Je ružový výtok znakom tehotenstva?

lola0904
3. dec 2012

Ahojte baby! Viem, že je to už veľa krát mienená téma ale stále v nej nemám jasno. Mali ste už niekto skúsenosť s týmto ružovým výtokom? Je to príznak tehotenstva ? Vopred ďakujem ....

liza123
1. júl 2013

@lienka2407 -ok ďakujem veľmi pekne..ahoj

tinki
1. júl 2013

@liza123 hlavne papaj veľa čerstvej zeleniny a ovocia a v začiatkoch tehotenstva je najlepšia kyselina listová..Tá sa nachádza v: Kvasnice, hovädzie vnútornosti (pečienka, srdce, ľadviny), jahňacina, bravčové mäso, hydina, vajcia, mlieko, listová zelenina, špargľa, paradajky, špenát, hlávkový šalát, karfiol

a taktiež veci s obsahom magnézia: v tmavej zelenine, v rôznych druhoch mäsa, celozrnných obilninách, mlieku, strukovinách, maku, banánoch, mandliach, figách, či orechoch

nájdeš aj v lekárni vitamíny, ale nie je nič lepšie ako prírodná forma..

A čo sa týka ovulácie, sama musíš poznať svoje telo..Buď si budeš merať bazálnu teplotu, alebo tiež takým prejavom býva hlien, alebo taký hustejší, naťahovací výtok..Ovulácia býva obyčajne v strede cyklu, ale môže byť aj skôr aj neskôr..Ja som po prvom pôrode mala ovuláciu už týždeň po skončení menzesu..

liza123
1. júl 2013

Ďakuj vám všetkým..za rady...potom vám dám vedieť...a pobolievaju ma aj kríze neviem čím to bude

monicka79
1. júl 2013

@liza123 a nemôže to byť ovulácia? Aj pri nej môžeš mať ružový výtok s trochou krvi 🙂

liena87
18. nov 2013

Ahojte idem zajtra k lekarovi ale predsa sa vas chcem opýtat ci mate skusenosti s mykozou a k tomu sa pridalo krvacanie nie ako pri menst. ale take ruzovej farby... Som nervozna z toho, pretoze mykozu mam asi tyzden aj nieco a konecne idem aj k lekarovi. Mate s tym skusenosti lebo citala som rozne veci a mam obavy kedze babatko chcem ale nechcem byt sklamana ako predosle mesiace.🙂

tatianaka17
23. feb 2014

Och 😉 ...citam to tu a jedno co vam mozem mile zienky poradit je, myslite kladne, snivajte a verte svojmu snu ...stres a strach je to najhorsie co moze byt a prave to vam brani v splneni vaseho sna - otehotniet ....hovorte o tom co chcete a nie o tom co nechcete ...o radostiach nie o problemoch 🙂....negativny pristup vam skomplikuje vsetko ....ja mam 36 mam jednu dcerku o babo sa snazim takmer rok ...ale s chybnym pristupom,kazdy mesiac som plakala ked prisli nezelane dni ...no teraz som pochopila ,ze tak to nefunguje ...ved som k sebe privolavala zle veci 😉...zijem inak ..som stastnejsia pretoze viem ze na 100% som zdrava a pripravena mat dietatko kedy to budem chciet a tuzit po tom no s vierou a nie beznadejou ...usmievajte sa a zite s elanom ♡

257
30. júl 2014

Ahoj potrebujem pomoc aj ja som mala ruzovy vytok ale menstraciu uz som mala.len problém je aj v tom ze zvraciam.

salalienka
2. aug 2014

Od začiatku tohto cyklu sme sa pokúšali o bábo niekoľkokrát..A teraz pred pár dnami, som na 17 a 18 den cyklu mala taký ružovo hnedý výtok.
@tinki @kazunomiya Žienky, napadlo ma, že ovulácia, ale nikdy predtým sa mi to nestalo. Preto mi to príde divné, že sa to stane teraz v období snaženia sa.
No uvidíme. Do menzesu mi zostáva 5 - 7 dní...

tatianaka17
2. aug 2014

Aaaaa u mna radostna novina ;) ...tak ako som vam pisala o vasich snoch a pozitivnom mysleni ...som v 5. Mesiaci a uz sa neviem dockat kedy budem Drobca drzat v naruci ...Hlavy hore a nebavte sa o problemoch ale o radostiach !!!!

gabikamicka
26. nov 2014

ahojte poradte prosim ja mam tiez ruzovy vytok ale minimum len na papieri bolsti uz 3.den v podbrusku a chrbtici no mam este 7 dni do menstruacii 😢

1martinka12
2. feb 2015

Ahojte baby poradte ms meska 4dni , vcera ked som bola na wc a som sa vytrela tak som mala na papiery take ruzovkaste, myslela som si , ze dostanem ms aj v podbrusku ma boli, som taka ako keby nafuknuta, co myslite?

capslock
2. feb 2015

@1martinka12 ak ťa nič nepáli, nesvrbí tak to v tvojom prípade môže byť príznak keď ti to už aj meška. držím ti palce 🙂

ladore
3. feb 2015

@1martinka12 ja somala ruzovy vytok s 1 dcerkou prve 3mesiace ale hlavne po sexe s manzelom kym sme nevedeli ze som tehu

1martinka12
3. feb 2015

@capslock @ladore bodaj by ste mali pravdu baby 🙂 zajtra asi zajdem k doktorovi🙂

luciasulikova
20. feb 2015

ahojte baby stalo sa uz niektorej ze dva dni po skonceni menstruacie, ktora bola obvykle kratka tak tri dni, som opat krvacala ale len tak jedna kvapka a ruzovy vytok, no neviem este sa mi take nestalo.... co to moze znametat? tehu? k lekarke som uz objednana ale az o mesiac skor sa nedalo....

ivca88
20. feb 2015

@luciasulikova doktorka by na sone nieco videla az v 5tt cize ked meska menzes cca 10-15 dni ...

Sprav si test ... na 100% ti ukaze pravdu kedze je to dlho od minulej ovulacie ...
No kedze si mala menzes ..tak neviem ... su zeny co ho napriek tehu mavaju .. no je ich málo ... vela stastia

andrea76
6. jún 2015

Ja mám tiež ten istý problém. Mala som menštruáciu síce krátku a teraz stále ešte 11. deň a taký ružový výtok alebo slabé špinenie do krvi. Neviem čo to znamená

belasakobylka
7. jún 2015

@andrea76 robila si si test? moze ist aj o cystu.navstiv lekara

andrea76
8. jún 2015

@belasakobylka
Nie, nerobila som test ešte. Stále oddiaľujem

alllexis13
10. jún 2015

@liza123 Ahoj ,ja mam teraz podobny problem s ruzovym vytokom a chcem vediet,ako ti to dopodlo..Bola si tehotna,ci nie...?

andrea76
10. jún 2015

@belasakobylka

Je lepšie si robiť test až keď mešká alebo aj skôr? Ja som v podstate mala menštruáciu, len krátku a stále potom také špinenie ružový výtok a aj dnes. Včera som si kúpila test, len neviem či počkať a urobiť až, keď bude meškať alebo teraz

belasakobylka
10. jún 2015

@andrea76 ruzovy vytok moze aj nemusi byt uhniezdovanie.ja byt tebou navstivim lekara,on ti to povie presne ci si alebo niesi.pockaj do pondelka a chod.a test ti moze ukazat aj skor ze si tehotna.to zalezi kedy si otehotnela ajj ak mas vyssie hcg.

andrea76
14. jún 2015

@belasakobylka

Vyzerá, že nie som tehotná, včera som si robila test a vyšiel negatívny

nikuska111
17. júl 2015

ahojte ja mam tiež problém z ružovkastým výtokom ale menštruacia mi skončila 8.6. tehotná byť nemožem ....

mary333
3. sep 2015

ahojte, mám už týždeň ružový výtok, a menštruaciu by som mala dostať až o 10 dní, ovuláciu tiež už nemám, čiže neviem čím to m§že byť, máte niekto s týmto skúsenosti?

bubinkaaa
3. sep 2015

@mary333 moze to byt hormon.porucha,zapal alebo mozes byt aj tehu,ale tak pockaj na den MS a sprav test 🙂 budes mudrejsia

mary333
3. sep 2015

dakujem za odpoved, do teraz sa mi to ešte nestalo, a už to trvá veľmi dlho, keby len 2 -3 dni tak to neriešim ale dnes už je týžden ..

bubinkaaa
3. sep 2015

@mary333 pride mi to skor ako hormon porucha...ale ak si mala styk aj tehotenstvo to moze byt

mary333
3. sep 2015

a ešte pred tým výtok som mala týždeň bolesti hlavy.. no asi tak 5 dni posebe, môže to být priznak tehotenstva??

marcopollo
20. aug 2016

ahojte som po ms 9.8. bola a tiez som mala na papieri ruzovu na wc ako ste na tom po roku otehotneli ste?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre