Je možné otehotnieť 5 dní pred menštruáciou?

1lentilka1
19. jún 2014

🙂 🙂

bajana
19. jún 2014

Velmi nepravdepodobne, ale nie nemozne 😉

lucinkab
19. jún 2014

Je to možne!!! každa mame iny cyklus a ja mam doma 2,5mesacnu sarah co sme pocali 5 dni pred MS 🙂 kukni https://www.modrykonik.sk/blog/lucinkab/album/s... a skoro som zabudla mavala som 30 dnovy cyklus 🙂

smajlik323
19. jún 2014

no ja som otehotnela 3 dni pred, takze mozne 🙂 🙂

skatarina
19. jún 2014

Ja som otehu 2 dni pred mrchou ... 😉

sonickablahova
19. jún 2014

Je to možné 🙂

ckatka
19. jún 2014

tiez by ma to zaujimalo, aj ked ako vravi moj lekar, termin "5 dni pred menstruaciou" by sme nemali pouzivat, pretoze ak otehotnies MS ti uz nepride. Podla neho spravne ma byt, ze ak po ovulacii nedojde k oplodneniu, pride MS (do par dni), a ak otehotnies, tak uz nepride 🙂
pytala som sa ho na to iste, kedze mam 28dnove cykly a na 20den som teraz mala ovu - tak som sa ho pytala ci sa to za tych 8 dni "stihne" 🙂 ci mi to menstruacia neodplavialebo co 🙂)))
tak sa smial, ze menstruacia pride IBA ak k oplodneniu nedoslo (co uz telo vie okamzite po oplodneni)

inffinity
19. jún 2014

je možné otěhotnět kdykoliv 😉 ženské tělo je nevyspytatelné 🙂

zuzankamalikova
19. jún 2014

ano môže.... 🙂 kedykolvek 🙂

wewitta
3. sep 2014

žienky a Vám, ktorým sa stalo, že ste otehotneli pár dní (5,4,3,)pred MS, v dobe, kedy vám mala prísť, dostali ste ju ešte v ten mesiac, alebo vám hneď meškala? 🙂

nicebaculka
3. sep 2014

Vsetko je mozne....moja mamina so mnou otehu pocas mrchy....😀

dollynkaa
3. sep 2014

Vsetko je mozne 😀 menstruaciu este mozes dostat podla mna i ked je to take na uvazenie. Vajicko sa nezahniezdi hned v ten den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre