Je spravny pozitivny tehotensky test po 20 minutach?

lilkaz
27. jún 2018

Ahojte,prosim vas,urobila som si dnes tehotensky test..po 5 minutach tam nic nebolo, ale po 20 minutach test vyzeral takto...ale v navode pisu,ze sa nema nikdy zistovat vysledok po 10 minutach..ze len do 5 minut...tak teraz neviem..test je woman secret...

kahanikova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kahanikova
27. jún 2018

Tak si urob ešte jeden 🙂

elysiacik
27. jún 2018

Neviem, no v návode je to napísané, že proste po určitej dobe už keď sa výsledok zmení od toho pôvodného tak je to neplatné. Skús si urobiť ešte jeden ale poprípade zase o pár dní. Mešká ti už ms?

lucilaines
27. jún 2018

Jasne ze to nie je sto percent, ale myslim si, ze si tehotna..pridavam fotku mojho prveho, tyzden a pol pred ms a tiez asi po 20 minutach az..a som v 6tom mesiaci

lilkaz
autor
27. jún 2018

Neviem ci meska..mavam tak cyklus 28-30 dni..a dnes je 30 ty den..zajtra teda spravim asi znovu 🙂

blontimka
27. jún 2018

@lilkaz podľa mňa ak test vyjde falošne pozitivne, tak je ta ciarka slabá... toto je už normálny pozitivny test. Možno tam bol do 5 minút duch, len nie si lovkyňa duchov, tak si ho nevidela...🙂 držím palce

hettinka
27. jún 2018

@lilkaz na mojom prvom teste pri synovi bolo vidno // tiež až ked úplne zaschol. Ale na druhý deň už boli čiarky jasnejšie. Urob si test ráno z prvého moču.

pininka
27. jún 2018

Pri druhom tehotenstve som negativny test zabudla vyhodit, rano pozeram a tam dve ciarky a ozaj som bola tehotna.

biela_sova
27. jún 2018

@lilkaz je pozitivny, presne ako pisu baby, kym bol mokry, myslela si si, ze je to testovaci kanalik alebo si tomu nevenovala pozornost, ja som mala taky isty v 28den cyklu. Kym bol mokry, nezdalo sa mi to, ked uschol, bolo to jasne 🙂 Prajem zdrave tehulkovanie

sasenka522
27. jún 2018

Ja som mala tiež čiarku nevýraznú na prvý krát a teraz som už v 16tom týždni 🙂 urob si zajtra ráno ešte jeden a uvidíš 🙂

lilkaz
autor
27. jún 2018

Ja som tam aj daco skor videla,ale som si myslela ze si len nahovaram,ale po 20 min tam uz bola viditelna ciara,tak verim ze to je tak 🙂

emakiki
27. jún 2018

Podla mna si tehotna, gratulujem 🎊... Aj mne sa to stalo...

danjeliiik
27. jún 2018

Ja som mala podobný priebeh ako ty pri oboch drobcoch takže myslím že gratulujem 🙂

petulko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisa098
27. jún 2018

@lilkaz ja som mala rovnaky a rovnako a mam z neho 4 roznu princeznu,urob o dva dni este jeden.

lilkaz
autor
28. jún 2018

Tak ja som si dnes rano urobila dalsi a bol do 5 min takyto =-O 🙂

sonkaxxx
28. jún 2018

@lilkaz jejo super dalsi si sprav za 2dni aby si zbadala ako ciarka silnie

zuzka3
28. jún 2018

@lilkaz urcite je to tam 🙂

petulko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
darja12
12. júl 2018

@lilkaz ja som to tiež takto mala v prvom tehotenstve a veru silnelo to a máme z toho bábo🙂) ted som asi tehotná druhý krát, ale takúto peknú čiarku ešte nemám 31 dc, čakáááááám🙂)

jenny257
12. júl 2018

Ja som mala tak , ze rano negativny, potom o hodinu pozitivny uz bol a tehotna som bola naozaj 😂

somktosom84
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
darja12
12. júl 2018

@jenny257 mne dnes ráno vyšiel takmer neg a na obed slabý duch, ale viditeľný aj z pol metra..

darja12
12. júl 2018

hm, akurát som dostala ms☹(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

lilkaz
autor
14. júl 2018

@darja12 ☹ nabuduce sa zadari...

vaneska221
24. jún 2019

@biela_sova ale to je ovuláčny test ci?

biela_sova
24. jún 2019

@vaneska221 Nie nie, je to Pepino tehotensky test (v pozadi pise pregnancy test) 🙂 Uz je z toho 8 mesacny suhaj 🙂

kika2433
23. okt 2020

Poradíte mi čo máme robiť?

lilkaz
autor
23. okt 2020

@kika2433 neviem presne co chces poradit..ak.ide o test,ja tam.nevidim druhu ciarku...

slesarikova
15. feb 2021

@kika2433 je tam niečo vydiet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre