Je priehľadný výtok znak ovulácie či aj tehotenstva?

jasminetea
2. dec 2012

ahojte, mam podozrenie na tehotenstvo (asi len prve dva tyzdne), ale nejako ma zarazilo ze mam priehladny vytok ako pri ovulacii, takze teraz neviem ci mam este dufat v zazrak alebo je to na dobro nova ovulacia. Test som si robila ale bol negativny ale nebol velmi kvalitny a docitala som sa ze nemusi byt spolahlivy niekedy..ak ste mali nejake tehotne zienky s tymto skusenost prosim napiste. dakujeeeem 🙂

lienka82
8. dec 2012

@jasminetea prepac to bolo pre teba 🙂

jasminetea
autor
8. dec 2012

ja uz sama neviem...vies ja som mala ms 1.11. na 13ty a 15ty den sme sa snazili a to som mala ovulku (pravdepodobne) cyklus mam 28d ale prisla ta divna mrcha 24.11 trvala do 28.11.ale velmi slabo ...ak sa nam to podarilo tak to uz je dost dlho len ja to neviem rozoznat ... :( a testovala som sa ale neg. testy ale to este po tej divnej mrche...citala som ze vela zien mali neg. test az do 6tt tak som zmetena lebo sa citim inak ako este nikdy fakt mam vsetky priznaky ale bojim sa testovat nechcem vidiet zas 1 ciarku :( chcem asi pockat do tej dalsej ... co si myslis???

jasminetea
autor
9. dec 2012

@lienka82 co myslis?

lienka82
9. dec 2012

@jasminetea skus si urobit test ale rano..ak by si bola tehu tak by si mala mat 2 ciarky...ak budes mat len jednu ( v co neverim 🙂 ) zavolat doktorke a povedz jej co sa deje. mozno so ozaj tehu ale este ti ukazuje neg. vela zien je na tom ze nies su a pridu k doktorke alebo rovno na porodnu salu a nevedia co sa deje..poznam jednu co jej zistili tehu az v 6 mesiaci..a to chodila do fitka a trenovala a myslela si ze len pribrala z tabletiek. a test jej vychadzal tiez neg... mas predsa jeden test v zalohe ci nie??? tak si ho urob ale rano..rano je najlepsie 🙂 a verim v to ze tam mas 2 ciarocky 🙂

lalia19
24. nov 2013

Ahojte som tu nova a velmi ma zaujmaju clanky ktore tu pisete. 🙂
Rada by som sa podelila s mojim problem
S manzelom sa uz skoro rok snazime o babetko ale zatial bez uspechu
ja uz som bola aj na vysetreni a vsetko mam v naprostom poriadku
chceme este pockat do konca roka a ked nic pojde aj manzel ale dufam ze
nic vazne to nebude len potrebujeme cas🙂)
Ale tento mesiac sa mi stalo nieco zvlastne a neviem si to vysvetlit
Men. mi skoncili v pondelok 4 teho novembra a mali sme aj s manzelom
styk nato o 2 dni som mala krv moci ale iba jeden den pisem to lebo sa mi
to este nestalo menz. mavam pravidelne . Teraz 25 teho cize zajtra maju prist
dakze si pockam 🙂) moja otazka na vas je aj nejaku radu keby to teraz nejlaplo
moze to byt aj tym ze mam vela stresu v robote????:/

misskate1
7. jan 2014

ahoj. jasne, ze za to moze aj stres. a hlavne netreba mysliet na to ci sa to podarilo alebo nie. ale sama viem, ze sa to niekedy proste neda. Chce to hlavne klud

lilike26
13. jan 2016

@jasminetea no ten testik dr.max je úplne najhorši mne nikdy nevyšiel ziadnu okrem " kvapkacieho." Tie su drahšie ale najlepšie

reni1512
13. jan 2016

priesvitny je vacsinou ovulacny.... ak by bol tehotensky, je troska hnedasty (aspon zvykne byt) vtedy sa vajko uhniezduje, prip. trosinku svetlo ruzovy.. Najlepsie je testovat.

lilike26
13. jan 2016

Ahojte zienky ja mám podobné príznaky,a k tomu všetkému som hladná ako vlk,co mi doteraz stačila večera. Mám sice dostať 20.1 ale raz sme skúsili na plno (nápad môjho manžela,aj ked máme 2 detí 8 a 2.3) a bolo to deň po ovulacii. Tak ani neviem či vôbec chcem a okrem všetkých priznakou som si pri spracovaní potlacila prsniky a vyšlo z nich akoby mlieko. Tak neviem či je to tiež priznak alebo nie. Vie o tom niekto niečo? Alebo má niekto podobné? Ďakujem. 🙂

ina666
16. aug 2017

ahoj baby ja mam ties ten problem mam presvity vytok ovalku som mal pred tizdom mate aj vi nieco take podobne lebo bue sa to este niestalo a mrska mi ma prist o 5 dni stale sa mi toci hlav napina ma na zvracanie a zaludok ma stale boly a mali sme sex na plodne dni mozbi byt tehotna alebo niejak infekcia dakujem

hadim
8. dec 2017

Ahojte baby, zaujalamats téma tiez.. ja som cca v7 TT tehla keď som bola cca asi týždeň -dva už tehu tiez som mala výtok ako pri ovulke tak som nechapala.

madamzel123
11. feb 2018

@jasminetea ahoj,bol si vtedy tehu prosím ta?

vivien8989
1. okt 2019

Ahojte prosím vás mám podobný problém s výtokom. Už asi +- 5 dní pozorujem priesvitný tahavy výtok. Bolesti v podbrušku a z ničoho nič občasné vracanie. MS mám dostať o 10 dní ale nikdy som pred ňou takéto príznaky nemala. Ďakujem za každú radu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre