Je môj ovulačný test pozitívny?

doda26
20. mar 2023

Ahojte zienky, je tento ovulacny test pozitivny? Nazivo su farebne rovnake tie ciarky, ale ta testovacia je tensia 🤔

gejb
20. mar 2023

@doda26 čoskoro bude, ak sa da sprav ešte jeden podvečer a zajtra 😉

anjelicek26
20. mar 2023

Ako pise kocka vyssie, este vecer sprav, este nie je, ale je to na dobrej ceste.

doda26
autor
20. mar 2023

Dakujeeem, vecer este skusim testnut 😊

doda26
autor
20. mar 2023

Ale dnes mam uz aj ovulacne bolesti, tak asi to uz coskoro bude

snazilka_bio_mamka
20. mar 2023

včera si mala aký? lebo napr. ja ked som sa testovala, tak viac dní po sebe a po istej intenzite to začalo klesať a skoro nikdy to neboli dve rovnaké čiarky. To by bolo naj, keby otestujes aj vcera, dnes a aj zajtra, možno aj pozajtra..

doda26
autor
20. mar 2023

@snazilka_bio_mamka vies co som to nejak pokaslala, lebo nemala som kupene testy na vikend, cize vcera som netestovala a kupila som az dnes 😄 cize bohuzial, uz ken cakat, ci vecer bude silnejsi, alebo zajtra doobeda, alebo to bude slabnut 😅 ale dnes som 13DC, vacsinou mavam ovulaciu 13-15DC tak hadam som ten vrchol LH nezmeskala.

snazilka_bio_mamka
20. mar 2023

@doda26 no nevadi, ved otestuj večer a zajtra, ale podla mňa sa už posnažte dnes, nič tým nestratíš. držím palce 🙂

doda26
autor
20. mar 2023

@snazilka_bio_mamka ano mam to v plane 😄 dakujem 😊

doda26
autor
21. mar 2023

Takze baby, presvihla som pozitivny test, lebo vecer bol uz slabsi a dnes rano este slabsi 😅 ale tak snazili sme sa aj v sobotu, tak hadam sme sa trafili 😄 a ak nie tak nabuduce budem testovat skor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre