Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

askona
2. feb 2010

Chcela by som sa opitat som 3 den po ET strašne ma bolia prsia a vaječniky ako keby som mala dostat
menzes je to poriadku.

dana10
2. feb 2010

Askona ak si v období že máš dostať menzes je to možné že ťa to bolí a prsia bolia keď už si tehotná to súpríznaky tehotn. ale každá žena to má inak

askona
2. feb 2010

Menzes dostanem okolo 17.2

dana10
2. feb 2010

No to by si mala akosi skoro tie bolesti.To veru neviem možno sa ti odpíšu nejaké dievčatá, kt. to tiež mali.Držkaj sa a buď v psychickej pohode.Môže to byť ešte aj uhniezďovanie embrya, kt. by malo byť 2-3 dni po transfere, uvidíš ako ti bude zajtra 😵 😵

edvi
2. feb 2010

Ahoj holky, tak moje krevní testy negativní. HCG nula. Ani tento pokus nevyšel. ☹ ☹

dana10
2. feb 2010

Edvi no to je smola ☹ ,čím si dievčatá musíme ešte prejsť.Edvi čítala som v téme mám/nemám lieky na IVF jedna holka už ide 18x na IVF, to je bojovmíčka nevzdáva sa a mi tiež 😉

krivka5
2. feb 2010

edvi...tak to ma mrzi,viem asi ako sa citis.teraz si oddychni a urcite to este skus a podari sa to.(taketo utesovanie ti asi teraz nepomoze ja viem ☹ )

cabalkova
2. feb 2010

Ahoj holky, nemohla bych k vam? V sobotu jsem byla na ET po prvnim IVF a ted teda premlouvam cudliky, aby se u nas zabydleli... a nejak mi ty dny nechteji utikat. 🙂

gabulik77
2. feb 2010

edvi je mi to líto, chápu jak se cítíš,musíš doufat v další pokus, ale chápu, že je to těžký

gabulik77
2. feb 2010

askona, ty bolesti můžou být opravdu od toho že se zahnízďují🙂, jinak já měla bolesti tak od 8 dne od KET, bolelo mě v podbřišku a občas jsem měla i kreče, myslím, že dvakrát i v noci. Každá to má jinak, vydrž alespoň do 10 dne a pak testni. Já testla 15 den, ale už byla trochu naděje, menzes se nedostavila v termínu a tak jsem testla. Ale jestli ty to máš dostat až kolem 17.2. tak to už bude 18.den po ET podle toho co píšeš, to je nějaké divné, tak to už budeš dávno vědět jak si na tom. Doufám, že na tebe vykouknou // 🙂

gabulik77
2. feb 2010

cabalkova držím palce, tady ti to rychleji uteče, uvidíš 🙂 - to čekání je fakt nejhorší, je tu sranda, já jsem sem taky jen nakoukla a už jsem tu zůstala. Takže taky jsi 3. den po ET tak to máte s askonou na stejno.

denis19
3. feb 2010

dobré ránko!!!!!
tak opet v práci v plné polní a v očekávání co mi dnešní prc den prinese 😠 pokud bude tak perný jako ten včerejší...tak nevím nevím.....včera jsem byla i na profylaktice...meli jsem téma šestonedlí a bylo to opet zajímave a použné....jak se starat o sebe a mimčo a nezbláznit se 😀 😀

lucie....tak dnes je lov na kalhoty????? teším se s tebou 😀
gabulik a neco nového u tebe?
holky me tam už naskočil , že 21tt!!!!!!!neuveritelné!! 😀 😀 😀

cabalkova
no co ti povím, ty dny po ET fakt neutíkají....ale klid,,,ted už budeš jen porád na neco čekat 😕

edvi
3. feb 2010

Dano to jsem taky někde četla. To je už šílenost jít do toho po 18. Akorát teda nevím kde bychom na to vzali. ☹ Teda fakt ji držím palce.

l.u.c.i.e
3. feb 2010

Dobré ránko,

tady je hnusně. Padá sníh se sněhem. Fuuuuj. Doufám, že přestane. Kolem poledne mám srazs kámoškou a pak chci vyrazit na ty nákupy. 😉

Edvi, mrzí mě, že IVF nedopadl, ale nepropadej zoufalství. Další vyjde IVF, musí. Nebo máte mrazáčky?

Cabalkova, klidně se k nám přidej, tady ti to bude utíkat 🙂 I když Denis má pravdu, budeš jen a jen čekat 🙂

Denis, ať ti to v práci utíká a nestresuj se.

minka051
3. feb 2010

Ahojte pekné ránko 🙂
Aj u nás je hnusne už hádam aj stačilo toho snehu 😠 😠

denis pohoda klídek tabáček 😀 😀 nenechaj sa v práci vynervovať to ti za to nestojí 😎 😎

cabalkova ahoj tak dalšia sa ku nám pridala super 🙂 🙂

denis19
3. feb 2010

lucie..tak hezký nákupky!!! u nás také senží jako naozaj a nevidím ani na vedlejší bárák!!!
jo a snažím se nestresovat a celkem se mi to darí!!!!

gabulik77
3. feb 2010

ahojky všem
denis ať ti to rychle v praci uteče, teda koukám jak ti ty týdny naskakují🙂 půlka je za tebou🙂)
Lucie přeji hezký nákupy, tak pak přidej fotečku v těhu kalhotech🙂
U nás právě přestalo sněžit, tak se asi taky vydám na nákup, ale jen tak kupit něco k obědu🙂

l.u.c.i.e
3. feb 2010

Nebojte, pokud mě nějaké pěkné kalhoty padnou do oka, tak se hned v nich vyfotím 🙂

denis19
3. feb 2010

lucuie....teším se na fotečku 🙂
ahoj gabulik....tak tu sneží jako se u nás ríká ako nakazené....auto už opet nevidím a nevím kde mi hlava stojí,ale to ne kvuli snehu 🙂 ...už jen čekám , kdy pujdu na kobereček 🙂 🙂

minka....ako sa máme???? čo bublinky??? 😲

gabulik77
3. feb 2010

denis koukám, že máš fakt v práci veselo, jak to tak píšeš, asi bych zůstala být tebou doma na PN, ty nervy ti za to fakt nestojí...
jinak u nás krásně svítí sluníčko a je nádherně, na teploměru, který máme ve stínu je 7,7 stupňů, paráda, hnedle má člověk lepší náladu, akorát jsem šla na nákup a brodila jsem se ve vodě, jak to taje, ale raději chvilku voda než mráz a sníh.

denis19
3. feb 2010

jééétak to máte super, já tu pres snežení nevidím ani ten nejbližší vrchol hor je kkolem bodu mrazu a mé autíčko je opet zpadlé snehem
ve stredu mám poradnu a asi tu PN zvážím!!! ale ted se nejdu rozčilovat 🙂 jen nevím kde opet na sídlišti zaparkuji, když je tolik snehu, už se blížíme k pul metru!!!

minka051
3. feb 2010

denis
štrajkuje mi tu net. No všetko po starom. Je mi dobre až na tie prsia. A na zajtra sa psychicky pripravujem do práce lebo musím. U nás sneží a sneží ako by ani nemalo prestať. 😀 😀

denis19
3. feb 2010

monka...do práce????? a musíš? ale jen na skok,ne??? si predstav i tu sneží ako naozaj...až v tom prestávám videt čaro!!!

minka051
3. feb 2010

denis ano musím mzdárka to má ťažké. Treba na čas odvody dane, a výplaty ludom. nikto za mna to neorobí , lebo neni kto.To nepočká. Robím v štátnom podniku. No min 4 dni budú o hubu. Ale budem sa snažiť byť v klude 🙂

denis19
3. feb 2010

minka...tak to ti povím....no stress!!!!! dávej pozor na bublinky!!!!! víš jaká je trnistá cesta k bublinkám 😝
ale co káže, když já tu mám od včera stres jako blázen 🙂

minka051
3. feb 2010

no tomu sa asi nevyhneme 🙂 ale budem sa byť velmu kludná a ničím sa nedám rozhádzať 😉

l.u.c.i.e
3. feb 2010

Jsem zpět z nákupu. Těhu kalhoty nemám, ale za to mám podprdu a triko 🙂 Jak jsem předpokládala, tak kalhoty měli na teď nebo moc velké. Mezi tím nebylo. Prý musí doobědnat zboží... Budu muset zkusit jiný obchod 🙂

denis19
3. feb 2010

tak lucko ti nezustává nic jiného než se nám odfotit v podprde a potom i tričku 😀 ...aspoň popiš co to máš, jsem žienka zvídavá 😀

l.u.c.i.e
3. feb 2010

Podprda je bordová, abych sváděla manžílka. Tričko je růžové a již větší na zvětšující se bříško... Já se vám pak vyfotím až mi povyroste břicho. Do té doby budu muset sehnat ještě ty kalhoty, abych byla komplet nová 🙂

denis19
3. feb 2010

tak to je super plán, jak s rostoucím bríškem, tak i s fotečkama,. už se teším!!!!! a nápad s podprdou je zajímavý!!! 😀 balím to v práci a presouvám se k domácímu PC.....je se ješte prohrabat k autu!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre