Je možné otehotnieť počas chráneného styku?

ana789kko
25. júl 2023

Dobrý deň, môžem sa opýtať? S priateľom sme mali chránený pohlavný styk a jemu sa kus zo začiatku zošuchoval nikdy nie úplne do polovice iba kus. Ale vždy ho náprával. Urobil sa mimo tak by som sa chcela spýtať Váš názor nato či by som mohla z toho otehotnieť. A či si mám zobrať tabletku po ? Mám nepolodne dni a mám zachvíľu dostať menštruáciu. Kondóm nebol roztrhnutý , skotrolovali sme ho.

vanilkovazmrzka
25. júl 2023

Nemusis si davat ziadne tabletky.

stellarstar
25. júl 2023

@ana789kko koľko máš rokov?

ana789kko
autor
25. júl 2023

@stellarstar som mladá mám 18 rokov a toto bol môj druhý sex v živote. Nemám veľmi skúsenosti s týmto.

bessie12
25. júl 2023

@ana789kko nie, tehotna urcite nebudes. Tabletka "po" je v tomto pripade zbytočná a navyše si len ňou rozhadzes cyklus.

stellarstar
25. júl 2023

@ana789kko tak nie tehotná z tohto nebudeš, tbl po nie je cukrík tak na to radšej zabudni a teraz ju tiež nepotrebuješ. Keď sa bojíš tak začni užívať HAK alebo dajte ešte nejaké tie ochrany

bessie12
25. júl 2023

@ana789kko mozes to urobit tak ako pise @stellarstar alebo ak nechces uzivat HAK, tak namiesto toho pouzi pharmatex krem. Je to lokalna a nehormonalna forma antikoncepcie https://www.drmax.sk/pharmatex-vaginalny-krem

ana789kko
autor
26. júl 2023

Takže si myslíte, že nemusím sa obávať?

bessie12
26. júl 2023

@ana789kko nie, nemusis sa obavat tehotenstva

kiwi3
26. júl 2023

velmi mala pravdepodobnost bliziaca sa k nule, ze si tehotna. splodit dieta nie je az take jednoduche, ako to niekto prezentuje, hlavne ak mas normalny cyklus, chranis sa a este aj to semienko muz nezasadil, kam treba. ale chapem, ja som sa pomaly az do 30 bala, ci nie som nahodou neplanovane tehotna... a myslim, ze by ma neupokojil ani ziadny druh antikoncepcie

ana789kko
autor
26. júl 2023

Jezisku ďakujem ženy ste ma ukľudnili aspoň kus.

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ana789kko
autor
1. aug 2023

@julia2002 akurát čakám na meštruáciu a zatiaľ nič. Môj cyklus je niekedy 32-33 dňoví a akúrat je 29 deň a bolia ma prsia, mám divné nálady, hlavá ma bolí, občas ma picha do podbruška tak teraz neviem . Posledný styk chránený som mala pred 4 dňami tak pochybujem , že by to boli príznaky tehotenstva🤷🏻‍♀️. Len no človek sa bojí

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ana789kko
autor
17. aug 2023

@julia2002 nakoniec prišla, ale prsia ma neprestali bolieť ani týždeň po menštruácií, tak neviem čo mám s cyklom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre