Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je bolesť krížov znakom oplodnenia?

lenusa12
6. jún 2015

Dobrý deň žienky, zaujímalo by ma, či ste pocítili oplodnenie vajíčka alebo neviem ako by som sa mala spýtať. Moja svokra mi totiž hovorila že keď sa so svokrom dohodli že si urobia ich prvorodeného syna, na druhý deň po styku cítila bolesť krížov a hneď vedela že je tehotná. Neskôr (10 rokov) keď sa opäť dohodli mala zas na druhý deň po styku bolesti krížov a opäť to bolo tehu. O niekoľko rokov mala tieto bolesti znova a už vedela že sa im šmyklo a aj tak bolo. Zaujíma ma či je niečo takéto vôbec možné a mala ste niektra niečo podobné? My s priateľom snažilkujeme o 106 a dnes ma trochu pobolievajú kríže tak mám v hlave trochu chrobáka. Ďakujem 🙂

sibalka21
6. jún 2015

@lenusa12 tak to musela byt len náhoda alebo zázrak, deň po styku není možné mať príznaky keď babo sa uhniezduje 5 až 10 deň od oplodnenia a až potom môže mať žena príznaky, ak nie neskôr. A kríze môžu bolieť z hocikoho, to nieje až taký hlavný príznak

junova
6. jún 2015

@lenusa12 Asi na to niečo bude. Ja ked som prvý krát otehotnela tak ma tiež veľmi boleli kríže. Asi týždeň po oplodneni. Pri druhom ma neboleli.

lenusa12
autor
6. jún 2015

Tiež si myslím že to bude náhoda ale ďakujem za odpoveď kočky 🙂

bonaqa2013
6. jún 2015

mám 4 deti, ale nikdy som žiadnu boles´t krížov nemala....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli