nemám oči :grinning:
1. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...ja ake mame mena?no bibka ako mamina a branko ako ocino :grinning: ale nie mnž nechce po nas mena.ak budeme mat dievcatko tak po muzovej mamine Lydia.zomrela ked bol este maly...a svokor je zvonimir a asi by bol rad keby sa volal po nom.velmi sa na vnucatko tesi...
1. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eva neboj se mě taky pobolívalo břicho na začátku, zvětšuje se děloha a občasné křeče jsou asi v normě, ale první UZ v 6tt byl v pořádku a povtrzené dvě, ale právě mi řekli, že to jedno je hodně malinké. A to že se jedno přestalo vyvíjet jsme zjistili na UZ, ale až myslím v 11tt už nevím přesně, jinak jsem to nepocítila vůbec
1. feb 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Šumperk...tak jsem jezdili za jednou kamarádkou a potom na hory.....už nevím jak se jmenovala ta obec,ale bylo tam fajn a Milovice neznám , dostuduji na mape :slight_smile:
a hodím ješte jednu sondu do prostoru a co kočárky, už hledáte????? to je má noční mura totiž!!!!
1. feb 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak ja jdu udělat nějakou véču, už mám hlada:slight_smile: zatím čusky
1. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka ---zítra jdeš na krev???!!!nebo jsi byla už dnes???hned potom napiš kolik jsi měla hcg jsme na tom stejně od 18 ET a já jsem dnes měla 610hcg
1. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok