Je tam druhá čiarka?

nat1960
8. aug 2018

Dobrý deň,potrebovala by som poradiť,či tam vidíte aj vy slabunkú druhú čiarku,musela som to takto podsvietiť,lebo voľným okom ju takmer nevidno.A možno som len blázon a vidím veci,ktoré tam nie sú.Nepísala by som tu vôbec,ale dosť kvôli tomu vyšilujem,nakoľko sme to s priateľom ešte neplánovali.

marlenka222
8. aug 2018

@nat1960 podla mna tam nic nevidno

marlenka222
8. aug 2018

@nat1960 a inak ciarku vidno volnym okom. Taketo pomaly elektrikarske pociny nie su nutne ak tam je;) navyse moze to byt uz takto vidno kanalik.

majka99999
8. aug 2018

@nat1960 urob si test rano ked uz meska MS, to na 95 % ukaze (najma ak mas pravidelny cyklus). Ja nic nevidim. Nestresuj dopredu, na potrat mas casu dost, ak si to nechate, tiez casu dost na zvyknutie si. Netreba si test robit zavcasu, ak na to nie je medicinsky dovod, napriklad treba lieky alebo injekcie.

nat1960
autor
8. aug 2018

Ďakujem pekne za odpovede.A ak by tam aj niečo bolo,určite by sme si to nechali,o tom niet pochýb.Len som sa zľakla troška

teta7
8. aug 2018

Ahojte dievcata...date mi prosim nazor...menstruaciu som mala poslednu 27.6.2018 
Cakam na menstruaciu a nic.robila som si asi 5 testov a nic.dnes som zasla k doktorovi urobil sono ze k tomu sa nevie vyjadrit.zobral mi krv a dnes pobede mi povedal ze vyslo negativne a pichol mi vyvolavacku. S tym ze ak som mala poslednych 10 dni sex tak to nie je iste. Sex bol. Boli ma brucho a je mi divne. Mam cakat 14 dni...menstruaciu mam v poslednom case nepravidelnu, a pri poslednej mi bolo takto zle.mam 40 dve deti jedno z toho ztp, som teraz len 20.7. vysadila lieky na chore crevo ktore som brala vyse roka.absolvovala som kolonoskopiu v juli, hned na to cestovanie na dovcu, herpes k tomu,no tretie dieta v ziadnom pripade....ale bojim sa velmi ze som tehu bo ma brucho bolieva a niekedy mi je zle od zaludka...

adulienka11
9. aug 2018

Nic tam nevidno ☺

adulienka11
9. aug 2018

@teta7 mozes to mat zo stresu.Stres robi svoje☺

merkelica
9. aug 2018

ano gratulujem

lucpro1
9. aug 2018

@teta7 ked mas nepravidelnu menstruaciu tak ta moze brucho bolievat aj z toho. dala by som si asi u gynekologa zobrat aj krv na vsetky hormony, ci ich mas dost, lebo aj to moze robit peknu neplechu.

teta7
9. aug 2018

@merkelica vasa odpoved patrila mne?

flientica
9. aug 2018

@nat1960 Skusala si si dnes robit novy test ? Ja by som si spravila este dva dni po sebe kazde rano aby som sa uistila ci som alebo niesom tehotna :D

pupavica
9. aug 2018

nič tam nevidím

saniaak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
10. aug 2018

@saniaak je tam len jedna bohuzial.

anielicek009
19. aug 2018

Tiez tam nic nevidim 🙂

saniaak
20. aug 2018

@anjelicek26 mi bolo tak luto ze tam nieje, ze som ten prispevok vymazala (asi z nervov), a par dni na to krasne dve čiarky <3

anjelicek26
20. aug 2018

@saniaak gratulujem😘

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre