icon

Je tam slabá druhá čiarka?

avatar
ssaska123
Dnes o 12:49
Je tam slabá druhá čiarka?
avatar
stellarstar
Dnes o 12:50

@ssaska123 pane bože lepšie nešlo ofotiť?

avatar
andikaaa152
Dnes o 13:30

@ssaska123 nieco slabe tam je 😅 ale skus zajtra hned rano a lepsi test 😊 tieto palicky su slabota ked si este velmi na zaciatku mne ukazovali negativne aj 4x potom som si kupila clearblue a tam som mala 4tyzdne ☺️

avatar
motylik2559
Dnes o 14:52

@ssaska123 Ahoj, prepac, ale to uz si mohla rovno do zaluzii strcit ten test a tak ho odfotit🤣 Neskusis este raz a na normalnom podklade bez tienov?

anonym_9c5aa8
Dnes o 15:00
@motylik2559

@ssaska123 Ahoj, prepac, ale to uz si mohla rovno do zaluzii strcit ten test a tak ho odfotit🤣 Neskusis este raz a na normalnom podklade bez tienov?

@motylik2559 asi tak, no 🤣

anonym_869ed8
Dnes o 15:05

su tam čiarky aj mimo testu, to nevadi??

avatar
maryve
Dnes o 15:08
@motylik2559

@ssaska123 Ahoj, prepac, ale to uz si mohla rovno do zaluzii strcit ten test a tak ho odfotit🤣 Neskusis este raz a na normalnom podklade bez tienov?

@motylik2559 som sa odpalila!!!🤣🤣🤣

avatar
kitycat
Dnes o 16:12

@ssaska123 vazne? Takto?

Nechces pridat aj negativ?

avatar
maryve
Dnes o 16:15
@maryve

@motylik2559 som sa odpalila!!!🤣🤣🤣

@maryve najlepsie vyfotit proti oknu nebo slnku 😂