Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

mirenkam
11. dec 2009

Ahoj holky, já jsem 3.den ET. Podstoupila jsem 1.IVF - ICSI a manžel TESE.... Nyní čekáme na testík, jak vám bylo krátce po ET? 🙂 díky

denis19
11. dec 2009

madlinka,
tak to je další čekání,co???? já také mela dva,ale zalíbilo se jen jednomu 😕 i tak jsem ráda, až neuveritelné!!!!

mirenkam
tesne po ET??? já byla napjatá jako guma v gaťách 😀 😀 😀 šťastná, v obavách a záchvatech nevedomí 😀 😀 😀 a strašne netrpelivá....fyzicky mne bolelo bricho, tak jako po cvičení a prsa....to ani nemluvím, nejradeji bych spala 10 hodin denne....jinak nic si už ted myslím 😀 😀 jo a časem jsem nemela vubec chcuť na jídlo, což je v mém prípade podezrelé 😀 😀

mirenkam
11. dec 2009

denis já jsem napnutá 😉 Spala bych taky , ale to bude asi z toho utrogestanu, prsa mi přijdou citlivý a břicho mě bolelo včera odpoledne - měla jsem pocit, že dostanu MS (dnes mě zas nebolí)... A jídlo? Nějak nemám chuť něco jíst, něco si nachystat, spoustu jídla mi přestává chutnat....., ale pak už je mi blbě z hladu, tak se zas najím 😅 ....... 😨 tělo je nějaký zmatený 😨

nemko
11. dec 2009

denis ahoooj 😉 aj ja ta moooc zdravim....ja som bez zmeny, s negativnymi tehu testami, ale uz som na tom lepsie, pomaly sa s tym zacinam zmierovat.

denis19
11. dec 2009

no s tím jídlem to je presný, já si dokonce i uvarím mňamku a potom mi nechutná 😲 😲 😲
mirenkam je vydržet ješte týden a mužeš doma očurat test 😀 😀 😀

pro ted končím, bežím na svou první poradnu, ozvu se odpoledne, krásný den ti preji!!!!!

madlinka
11. dec 2009

nemko kolikátý den jsi?

nemko
11. dec 2009

madlinka som 9 den po KETe a na teste ani duch, fakt je cisty ako sneh keby tam nebola ta testovacia tak vyzera ako nepouzity 😀

madlinka
11. dec 2009

nemko tak to ještě nepanikař, jak už jsem tu psala, moje kamarádka měla pozitivní test až 19 den od KETu a má z něj chlapečka!!!!!!!!!!!! Každá to máme jinak, není to zákon že touhle dobou tam něco má být!!!!!!!

denis19
11. dec 2009

nemko, možné je vše, fakt.....ahoj

zuzina33
11. dec 2009

Ahojte dievčatá, za hodinku - dve by som mala mať výsledky. Som stááááááááááááááááášne nervózna!!!!!!!!

madlinka
11. dec 2009

zuzi držííííííííííííííííííííííííííím palce jak jen to jde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

madlinka
11. dec 2009

zuzi tak cooooooo???????????????????????????? 😨

madlinka
11. dec 2009

zuziiiiiii?????????????

denis19
11. dec 2009

tak jsem zpet z poradny, mám už 6 cm!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzina
tak jak????????

madlinka
11. dec 2009

Deni tak to je macek!!!!!!!!!! Gratuluju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Zuzi se neozývá ☹

a.jka
11. dec 2009

Ahoj holky, tak jsem dočetla diskuzi: všechny moc zdravím: denic, nemko,madlinka, zuzi, mirenkam🙂
Zuza: tak jak jsi dopadla?
Zítra to mam dostat, dneska mě bolí břicho dost, bublá to ve mě, no úplně přesně jak před MS, už jsem propadal depce, už nevěřim, čekam jen jak to přijde, nemam už cuť na jídlo, všechno z nervů, ach jo ☹
Holky a za jak dlouho se může na KET? co to obnáší, nevíte?

denis19
11. dec 2009

to víš madlinka, staráme se...ale jdeme presne podle tabulek na 12tt a 2 den jsme úplne presne.....huráááá. tak já polehoučku končím první trimestr!

a.jka
11. dec 2009

denis: moc gratuluju, to je nádhera!!!jste už pěkný macíci🙂

l.u.c.i.e
11. dec 2009

Ahoj děvčata,

Denis, páni už 6 cm. Dělal ti i tu genetiku? Máš fotečku z UTZ? Jestli jo, tak hned sem s ní 🙂 Hlavně, že jste v pořádku oba. Ještě máš brát ultrouš?

denis19
11. dec 2009

lucie

utroš už neberua od pondelí jdu do práce.........
fotečku zeskenujia dám do albumu 😝 😝
jo jsme už macek a je to celé já 😀 😀 😀

gabulik77
11. dec 2009

ahojky všem🙂
denis: tak to je tedy kousek, super 😀 😀 😀 jen tak dál....🙂 tak pokud máš fotečku tak šup do alba 🙂
a.jka u nás se chodí na KET po dvou cyklech od ET

a.jka
11. dec 2009

gabulik:prosímtě a nevíš, jak je to při KETu se zálohami a tak, je to stejné jako při ET nebo to je jinak? taky se musí čekat na schválení léků u pojišťovny nebo jak je to?

gabulik77
11. dec 2009

a.jka vůbec na nic jsme čekat nemuseli, jen jsem šla 11.den druhého cyklu na první UTZ a pak znovu asi za čtyři dny na UTZ, nakonec mi KET dělali 20. den cyklu a celé jsme to patili až v den KETu, žádné schválení tam není, asi týden před KET jsem si dala jednu injekci a pak nic, až po KETu Utrogestan

l.u.c.i.e
11. dec 2009

To je fajn, že už půjdeš do práce. Aspoň se nebudeš doma nudit. 🙂 Uvidíme na mě, jak dopadneme ve středu. Už aby to bylo 🙂 Kdypak jdeš na další kontrolu? Zase za další měsíc?

afrika
11. dec 2009

a.jka chcem ti len napísať, že keď sa cítiš ako na menzes to vôbec nevadí. pri mojom tehu-MA som mala niekoľko dní silné bolesti ako na ms. neboj sa

a.jka
11. dec 2009

gabulik:děkuju, a prosím kolik jste za KET platili a kam chodíš?a teď jsi tedy těhotná z KETu, dost jsem slyšela. že to je snížená šance, ale docela tady dost často čtu, že KET vyšel🙂
afrika: děkuju za útěchu, ale nějak už ničemu nevěřim, cítim to, a my ženský se už poznáme🙂 a ty jsi těhu?

denis19
11. dec 2009

tak jsem to šupla do alba.....naši bublinku, ríkám, je to celé já 😀 😀 😀
ahoj gabulik jak se vede????

lucie co jinak nového?????

afrika
11. dec 2009

a.jka to sa ti snažím vysvetliť-ja som mala vtedy totálne pocit, že už dostanem...
tehu neviem či som,uvidím 21.12

denis19
11. dec 2009

ajka
neklesej na mysli, jasan, ževychází i KETy,ale je tam trošičku menší šance,ale je!!!!!!

a.jka
11. dec 2009

Dala jsem si tam konečně fotku🙂
afrika: kéž bys měla pravdu🙂 moc děkuju za podporu. Tobě moc držím palečky, aby to vyšlo!!! byly by to krásný vánoce viď?
denis:já vím, naděje umírá poslední🙂 díky moc! Ten Tvůj UTZ je nádhernej!! je to úžasný!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre