Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

gabulik77
14. feb 2010

teda koukám, že se tady kromě tebe dneska opravdu nikdo neukázal 😀 😀 no jo odpočinková neděle. Já jsem si to taky dneska užila, zítra nastupuju do práce, tak jsem na sebe zvědavá 😅

denis19
14. feb 2010

jé vážne ty jdeš zítra do práce.....tak to je neco....první den bude super neboj....já si dnes objednávala kalhotkové plenky a vkladací plenky..tak sjem ztrávila skoro celý den za pc....potom jsme si ješte vybírali nejaký wellnes pobytna brezen, jako ješte pred porodem úleva a tak jsem surfovala a četovala se sestrenicema....

gabulik77
14. feb 2010

no tak taky dobrý, ale vůbec nevim co jsou vkládací plenky?? to slyším poprvé a kalhotkové plenky, to myslíš ty klasika papírové pleny, ale asi ne viď, jsem docela zatím neználek v tomhle. Já dneska koukala na peřinku a polštář do postýlky a pak na kojící polštář, nevím jak mám spát, na břiše mi to nějak už moc nedělá dobře, ale nakonec jsme ještě nic nekupovali, jen pokukovali 🙂

denis19
15. feb 2010

dobré ránko...
gabulik hurá do práce...tu ti posíélám nejaké linky na ty pleny..jsou to super látkové pleny, mám ozkoušeno na neteri a je to paráda a krása...asi jsem magor se tešit z plínek,ale co nadelá.

lucko...tak jak víkend, to musel být jiný oraz 😀

http://www.ekoplienky.sk/product/bum-genius-org...
http://www.ekoplienky.sk/product/gro-baby-wonde...
http://www.ekoplienky.sk/product/gro-baby-vklad...
http://www.ekoplienky.sk/product/gro-baby-shell...

lusinkaj
15. feb 2010

ahojte baby,mozem sa vas nieco spytat?poradite?dnes od rana ma pobolieva brucho tak zvlastne ako keby na ms...moze to byt tym ze sa zväcsuje maternica alebo co to je? 😅

denis19
15. feb 2010

určite je to tím....klid tento pocit , že jdu dostat ms jsem mela do 12tt a neustále jsem se kontrolovala na WC 😕 je to normální...preci se tam v bríšku dejí velké zmeny!!!! 🙂

lusinkaj
15. feb 2010

dakujem denis 🙂 mala som bolesti,ale take mierne teraz je to tak intentzivnejsie tak som sa zlakla...verim,ze je tam vsteko dobre ako ma byt... 🙂

brmbolcek
15. feb 2010

lusi ahoj - ja som mala tieto stavy vcera ale neboli to na ms, skor to bolo take bolenie- pichnutie a prestalo to ..... take mierne zabolenie v podbrusko a hned to prestalo a opet zacalo.....ale ukludnilo sa to 😉

denis19
15. feb 2010

no holky...proste miminka rostou a to dosti rychle 🙂

brmbolcek
15. feb 2010

Denis- ked nam to ty potvrdis a kazdej jednej poradis tak je to jasne 🙂 🙂 🙂 ty si nasa podpora vo vsetkom 🙂 🙂 🙂

denis19
15. feb 2010

tak mám za sebou temer dvouhodinovou poradu!!!to byl záhul 😀

l.u.c.i.e
15. feb 2010

Ahojky holky,

Denis, jdeme na rybářský ples. Jsme pozvaný od přátel, který tam chodí každý rok. Takuvidíme, jaké to bude... Na takovém plese jsem ještě nebyla 🙂
Než bych ti popsala co je Techmánie, mrkni se na jejich stránky http://techmania.cz/clanky.php?key=714
Bylo to tam hezké a hlavně to bylo netradiční. Pak jsme skončili v cukrárně na obrovském dortu no a pak... 🙂

Gabulík, jak je v práci?

Já jdu za 3 hodinky do poradny, tak se těším na další UTZ 🙂

denis19
15. feb 2010

ahoj lucko...už jsem si myslel, že jsi toho manžu ani do práce nepustila 😀
Jé ty máš dnes poradnu....jupíííííí...bude nová fotečka matýska..... 😀 😀 😀 hurááááá...jsem zvedavá jak bude p dr spokojen...ale určite ukázkove,co????

gabulik zarezává...já bych mela také..ale po té porade nemám motivaci 🙂 🙂
jdu mrknout techmanii 😝

l.u.c.i.e
15. feb 2010

Ale to já ho zase velmi ráda pustím a odpočinu si 🙂 Zítra a pozítří bude mít odpolední, takže se tu ukážu tak po 14hod 🙂
Doufám, že bude nová fotečka Matýska... Dneska se bude natáčet to video. Už se těšíme. Snad to doktor nezapomene uložit 🙂 Uvidíme, snad bude spokojen. Všechny testy dopadly dobře. Teď snad bude v poho i moč... příští týden bude ještě vyšetření srdíčka malého, tak snad taky bude vše ok.

denis19
15. feb 2010

ty jo lucko...ty máš všelijaká vyšetrení....a na to srdíčko se chodí normálne, či to je neco navíc...pripadám si jako negramotní 😀 😀

l.u.c.i.e
15. feb 2010

Mám více vyšetření, jelikož jsem nebyla na plodovce. Poslala mě tam genetika. Prý ale jen proběhne ultrazvuk, který se zaměří na srdíčko... Kouknou na síně, komory a průtok krve atd... Prý to bude jen rutina, chtějí mít jistotu, že se všechno vyvinulu jak se mělo...

denis19
15. feb 2010

No to je super, že chtejí mít tuto jistotu, já tak nejak tajne verím, že toto mi udelá dr na 4D UTZ, teda , že to tam bude videt.....Jinak se na to chci poptat, jak budu mít poradnu v reznu,ale to už bude tuším 26tt.....ty kokšo,ale to letí...za chvilku holka rodíme.....dnes mi šéf na porade ríká, no denis tobe už nic nedám, jen mi zauč nejaké lidi na program....tak se tu asi budu jen tak poflakovat či co??? 😀 😀

l.u.c.i.e
15. feb 2010

Ono je to vidět. Už na genetice bylo vše vidět... A podle slov doktora se mu zdá, že je vše ok, že vše protéká jak má... Ale, že není kardiolog přes srdíčka nenarozeních miminek a že by nerad něco přehlédnul. Proto říkal, že to bude jen rutina... Tak uvidíme.
Strašně rychle to utíká. Je to neuvěřitelné. Ale už se těším...
Tak to budeš moc aspoň brouzdat po netu a nakupovat 🙂 Však ono se zase něco najde na práci 🙂

denis19
15. feb 2010

🙂 🙂 Tak o tom nepochybuji, že by se tu neco nenašlo,ale vetšinou jsou to dlouhodobé projkty a to mi už nikdo nedá, protože by to po mne nikdo neprebral.....on to také nikdo moc tak neumí, to není chvála,ale smutný fakt....tak mi dnes bylo naznačeno, že možná mne po porodu zavoljí na výpomoc...hahahah 😀 😀 už se vidím..... 😀
Moc se mi líbí ta starostlivost o tebe a Matýska tam u vás....takové zodpovedné semi to zdá....tu mám pocit, jako ,ž e je to rutina, já vím, že je,ale každá jsem jednou tehotná poprvé a chceme mít ten pocit jedinečnosti, no ne???? IKdzž mne každý uklidňuje,prý mám nejlepšího gynekologa v B.Bystrici,ale...já si vždy nejaké to ale najdu.

l.u.c.i.e
15. feb 2010

Tak v tom máš naprostou pravdu. Ale věřím, že i o tebe se hezky starají... Kdybych nebyla na genetice, tak mám určitě o polovinu vyšetření méně... Jsem ale ráda, že nic nenechávají jen tak. Možná je to i tím, že jsem nazačátku krvácela...

denis19
15. feb 2010

Mne oráýve odepsala dr z prenatálního genetického centra, že by mi ten genetický UTZ ješte doporučila, tak jsem se objednala, jsem zvedavá jak to dopadne ...

minka051
15. feb 2010

Ahojte
Tak a už z práce doma. PN ukončená. Idem si vás prečítať čo tu máte nové. Písala som doktorke do Brna ohľadne hatchingu, ale ešte neodpísala.

U vás tie týždne tak letia a ja mám pociť že prejde mesiac a nie týžden ked čakám.

denis19
15. feb 2010

ahoj minka...to tak je,když jde o sebe, je to úplne jiné jako když jde o nekoho jiného...co nadeláš....a kdy teda KET?

minka051
15. feb 2010

denis ak pôjde všetko ako má tak 22.2 UTZ sliznice a potom do troch dní by mal byť KET. Teraz už nieje na čo čakať. Snehuliačika majú len som im písala ešte ohladne hatchingu .

denis19
15. feb 2010

to je co?????

gabulik77
15. feb 2010

ahojda holky tak já se hlásím 🙂 přijela jsem z práce, tak jsem se musela podívat co je tu nového 🙂 nejdřív tedy proběhla večerní kávička. Já z práce moc psát nemůžu, takže budu spíš nahlížet po večerech ☹

lusinkaj
15. feb 2010

baby aj teraz vecer ma sem tam pobolieva brucho,co myslite mam to enchat tak vo stvrtok idem na utz,alebo mam zajtra zavolat dr....??? 😉 dakujem

gabulik77
15. feb 2010

ahoj lusinkaj, mě tedy taky docela často píchalo a pobolívalo v podbřišku. Hodně mi pomáhalo, když jsem si lehla na sedačku a dala si nohy nahoru a za chvili se mi ulevilo, ale jestli z toho máš špatný pocit, tak nemá cenu něco přeceňovat a raději tam zítra cinkni, za to fakt nic nedáš. Mě pak i dr. říkala, že si můžu brát víc prášků co beru, kupuju si Magne B6 a normálně beru 1 denně, ale když mě takhle bolelo břicho tak jsem si vzala třeba 2 nebo 3 denně, je to hořčík a vit. B.

lusinkaj
15. feb 2010

gabulik,ano to mas pravdu ak lezim,sedim s nohami na stoliku vylozenymi mi je lepsie...no uvidim ako sa budem citim a popripade crnknem za opytanie nic nedam... 😉
ale asi aj spomeniem dr.mojmu gyn.vo stvrtok mozno mi nieco predpise

gabulik77
15. feb 2010

přesně tak uvidíš a dr. se určo zeptej a když se to po tom zvednutí nohou nezlepší, tak tam určo raději cinkni, od toho jsou tam aby poradili a pomohli....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre