Je možné, že som otehotnela?

26. jún 2021

Ahojte chcem sa opýtať či je možné že by som otehotnela aj keď nespávame s priateľom tzv. naplno.
Mala som dostať vo štvrtok menzes bolelo ma trochu podbruško ako keď má prísť ale potom to prešlo a neprišiel a odvtedy už žiadne bolesti len prsníky ma bolia keď si ľahnem na brucho na vankúš inak nie a som nafuknutá hlavne v podbrušku a nad podbruškom ale nič ma ani nebolí akurát som mala asi dva dni pred tým ako mala začať ms kŕče v bruchu.
V Apríli som mala 6 dní potom ďalší mi začal znova v apríli koncom mesiaca a trvali posledné dva aprilove a prvé dva májove dni potom som mala ten istý mesiac posledný týždeň 5 dní a odvtedy nič ani sa necítim ako keby som mala dostať vôbec ( zvyčajne mi to už tak na druhý tretí deň príde keď sa stane že mešká ale je to sprevádzané práve takými tlakmi v podbrušku ako pri ms) a jediné čo mi tak že ma ako keby sem tam pichne okolo pupku.

Vopred ďakujem za odpovede.

sense
26. jún 2021

Ak nepoužívate bariérou ochranu alebo inú ochranu môžeš aj nemusíš byť tehotná, sprav si test a uvidíš...

autor
26. jún 2021

@sense práve to rozmýšľam ale dočítala som sa na nete že na viacerých stránkach odporúčajú test robiť až po týždni meškania ms

miankass
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
26. jún 2021

Kľudne môžeš aj v deň očakávanej ms alebo keď jeden dva dni nepríde...

autor
26. jún 2021

@sense mešká mi 3tí deň ovuláciu som mala pred 11 dňami a ďalšiu mám mať za 12 dní že sa to ráta aj nejak podľa toho že kedy ho robiť?

erickatt
26. jún 2021

Urob si test..jedina odpoved. Vzdy vzdy ked ma par sex , akokoľvek ochrana, moze zlyhať

autor
26. jún 2021

@erickatt urobím ešte počkám aspoň 5 dní aby to bol ten týždeň ak nepríde ms
Som nervózna z toho lebo ani nemám tlak v podbrušku ako to býva pres ms len ma ako keby trochu brucho sem tam pobolieva a mám ho nafuknuté aj sa tak nafuknuto cítim neviem ako to opísať jediné čo môžem brať aj ako signál že ešte môže ms prísť sú citlivé prsníky.

autor
26. jún 2021

Aj kríže ma bolia už asi tretí deň čo ma chrbát nebolieva tak teraz áno

monka105
26. jún 2021

Nepanikár, urob si test z ranného moča a uvidíš. Ak ti mešká MS už ti môže ukázať slabú druhú a budeš vedieť na čom si. Ale kľudne to môže byť aj nepravidelným cyklom, takže zatiaľ predčasne nestresuj.

autor
26. jún 2021

Aj ma už druhý krát prehnalo ale to možno aj práve zo stresu že neviem čo mám čakať
Preto chcem aj s testom ešte počkať lebo buď mi chodí presne ms alebo nanajvýš na druhý deň teraz sú to ešte len tri dni tak ešte môže prísť.
Ďakujem pekne za rady. ☺️

sense
26. jún 2021

Máš krátky cyklus? Ovuláciu si sleduješ testami al meras BT?
Ono ak to mešká 3 dní tak si test môžeš spraviť ale ak si mala od sledovanu ovuláciu pred 11dnami a 3 dní mešká tak máš bud krátku lutealnu fázu... Lebo to by vychádzalo že ju máš len 9 dní.

erickatt
26. jún 2021

Mas pevne nervy. Ja by som nevydrzala. A ano, moze to byt aj stres

autor
26. jún 2021

@sense nie mám menštruačný kalendár a tam mi ráta ovuláciu a ms mávam vždy buď 6 alebo sedem dní a naposledy za dva mesiace bola najskôr 5 dní a minulý mesiac 4

autor
26. jún 2021

@erickatt no aj ja mám čo robiť aby som vydržala :D ale chcem počkať aby som nekupovala zbytočne test ak ms príde

sense
26. jún 2021

Tak na ten sa moc nespoliahaj ....ten nepozna tvoje telo .... ten ti da priemerne ovulaciu v strede cyklu.... ja mam tuto appku ale teda ovulaciu (sledovanu podla hlienu a ov.testov plus 2x podla lekara)
som nemala este ani raz vtedy kedy mi ukazovala app , tu "kalendar"...

autor
26. jún 2021

@sense to nevadí ja ho mám len kôli tomu aby som si značila ms ovulku nesledujem vôbec 🙂 o nej som tu písala skrz to že som našla na nete že aj podľa toho vieš že kedy už robiť test

sense
26. jún 2021

Tak ešte počkaj 2-3 dní a potom sprav test aj nedôjde...

erickatt
5. júl 2021

No??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre