• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
dopadneš dobre! jen dej vedet!!!!
1. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dík za podporu :wink:
1. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky,

mohla bych se vas zeptat, jestli je mozne na testu 6 den po ET uz neco videt? nebo je opravdu jeste brzo?....nevydrzela jsem, samozrejme nic a jsem z toho hystericka..
1. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko!

boruvka...to je fakt brzo...to by tam asi nevidel nikdo nic, vydrž aspoň na 10 den a kolik máš bublinek v domečku??? pokud jen jednu...tak to vydrž i na 12 den. hladina hormonu hcg stoupá každý druhý den, jak jsem se tu dozvedela, tak i dnešní test by byl zbytečný :slight_smile: ale neboj, ted je to tu samé //, tak klid, naskočila jsi na správný vlak!!!!

anubism....dej vedet, kvuli tomu se sem i behem dne mrknu a to mám nehorázne moc práce a kontrol dnes!!! :slight_smile:
lucko, gabulik, eva...preji krásný den!!!! :slight_smile:
2. feb 2010 o 06:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré dopoledne děvčata. Úspěšně jsem se před pár minutama vyhrabala s pelechu :slight_smile:

Denis již pilně pracuje před 7 hod ranní. Taky tě zdravím do práce. Za chvilku půjdu nakoupit do města a pak pouklidit.

Anubism, tak co, testla jsi? Doufám, že tam budou//.

Borůvka, jak psala Denis, je ještě moc brzo. Vyčkej pár dní. Jinak bys byla zbytečně zklamamá. Uvidíš, že pak tam budeš mít //.

Holky, během dne nekouknu, zatím se mějte :slight_smile:
2. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak jsem zde a tady nikdo. A ještě jak čtu po sobě minulý příspěvěk, tak koukám, že jsem napsala místo nakouknu nekouknu :slight_smile: Je vidět, že jsem měla ještě zalepené oči spánkem. :slight_smile:
2. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcata!
sem som to asi este nepisala,tak mam po kontrole v CAR a doki mi zablahozelal k tehotenstvu.maly buchta je v brusku aj sme ho videli taku tmavu skvrnku.bol vidiet len jeden,ale doki ze mozu byt aj dva.krvicku sa dozviem az o tretej...som stastna ako blska :grinning: termin porodu nam vyratal na 6.10.
2. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krivka...paráda!!!! už jen upresnit počty, co????? :grinning: :grinning: hlavne se nestresuj v práci , jako já , už i bublinka se mi ozvala! tak jsem si rekla a dost, nenechám tu prec po sobe rvát!!!! :astonished:
2. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucko....já myslela , že je to určite preklep...snad by nám holka netvrdila, že na nás hází bobka.....
jak ve meste, udelala jsi si také nejakou radustku jako mz s gabulik včera???
2. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Krivka, to je úžasné... Tak příště budete moudřejší. Teď se šetři a užívej si těhotenství :slight_smile:

Denis, radůstku se chystám udělat někdy v týdnu... Chci si jít koupit nějaké těhotenské kalhoty a tak... Koukám, že to máš v práci nějaké stresové...
2. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucko, jo v práci je to na nervy!!! hodne projektu, žádný není nijak obzvlášť objasnen co má delat a ty človeče pracuj :slight_smile: a proč bych tím človek nemohla být já, když umím program a i tu angličtinu jakš takš a všechny naše GIS programy jsou v angličtine!!!! už mne to štve... lítám potom jako hadr na košteti a stále nekde neco delám a potom ani sama nevím co :angry: :angry: ale jinak tu práci delám ráda :slight_smile: :slight_smile:
dnes nám namontovali novou skrín, byla jsem ji doma omrknout a je super, už jen do ní naházet veci a je hotovo :slight_smile:
tak tehuhu kalhoty!!!!ty já už nosím dávno, do ničeho se už nevlezu :slight_smile: a reknu ti, je v nich super, jen u nás je jen jeden tehuhu obchod a paní tam má slušne vysoké ceny ,ale co už nadelám, jedny jsem si porídila :slight_smile:
2. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Denis, tak to ti v prci nezávidím... Ještě, že mám doma klid. :slight_smile:
To je pěkné, že máte novou skříň. Ta je kam? Do dětského pokoje?
Ještě zapnu své kalhoty, ale už jsou tiptop... Počítám,že za ty kalhoty dáme tak 1000kč :slight_smile: Ale co nadělám. Už se na ně těším.
2. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hm...to jsi dobrá , žee zapneš své kalhoty, já se ti do svých nevejdu už dobré dva mesíce!!!!! Jak to deláš prosím te, já se Ti nejak hned snad po ET rozšírila v pánvi a nic jsem nezapla na knoflíku a okrasný tukový prstenec, jako ho nazvala gabulik, mi vytekl ven z kalhot...tak mám tehuhu a je mi fajn.....no já za své kalhoty vyvalila 47€(1220Kč) takže tak jak ríkáš....ale za tu parádu to stojí, ne????
2. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Taky si říkám. Už se na ně těším. Doufám, že naleznu nějaké pěkné :slight_smile: Jak to dělám? Vždyť jsem psala, že jsem silnější postavy. Na mě to těhu bude pořádně vidět až tak za 2 měsíce. :slight_smile:
2. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale to já jsem také plnoštíhlá a není to nejak extra videt,ale už jsem musela kupovat i o číslo vetší podprdu a i kalhoty :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Podprdu už mám o 2 čísla větší. Proto jsem se tehdy zhrozila, když jste tu psaly, že ještě mají růst... Uvidíme kolik teď budu mít velikost. Jinak mám 48, což je dost při 160cm :wink: Ale nějak si nestěžuju :slight_smile:
2. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no já taky ne, i včera co jsem si koupila ty šaty, tak v ních mám celkem velký zadek,ale to mi ted muže být jedno, no ne??? :grinning: na margo prsu, ptala jsem se kamarádky co ješte ted kojí, že jak to s tema prsama ješte bude a rekla, že do sedného mesíce rostou a potom už je to ustálené a i v období kojení, prý se proto doporučuje kupovat kojící podprda v sedmém mesíci tehuhu...tak teda lucko nevím, to do sedmého mesíce já budu chodící prsa!!!
2. feb 2010 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak uz viem aj vysku HCG ze 2 900 to je pekne pravda,tak aj krvicka potvrdila chrustika v brusku :slight_smile:
2. feb 2010 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To budeme dvě. Jakou máš velikost teď? Já jsem měla před těhu B,teď už D... Manžel si je vychvaluje, ale já s tím bojuju :slight_smile:
Zadek neřeš, hlavně, že ti šaty jsou pohodlné přes bříško :slight_smile:
2. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky,testík jsem dělala i večer,ale vzal mi ho chlap,a pak už mi nic neřekl ani neukázal.Ráno jsem to nějak nezvládala,a ještě k tomu jk jsem po ránu zblblá,jsem čůrala i na víčko testu,zapoměla jsem ho sundat. :slight_smile: Jsem ještě v práci,opět do večera,ale nepřišli lidi tak jsem chvíli nakoukla za vámi,abych vás informovala.KRIVKA gratulujem k výsledku,a at se pěkně všichni kulatíte :wink:
2. feb 2010 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
denis...mas pravdu,ved sa tie nase pracovne stresy prenasaju aj na nase babatka...
2. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Krivka, krásně vysoká hodnota hcg, gratuluju. Kdypak bude sono?
2. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojda holky, preji krásný den
krivka gratuluju k hcg to je super zprávička:slight_smile:
denis, tak to máš ted v práci pech a koukám denis a lucko zase vděčné téma prsa co :grinning: já vám to říkala, že ještě porostou. To já už vyhlížím na netu nějaké pěkné kolečko, abych je měla kde vozit, jestli ještě povyrostou:slight_smile:) normálně jsem měla vel. C, ale protože jsem před KETem trochu zhubla, tak se teď do všeho i do podrpd ještě vejdu:slight_smile: ale myslím, že za chvilku budu muset kupovat větší, takže D nebo DD to jistí:slight_smile: je budu za chvilku courat po zemi :grinning:

anubism: tak to jsi měla dobré ráno tedy :sweat_smile: tak budeš testovat večer, nebo už ti chlap řekl výsledek ze včerejška
2. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucie....dakujem,na srdiecko idem 12.2. dufam ze bude krasne bit...
2. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Gabulík, to víš, ty prsa nám davají zabrat :grinning:

Krivka, tak to bude zachvilku. Určitě už srdíčko bude tlouci. To už budeš asi v 6tt, viď?

Anubism, ty nás napínáš. Snad večer písneš výsledek.

Holky, už končím, snad se na vás mrknu ještě večer, popřípadě až zítra. Tak papa
2. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata, koledujete si o hitparadu ,,najväcsie prsia,,?? ta tema vas drzi!!! :grinning: :grinning: :grinning:
l.u.c.i.e , gabulik77 ja by som chcela zacinat vasou velkostou B,C ..... :grinning:. Este nic a ja kupujem DD az E podla toho aky strih hihihi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

krivka - krasne HCG 2900 Gratulujem!! A nie su tam dvaja chrustici?? :wink:
2. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anubis dakujem a uz chcem vidiet tvoje dve // v albumceku :wink:

kajka...ved sme volali hned dokimu ze ci to neni na dve a on ze moze byt,ale to este nevie potvrdit.na sone videl jednu bambulku a aj za tu sme vdacny :slight_smile: kajka aj ja uz kupujem DD podprdu a to mi teraz este narastu,hruza :confounded:
2. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak koukák kajka že jsme na tom skoro stejně:slight_smile:))
2. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chtěla jsem samozřejmě napsat koukám:slight_smile:))
2. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucie...ano v 6tt,idem upravit profil :wink:
2. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok