Je možné, že som v tom?

22. mar 2022

Ahojte 9dpo poobede som si robila mama test hneď tam boli dve čiarky bola síce slabšia ale videl ju tam aj muž… ráno mama test slabšia čiarka keď pozerám po 3 dňoch na tie testy čiarku tam stále vidieť ale slabšiu vid foto dole.
Na 11dpo poobede robený rapidclear Classic tam bola veľmi slabá čiarka
Na 12dpo robený rapidclear ráno a tam nič biely 🤷🏽‍♀️
Ja viem že je na test skoro ale mám prácu akú mám a čím skôr to zistím tým lepšie k doktorovi je veľmi skoro
Ďakujem za každý koment
Prepáčte za anonym ale nechcem spraviť Haló u známych

bambulienka25
22. mar 2022

Urob lepšie foto veď toto nevidno

elenka.k
22. mar 2022

ja vidím na všetkých troch 2 II

zuzanockamt
22. mar 2022

Na všetkých troch sú dve čiary.

maruski99
22. mar 2022

ako nechcem byt zla ale asi som slepa lebo ja nevidim nic, mozno mi tam prekaza ten tien tak ak by si odfotila este raz.

autor
22. mar 2022

@maruski99 ono teraz sú tie čiarky slabé ale ako som písala keď som ho robila hneď tam vyskočila tá druha čiarka bola dosť viditeľná až som sa zľakla že tak skoro mi hneď taký pozitívny test vyskočil bola by som veľmi rada keby sa to podarilo ale tak asi musím ešte počkať tu je lepšia fotka

ejsanps
22. mar 2022

Máš na všetkých troch testoch pekne čiarky gratulujem❤️

jjanulienka
22. mar 2022

Ja ich tam tiež všade vidím😍držím palce aby všetko dobre dopadlo ☺️

ankare
22. mar 2022

Na všetkých vidím čiarky. Gratulujem!

autor
22. mar 2022

Ďakujem🥰 Fu že by to na prvý krát hneď vyšlo veľmi by sme sa tešili … skúsim test zase za dva dni a uvidíme

lienka_9
23. mar 2022

Aj dnes si si robila test?

autor
23. mar 2022

@lienka_9 zajtra spravím a uvidíme

zoruska
23. mar 2022

Nechcem Ťa znepokojiť, no mne toto isté spravili Mamatesty, po týždni meškania som dostala menzes. No každopádne Ti držím palce!

autor
23. mar 2022

@zoruska áno to som už čítala že robía falošné čiarky ale vyšiel mi aj ten rapid že je tam niečo no veď nespolieham sa zajtra kupim clearblue a skúsim ten vraj ten by mal ukázať už na 90%, menzes by som mala dostať v sobotu

autor
24. mar 2022

@zoruska no aj tak bolo nič z toho dostala som to… ako baby nikdy neverte mama testom 😂 no nič skúsime budúci mesiac 😊

elenka.k
25. mar 2022

jojjj, držte sa, nech to vyjde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre