Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

eva5
4. feb 2010

hele holky já se odpojuju a jdu ..tak ahoj zítra--

gabulik77
4. feb 2010

ahojky holky všechny zdravím
jo denis vyklenek je super, postupně si to doma zvelebujeme, jsme přes rok v novostavbě a bylo tu hodně věcí co zařizovaz. Ve starém bytě jsme všechno nechali, takže teď musíme vše zařizovat znovu, ale už to skoro celé bude, jen ten dětský pokojíček chybí🙂)) ale i na ten už došlo 🙂

gabulik77
4. feb 2010

krivka to počítání tt tak bohužel je, vůbec se nebere, že jsme po IVF a vždycky to budou brát od prvního dne poslední MS, takže si opravdu v 7tt, se člověk sotva vzpamatuje z testu co a už je přes měsíc těhu 😀, ale takhle ti to budou počítat všichni dr. maximálně ti trochu upraví tt dle UTZ. Mě to taky upravili, podle poslední MS bych měla být 14+5 a dle UTZ jsem 15+2, takže mi změnili i datum porodu o ty čtyři dny. Ale stejně záleží kdy se mimču bude chtít ven a to si to takhle určitě nepočítá 😀 😀 😀

denis19
4. feb 2010

ahoj gabulik...tak v novostavbe a domu či paneláku? ale asi domu, co???? paráda...tak už chystejte pomalu detský pokojíček...já mám pocit, že to letí jako blázen.... 🙂

krivka...no za chvilku rodíš 😀 😀

gabulik77
4. feb 2010

denis je to vysněný skoro domeček, je to patrová řadovka se zahrádkou, takže v létě pohoda🙂 S pokojíčkem počkáme na jaro, vidím to tak na březen duben🙂 jestli to vydržím 🙂 není v něm vůbec nic, jen stará válenda🙂 takže to bude zařizování celého pokoje, ale teď ho jenom vymalujeme a dáme tu větší skříň na oblečení, ale asi jinak nic, postýlka stejně bude zatím v ložnici.

denis19
4. feb 2010

super gabulik....domeček...parádička.....no jápráve doukazovala mnž prospekty co jsem si donesla z nábytku a jsou tam dva kousky co bych chtela koupit a myslím, že by to do šesti let bohate stačilo a potom by se ukázalo ce je ješte nutno, jde mi hlavne o ty veci na oblečení a hračky....jinak jak rílkáš postýlka v ložnici a to minimimálne na rok a pul, tak času dosti 😝

denis19
5. feb 2010

dobré ránko! tak já jako den začínám i končím???no dobrá..nová funkce 🙂
jak se vede????? pridala jsem do albumu fotku z Banské Bystrice, kde jsem tri tehulky z našeho HELIOS sanatoria 🙂

gabulik77
5. feb 2010

ahojky denis přeji hezký den, hezká fotka, ale to jste nebyli ve stejném termínu na IVF nebo jo?? tak ta kámoška v noci porodila kluka🙂 a má 3,45 kg a 48 cm, je to macek🙂

denis19
5. feb 2010

ty kokšo...kus chlapa...a vše je ok?????
ne, s Romy jsem byly na stejno na OPU a kuspitka je známost z koníka a jeste než stihla porodit jsme mely společne spicha v Banské Bystrici, schánela kočárek a my s Romy delaly kroví 😀 😀

minka051
5. feb 2010

denis ozaj nevieš ako sa má kuspitka dlho sa neozvala.

denis19
5. feb 2010

no, také jsem s ní déle nepísmenkovala,ale malé se nechce moc spát a má tu detskou koliku, tak toho má kuspi asi hodne, včera jsem ji už nezastihla ani na skype...tak možná dnes....ale vesmes jsou spokojeni, její mnž byl ze začátku s holkama doma,ale od nového roku opet pracuje a kuspi ríkala, že si už i uvykly hoky na sebe 😀 😀 a určite se vytešují 😀 😀

minka051
5. feb 2010

no doma skúsim aj na skype jej napísať, možno sa ohlási ak bude mať čas.

denis19
5. feb 2010

to se určite ohlásí holka jedna maminkovská...... 😀

gabulik...kam jsi se ztratila...lucka se dnes ješte ani neukázala asi kupuje kalhoty 😀

gabulik77
5. feb 2010

denis jsem tu, občas nakouknu, mimo i kamoška jsou snad v pořádku. 🙂
jak to jde v práci.

denis19
5. feb 2010

dnes je tu klsicky vojensky veselo...meníme s´doménu a je to na nervy, nic porádne nefunguje..aspoň že mi jde koník 🙂
co plánujete na víkend?

gabulik77
5. feb 2010

no my nic moc neplánujeme, mnž. má tzv. službu na telefonu a musí být tedy doma u PC k dispozici, takže se nemůžeme nikam vzdalovat, max. nějaká kratší procházka:(. Takže já to vidím na žehlení, povlíkání a menší úklid 🙂
Už se těším na středu na kontrolu k dr. a ty už budeš konečně vědět výsledky viď, to čekání je hrozný. Hele denis už byl s tebou mnž. u dr. mrknout na UTZ? Vůbec jsem se dr. neptala, kdy je to tak nejlepší, abych vzala mnž. do ordinace. Mnž. teda tvrdí, že tam stejně nic neuvidí 😀 že tomu nerozumí 😀

ratatooy
5. feb 2010

Holky jak se po ivf počítají týdny tehu?od poslední ms?to je divný ne?

denis19
5. feb 2010

no u nás to je tak, že už v CARu chodil mnž vždy se mnou a dr to ukazoval i jemu a ted u obvodního, ted ve stredu pujde poprvé se mrknout na UTZ,ikdyž jemu to je skoro jedno, neboť donesudomu fotečku, tak se ješte hošan rozhodne,ale co jsemtak nakoukala, tak mnž chodí skoro na všechny poradny se ženama...je to asi na rozhodnutí manželu 🙂
jo budu už mít i výsledky, konečne!!!!! ale nejak to neprožívám zatím, verím a vím, že vše je ok,jen už vedet pohlaví, na to se teším,to by jste už také mohli i vy videt,co????

minka051
5. feb 2010

denis to teraz čakáš výsledky z amnio? Bola som práve na obede, no teraz neviem či si to nahováram laebo mi je ozaj nejako ťažko na žalúdok. 😝

denis19
5. feb 2010

nenahováraš Minka, je ti težko , neboť se to bublinkám asi nelíbilo 😀
jo čekám stále na to amnio, už si pripadám jako večný čekatel 😀 😀

ratatooy...je to divný,ale počítají to od moslední mns,ikdyž presne vedí, kdy nám ty delti udelali 🙂 🙂 ale co nadeláme, hlavne, že jsem tehuhu, ne????? 🙂 🙂 🙂

ratatooy
5. feb 2010

Jo to jo ale já měla poslední ms 6.1 a 17.2 si teprve dělám test a utz bude až tak konec měsíce to znamená že bych byla už 8tt?

denis19
5. feb 2010

ratatooy
je to zábavné,ale je to tak...oni to potom upraví na základe UTZ a velikosti mimča.....mns 06/01 a ET kdy????
ale je to fajn, ne ješte ani nevíš jestli si a oni to už počítají jako ano.....mne to také velice udivilo,ale je to tak, v podstate jsem ješte nebyla ani tehuhu a oni si to už dva týdny počítali , že jsem 😀 😀 😀

ratatooy
5. feb 2010

Jo et bylo 2.2

l.u.c.i.e
5. feb 2010

Ahojky holky,

Denis, tak kdypak půjdete koupit vybraný nábytek do dětského pokoje? My už tam máme starší postel, vělkou skříň na oblečení a za 3 týdny tam přidáme komodu z ložnice. Do ložnice jsme si koupili 2 nové a tu starší dáme do dětského pokoje. Pak tam máme starší velký stůl, ze kterého manžel udělá přebalovací pult. Nelíbí se nám ty malé přebalováky. To je tak do půl roku mimina. Jinak nám stačí koupit jen postýlka...
Pěkná fotka 🙂
Kalhoty jsem si nekoupila. Byla jsem na nákupu ale potravin, pak na poště a za chvilku jdu za kámoškou. V létě se bude vdávat 🙂

Gabulík, tak to mimčo je docela velké, když rodila o měsíc dřív. Hlavně, že jsou v pořádku.

denis19
5. feb 2010

jo já myslela OPU, já bych to potom počítala den OPU plus 14 dní, pri klasickém cyklu,ale to ti i tak vychází s tou poslední mrškou,co????? no proste je to ratatooy tak....jsem v podstate o dva týdny méne tehuhu, ono se asi i proto bežné tehuhu počítá od 38 tt do 42tt jako normální

minka051
5. feb 2010

no denis bodaj by si mala pravdu že sa im to neľúbilo. už to trochu prešlo ale čo som sa teda s prepáčením nagrgala fuj 😝 tak po obyčajnom dietnom rizote nechápem. Ani som ho nedojedla

denis19
5. feb 2010

Ahoj Lucko,
už jsem se obávala, že jsi na nás zapomela a Ty jsi mela ženské povinnosti a v tech i budeš pokračovat, tak hezký pátek to asibude, co????
My omrkneme ješte jedno nábytkárství v bydlišti rodiču a potom se rozhodne, ješte to má i čas,ale já bych to chtela mít už z krku.....
Jo a jedna impertinentní otázečka, jmenuješ se Lucie,když máš takový nick???? 🙂

gabulik77
5. feb 2010

no denis nevím jestli už poznají pohlaví, mohli by, už jsem taky zvědavá🙂

denis19
5. feb 2010

gabulik......jo v 16tt by už mohli videt pohlaví pokud bude dobre otočené, to naše nebylo 😲

minka...tak to asi musíš prejít na bifteky...možná to budou masožrouti 😀 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
5. feb 2010

Denis, dnešek mám nabitý, jelikož po návštěvě u kámošky, jdeme pozdě odpoledne popřát tchánovi k narozeninám a večer posedět k přátelům. 🙂
Jinak se jmenuju opravdu Lucka.
To se ti nedivím, že už to chceš mít z krku... Ale na druhou stranu nás to hezké ještě čeká... Vybírání postýlky, kočárku, praní pidi věciček a tak 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre