Je bolesť vaječníkov a bruška príznakom tehotenstva?

nanka2910
18. júl 2011

ahojte, chcem sa spýtať... s priateľom sme začali pracovať na babatku... chcem sa spýtať či bolesť vaječníkov a bruška môže byť po plodných dňoch príznak tehotenstva???

hela987
1. sep 2018

Ahojte chcem sa spýtať ci ste aj vy mali takú čiernu čiarku na brušku a bolesť vaječníkov mam len 17 rokov a bojím sa ze som tehotná za každú odpoveď ďakujem

annolachova
23. okt 2018

Ahojte babi chcem sa spitat mala som menzes 2 krat do mesiaca a pred tym som mala silne bolesti pod bruskom a oblasty vajecnikoch a po skonceni menstruaci znova mam tye iste bolesty. Viete mi niako poradit 😊😊

nikolaadamova
1. okt 2019

Ahojte potrebujem radu mali sme sex s patnerom snazili sme sa o detatko no po sexe preslo 20 minut velmi ma zapichalo pod burcho praveho boku a zas o 2 tidzne preslo a vcera ma boleli krize velmi a pod bursko us som si mislela ze us mam menzes no niemala som a us dnes ma nie boli pod brucho nic nievieťe mi poradit ze preco ma takto bolelo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre