• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
Už jsem tu. Něco jsem řešila s manželem.

Denis, koukám, že jsis nick opravila. :slight_smile:

babulík, pěkné super. Nakonec jsi to zvládla. :slight_smile: Moc pěkné jména máte vybrané.
1. feb 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo i mne se kutálí mnž domu, tak jdu chystat...zatím hezký večer!!!

krivka...lýdia je hezké.dostudiji jeho numerologii :slight_smile: a zvonimir vubec neznám......ale je to odvážné!
1. feb 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik ---dobrou chuť :wink:
1. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis a potom napiš ,kde bydlíš Ty?? :wink:
1. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...ako vzdy mas pravdu,ked nie som v praci(veduca zavod.restiky) tak som na konikovy :wink:
a to som este nepisala,ze chodim do skolycky a prisiel mi dnes rozpis skusok,tak od marca sa zase zacinam ucit...
eva...male prsia...ja mam z mojich velkych cely zivot depku a este sa mi aj zacali zvacsovat.to si zachvilku budem kupovat klobuky asi :grinning: a to som behom mesiaca pribrala 5 kg!!!
1. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka už s manželemdorešila a a jdu rešit..ale ješte nedorazil, tak mám minutečku na konverzaci.....
jo opravila......je to logičtejší podle OPU.... :slight_smile:
1. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, tak pěkně řešte :slight_smile: Manžel měl velký hlad a hlavně mě musel říci všechny novinky z práce :grinning:
1. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka...ja idem na krv zajtra,jasne ze napisem.to si mala celkom fajn vysoke,ale nemas na brmbolcek ta mala myslim 1700 ,ale ona bola 16.1.na ET a dnes na krvicku...
1. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já jsem z Banské Bystrice, jako že tu bydlím ,originál jsem z moravy! a muj mnž na mne
hodil bobka...dorazí až za hodku, prý hodne práce a to svetem vládne krize :grinning:

krivka...ok, tobe nechám klobúky a já budu kupovat stany :slight_smile: :slight_smile:

lucko....máš už typa na kočárek?
1. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...zvonimir bolo v oktobri volakedy ale ked tereskovova vyletela do vesmiru tak to zmenili na valentinu...svokor je z polovice chorvat
Hcg má každá jiná. Já jsem měla nazačátku nízké. Něco kolem 224. Ale prcek už vše dohnal. Do 8tt jsme byli o týden pozadu a teď jsme o týden napřed :slight_smile:
lucie...to album se nějak speciálně zakládá?protože já ,když si najedu na svoje album,tak tam obrázek vidím....
1. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...ty nasi chlapy!!!moj isiel kamoske opravit comp!!!dufam ze len to :grinning: ja teraz nechcem keksovat bo sa bojim tak opravuje compy betar :angry: aale to si len srandu robim...(dufam,verim)
1. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka...tak za vše muže tereškovová...no toto :slight_smile:
evi...ve fotoalbech je moje album a vytvor nové album , to si vytvor,dej tam aspon jednu ftečku a potom se ti to bude ukazovat jako nám :slight_smile:
a já mela hcg 1900!!!!
1. feb 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem se dívala na google a tam hcg přesně odpovídá tomu dnu OPU- :slight_smile: doufám,že to je správná zkratka......zkrátka den odběru vajíček a spermijek :wink:
1. feb 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi, já ale jen vidím tvůj foťáček napravo průhledný, což znamená, že ho na koníkovi nemáš založený.
1. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ok jdu to zkusit-----
1. feb 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi...tak to som strasne zvedava ake bude moje hcg...ja som mala OPU 12.1.tak ake by malo byt to hcg?
1. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka...tak delá záslužnou činnost....a to deláš ted doble mne, jako s tím keksíkem :grinning: já také nechtela do potvrzení tehuhu .....nejaký respkt mi tam v hlave blikal :slight_smile:

evi...dobrá zkratka je to OPU :slight_smile:
1. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, už se s váma rozloučím. Tak zítra ahojky
1. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj a hezký večer, všem!!!!
1. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka.....to je individuální...jsou tam rozmezí...dolní hranice průměr a potom i maxima.....
1. feb 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi..šlo to album?
já se taky loučím přítelíček práskl dveřma,jak ho ruší moje klapání do klávesnice,tak zítra ahoj
album až zítra až nebude doma---
1. feb 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky se loučím, čauky zítra:slight_smile:
1. feb 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...moj muz do mna rype ,ze ved doki povedal ze zdrzanlivost len 3 dni! za sa zajtra opyta ako to s tym keksikom je :grinning: bojim,bojim...
1. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde idete vsetky? tak sa teda majte,dobru nocku...
1. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nech se zeptá,m stejne mu dr rekne, že to záleží od ženy , jak se cítí! máš se nutit, když víš jaká byla trnistá cesta k mimču???
1. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj děvčata,tak koukám jak vám to jde všem úspěšně(dvě čárečky),já jsem před chvílí dorazla z práce,já to zkusím testnout zítra,uvidíme,jak dopadnu já
1. feb 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok