Je nechuť na kávu príznakom tehotenstva?

lerea
14. aug 2015

Prosím Vás maminy kávičkárky... už týždeň mi vôbec neberie,,,, máte podobnú skúsenosť pri tehotenstve ešte pred očakávanou MS? Doteraz som pila aj 4 denne, teraz mi je protivná....

ďakujem

natalym
14. aug 2015

Ja pijem kávu ako vodu a keď som bola tehotná, nechutila mi. Takže normálka.

cartridge
14. aug 2015

@lerea Tak v mojom prípade to bolo úplne to isté. Pri každom tehotenstve. Stratila som úplne chuť na kávu, pri pomyslení na ňu sa mi dvíhal žalúdok - no a to som už vedela, že príde bábatko...

bubelko
14. aug 2015

@lerea u mna bola... v oboch pripadoch.

mamina_25
14. aug 2015

@lerea u mna to bolo tak isto,ja kavu zboznujem ale pocas tehu mi nechutila vobec,dokonca pri jej voni ma napinalo...

romina1912
14. aug 2015

Podobne,ja som pila tiez aj 3-4 denne a zo zaciatku tehu som na nu ani nepomyslela, terax som 13tt a dam si asi 2 za mesiac,nemozem povedat ze by mi prestala chutit len si na to nepomyslim ze dnes som kavu este nemala 😀 u mna prvym priznakom este pred ocak.ms bola unava,spala by som 24 hod.denne 😎

darkchoco
14. aug 2015

Nemyslím si, že je to vyslovene príznak tehotenstva 😉 ale takmer každej tehotnej prestane na začiatku chutiť. U mňa detto aj pri druhom.

romina1912
14. aug 2015

@darkchoco pozeram ze mame rovnaky termin asi 😉

dada7701
14. aug 2015

Moze a nemusi...mne tiez nechutila.....a nebude to tym teplom? Mne teraz nechuti v tych horucavach.....

crystal333
14. aug 2015

ja som tiez dokazala pred tehu vypit aj 3-5 kav denne, a hned na zaciatku tehotenstva som taky odpor nan chytila,ze mi zrazu vôbec ani nechybala...

darkchoco
14. aug 2015

@romina1912 20.2.mám 🙂

charlie1980
14. aug 2015

Ja som si ju uplne vychutnavala 😀 Len nemohla byt tak osladena, ako pred tehotenstvom. Stratila som uplne chut na sladke. Ale nemala som nikdy nevolnosti, skor naopak. Hanbila som sa uz vo vsetkych predajniach a preto som ich radsej striedala.

martaniana
14. aug 2015

U mňa pri synovi to bol jasný príznak tehu, doslova mi smrdela, pri dcére mi nevadila ani v tehu 🙂

barboritta
14. aug 2015

@charlie1980 ja presne rovnako ako ty, kebyze môžem, tak vypijete denne aj 4, tak pijem bezkofeinovu

lerea
autor
14. aug 2015

ďakujem Vám za odpovede... 🙂

romina1912
14. aug 2015

@darkchoco ja 21.2 🙂

siska53
14. aug 2015

@lerea moze,aj nemusi...mne nechutila kava asi este dva tyzdne po dobrati ATB (3dnovych podotykam).,a an teraz sa za nou az tak netrham..a tehu nie som.

Ale pri oboch tehu mi veru chutit prestala,len tam to bola ina nechut,prosto citim rozdiel vtedy a teraz,ked mi nechuti (a hlavne tie dva tyzdne,co mi vobec nechutila).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre