Je pozitivny?

kajka257
6. júl 2018

Je pozitivny? Bojim sa tomu verit po 9 rokoch pokusov

scarletka34
9. júl 2018

@danicabbb ahoj mne nebolo vidno plodik iba gestacny vak ktory rastol do 10 tyz . Potom sa to somna vsetko same nastastie vyplavilo bez problemov lebo na.kyret som nechcela ist

danicabbb
9. júl 2018

@scarletka34 a testy si mala za celú dobu silné?

danicabbb
9. júl 2018

@scarletka34 test z teraz poobefia som 6 týždeň

scarletka34
9. júl 2018

@danicabbb ano silny test som mala 7 tyz takto

scarletka34
9. júl 2018

@danicabbb ale nestresuj sa zbytočne. Uvidis ked pojdes na sono . Držím palce nech ti vsetko dobre dopadne

danicabbb
9. júl 2018

@scarletka34 a dokzir čo na to? Mala si aj príznaky tehotenstva? Bolesť prs brucha vaječníkov bývalo ti zle lebo ja mám všetko.. A robila si si aj pred kontrolou hcg klesne zo dňa na deň

danicabbb
9. júl 2018

@scarletka34 si ma vylakala

danicabbb
9. júl 2018

@scarletka34 ďakujem

scarletka34
9. júl 2018

@danicabbb zo zaciatku som mala tehotenske priznaky hlava sa mi obcas tocila a spodok brucha ma bolel ako pred MS a prsia mi podrastli. Ale potom sa to vytratilo . Nemala som uz ziadne. Ale doktor mi nebral krv na hcg takze to neviem veru .

scarletka34
9. júl 2018

@danicabbb ty si uz u doktora bola ?

danicabbb
9. júl 2018

@scarletka34 no bola ale ešte bolo len vidno gestacny a zltkovy vak ci co vraj to je skoro mam prísť az teraz v pondelok

scarletka34
9. júl 2018

@danicabbb no aj mne bolo vidno tiez to iste. A plodik sa neukazal. Ale uz to beriem pozitivne radsej takto ako by sa malo narodit chore. I ked som vyplakala more slz.... tak daj vediet ako si dopadla verim tomu ze vsetko budes mat najlepšom poriadku 🙏😉

danicabbb
9. júl 2018

@scarletka34 ďakujem dúfam

bobricek1979
9. júl 2018

@danicabbb nemaj stres kopec žien má pozitívne testy a vyšlo im to, verím, že sa obe dočkáte svojich vytúžených bábätiek

danicabbb
9. júl 2018

@bobricek1979 ďakujem

danicabbb
9. júl 2018

@scarletka34 verím že budeš už čoskoro tehotná a tentokrát to bude celých 9mesiacov držím prsty.. Brala si aj lieky ja mám douphaston keďže už mám aj vek

scarletka34
9. júl 2018

@danicabbb nie nic neberiem...a dakujem 😉

kajka257
autor
14. júl 2018

@ajko bol pozitívny... ale už nie je 😢

scarletka34
14. júl 2018

@kajka257 co sa stalo ? 🙁

ajko
14. júl 2018

@kajka257 To mi je ľúto ☹ ... ja som tiež prišla dva krát o dieťatko na začiatku tehotenstva. Raz v 5tom týždni a raz v 12tom týždni.. Prvé tehotenstvo som mala bez problémov. Potom dva krát po sebe takéto nešťastné konce... a potom ešte dve detičky 🙂 Takže hlavu hore, príde to!

patka24
14. júl 2018

@kajka257 no to ma velmi mrzi, mozno biochemicke tehu? Ale verim tomu, ze coskoro to bude to vytuzene babo, drzi vsetky prsty

darja12
22. júl 2018

@scarletka34 a neskor sa neukázalo už? mne v 5tt tiež nebolo nič vidno a v 6tt už bilo. pri prvom..

scarletka34
22. júl 2018

@darja12 nie do 10tyz nic a potom to same vsetko somna odislo

ceresnamalina
29. júl 2018

Nie si tehotna. Je to len taka ciarka. Ja mam aj sedem ciarok

kukucka26
15. aug 2018

Zienky ja nijakefotky nevidim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre