• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

14. apríla 2015 
Tak masožrút som aj ja.. :grinning: No nedá sa nič robiž budú po mne :grinning: :grinning: :grinning: Píšem ako keby to už bola jasná vec som dobrá nie :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo hlavne to praná pidi veciček...já co mám pár kousku co jsem neodolala avidím je ve skríni, tak se vždy tak pousmeji a zároveň mne chytne panika, jestli dokážu to mimčo obléct bez ujmy na jeho zdraví :grinning: já mám nejvetší problém s tím kočárkem.....nejak nejdu najít to co chci a ješte v rozumné cene!

minka....to je dobre , že tak píšeš, tudíš i tak myslíš a slovo má velkou váhu!!!!
5. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj se, určitě na nějaký pěkný kočárek ještě narazíš... Hlavně nehledat, nenajdeš. Nech vše náhodě :slight_smile:
5. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis a jaké jsi měla příznaky tehu po et.jestli nějaké byli?opu bylo 28.1 mě hned po et začaly takový dost silný ms bolesti včera mě ráno i taková křeč vzbudila.večer mě trochu pobolivaji prsa a nějak se zvláštne motam.
5. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ratatooy...tak to jsou presne ty príznaky, já mela dve noci celkem velké kreče v podbríšku a mela jsem stále nedostatek spánku.....

lucko....tak já ti to teda verím, že kočárek prijde za mnou :slight_smile: ty už máš nejaký vyhlídnutý?
5. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já se vždycky leknu že je tam něco špatně když mě začne bolet břicho.
5. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nemusíš, ikdyž ti rozumím!!!!!
5. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ratatooy, i když jsou ty bolesti a křeče nepříjemné, tak to ale vypadá dobře, přidávám se k denise, já měla ty samé příznaky, bolesti podbřišku i noční křeče......a prsa to ani nemluvim :slight_smile: hlavně ať nechodí MS
5. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nojo já zapomela na prsa...tak to byla také neco!!!! a netajím se tím, že i ted je to nekdy slušná bolest!!!!
5. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no denis, tak mě docela přestaly bolet, ale včera mě rozesmál mnž.:slight_smile:) na mě tak koukal a říkal: ty jo fakt se ti pěkně zvětšily, až jsem se začervenala :slight_smile: tak jsem akorád odsekla: co mám jako s tím dělat, že za to nemůžu, tak jen dodal, že mu to vůbec nevadí, ale že je to síla :slight_smile: no tak to mi fakt dodalo:slight_smile:) a to mě vidí každý den, se úplně bojím jít do práce, to si mě pěkně sjedou očima:((
5. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak mě prsa bolí spíš večer a až se mi zvětší tak budu vozit před sebou na kotouči už takhle mám 85E-F
5. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik..to mne pobavilo.....hele ale ono jak roste bríško, tak ty prsa potom vypadají malinkatě :grinning: já jen verím, že už nenarostou...neboť ted jsem si kupovala 80F a to fakt už dosti!!!!! takový stan!!!!
5. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak hcg je cez 1000 dr.sa zasmial ze hcg ako na dvojicky..... :slight_smile: :grinning: kolko ste vy mali???
5. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi...já mela 1900,ale na začátku to i byli dvojčata.......ty jsi vkládala dve????
5. feb 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja som dala 1....tak preto sa doki zasmial ze budu jednovajecne dvojicky???a ja nieeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
5. feb 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hele.....možné to je po tolika hormošech co jsem do sebe naládovali.....človek nikdy neví :grinning: :grinning: kdy máš UTZ ?
5. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ratatoy ahoj tak ja som tiež mala ET 28.1. Kedy budeš robiť test? :slight_smile:
5. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj ja si vravim,verim ze to bude jedno...dvojky nechceme... :unamused: az za 3-4 tyz.mam prist
ale pojdem skor k svojmu gyn.lebo potrebujem predpisat lieky a mozno urobi utz :slight_smile:
5. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinkaj mě krev nebrali, takže nevím, ale jestli máš vložené jen jedno, to by byla velká náhoda, kdyby byly dvě jednovaječné, ale jestli někoho v rodině máte tak proč ne :sweat_smile:
5. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis chystáte sa tu stanovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak sa pridávam :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nemame :slight_smile: ale ja verim,ze bude jedno.....len je asi kvalitne a uz sa ma nepusti :slight_smile:
5. feb 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo tak to bude jedno lusinkaj a držák :slight_smile:
denis tak co přidáš fotečku bříška, už to jsou dva týdny co máš poslední :slight_smile:
5. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabulik...nepodpichuj :grinning: :grinning: pridáš se ke mne, ať nevypadám jako tehuhu narcista :grinning: :grinning:

minka....ty a stany?????? no neblázni!!!!dyť jsem se dívala na tvou štíhlou postavičku plnou dokonalosti.......a na stany to tam nevypadá :slight_smile:
5. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no denis já až tak možná příští týden, abych dodržela alespoň ty dva týdny :slight_smile: ale u tebe už určo roste rychleji :slight_smile: lucka by už taky mohla dodat novou :slight_smile: :slight_smile: co lucko?
5. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak se dohodniime, že teda príští týden, to už i lucka i já budeme mít genetické výsledky, ty tuším budeš mít tkaé po poradne a potom je teda cvakneme, ok? :grinning:
5. feb 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikdyž...no možná jak budu o víkendu u našich si ho dám cvaknout...uvidíme :grinning:
stále sedím v práci až se divím sama sobe....puvodne jsem myslela, že si dnes skočím na nejaké omrki jen tak do mesta,ale nakonec na to prdkám a jdu domu..... :grinning:
5. feb 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, kočárek vyhlídnutý ještě nemám... Vše nechávám na jaro. I když už sem tam pokukuju :slight_smile:

Koukám, že téma prsa, je tu zase... :grinning:

Lusinkaj, krásné hcg. Já jsem měla 13den po ET jen něco přes 200. :slight_smile:

Holky, nebojte se, příští týden bude nová fotečka bříška i snad miminka :slight_smile: Musíme těch pár dní vydržet vydržet.
5. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jo tak příští týden :slight_smile:
5. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem doma z práce :grinning: hurá...nikde nikdo, mnž stále nekde v teréne a takmám volné pole...mohu udelat i flám :grinning: :grinning: :grinning:
tak teda príští týden bude super, budeme si videt mimča, gabulik už i taky možná pohlaví a odfotíme domečky miminek,super už ted se teším :grinning: :grinning: :grinning:
dnes se chystám i uvarit teplou večeri...to budu super ženuška :slight_smile:
5. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky pěkný podvečer--------právě jsem dochystala těsto na bramboráky a smažení nechám na příteli,čekáme návštěvu dva kamarádi a potom vyrážíme za kulturou------
5. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok