Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je možné mať pozitívny tehotenský test a zároveň menzes?

angel257
9. okt 2014

Mám menstruaciu a tehu test bol dvakrát pozitívny......Boli tam oba razy zretelne čiarky.....môže v tom byť niečo iné?

milagrosss20
9. okt 2014

@angel257 moze byt ze mas cystu..a casto sa stava ze zeny maju normalne cyklus...ja som tiez krvacala lebo som mala hematom...cize to je tiez moznost...takze chod na gynu a tam sa dozvies viac...

julka1106
9. okt 2014

Niektoré ženy môžu mať menzes aj keď sú už tehu.....ale treba ísť podľa mňa čo najskôr k lekárovi.....asi ti dá nejaké lieky na udržanie tehotenstva...🙂 myslím, že je to normálna situácia...🙂 a test by pozitívny nemohol byť, keby si tehotná nebola , lebo on zachytáva len hormón HCG, ktorý nemáš pri menzese, len v tehotenstve....ale to len podľa mňa 🙂

mentolka12
9. okt 2014

@angel257 kludne moze byt ze si tehotna niektore zenytehotne majumenstruaciu do 3 mesiaca tehotenstva 🙂

angel257
autor
9. okt 2014

No ja mam posledné mesiace cyklus celý rozhadzany.......a nikdy predtým som nemala nepravidelnu....ale nakoniec vždy dostanem....

safranca15
9. okt 2014

mam kamosku co bola v piatom mesiaci a mala menzes

angel257
autor
9. okt 2014

A čítala som práve že to môže byť cysta ale bolo tam este napísané, že urobia duchov....a ja tam mám dve zreteľne viditeľné čiarky.....

maaaria3
9. okt 2014

Isto si tehotná... to je isté... tie príčiny krvácania možu byť rozne, menzes, cysta..... a podobne.... lekár musí byť

miskacharly
9. okt 2014

@angel257 niektore zeny maju menstruaciu aj do 4.mesiaca.a je takych dosť vela.co tak zájsť k doktorke?

lubinkas
9. okt 2014

@angel257 Moja lekarka mi vravela, ze su zeny, ktore do 20. tyzdna normalne menstruuju. Ja som tiez mala menstruaciu ale kratsiu a slabsiu.

angel257
autor
9. okt 2014

Jasne , že pôjdem k dr. ale len sa informujem či má niekto s tým skúsenosť....

somjankad
9. okt 2014

@angel257 je to mozne... ja som mala menzes pri dcere do 3.mesiaca -sice slaby,ale mala ...

fufababu
9. okt 2014

@angel257 kamoska to tak mala a zistili jej mimomaternicove tehotenstvo...ona pri tom ale mala aj silnejsie bolesti v podbrusku ako obvykle...dufam vsak, ze to nebude tvoj pripad a prajem ti aby si prijemne tehulkovala 😉

angel257
autor
9. okt 2014

Ďakujem 🙂 @fufababu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli