Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  kessica87
  28. júl 2017    Čítané 642x

  Musím písať ♥

  Oči plačú navonok,ale srdce ma jazvu už navždy. Bolesť je časť života čo pominie,ale nikdy nezabudneš.

  Všetci vravia to sa stáva,si mladá a buď rada,že si zdravá. Prežila som svoje dieťa ktoré sa nestihlo ani nadýchnuť,nestihlo sa na mňa pozrieť a povedať : “ Mami “ Žilo vo mňe,poznalo len mňa a tento svet je preňho iba smrť. A čo je tento svet pre mňa bez neho? Chcem sa ho uspávať,hladiť,pobozkať na dobrú noc,ale nemôžem lebo ako všetci vravia : “ toto sa stáva”.  Stratila som kus mňa,opustilo ma niečo pre čo som chcela žiť.

  Netuším čo bude ďalej,ale jedno viem NIKDY NEZABUDNEM na ten prvý vnutorný dotyk môjho dievčatka lebo to jediné mi po ňom zostalo. Spomienky sú silné a večné a tie mi nezoberie ani tento svet.

  Srdiečko stíchlo,ale vo mňe bije navždy.

  kessica87
  27. júl 2017    Čítané 915x

  ♥Mám svojho anjela♥

  Všetci sme si aspoň raz za život povedali,že :" toto je najhorší deň v mojom živote",ale bol to skutočne on ?

  Mám 30rokov a za toto obdobie som tých dní mala veľa,ale až prednedávnom som zistila čo to skutočne znamená. Bolesť,smútok,neutichajúci plač a beznádej Vám ukážu,že čo sa za takým dňom skríva.

  Som zdravá,moje tehotenstvo bolo ukážkové a dievčatko rástlo bez akýchkoľvek problémov.

  Až raz prišiel deň ktorý mi ukázal,že z nadherného pocitu sa dá zmeniť rýchlosťou svetla na :" Najhorší deň v mojom živote"

  Odtiekla mi plodová voda a moje dievčatko žačalo boj o život,ešte také maličké a už má bojovať? Týždeň v nemocnici a stále bilo srdiečko,až napokon sa so mnou rozlúčila a ja som presne na sekudu vedela kedy to bolo .... neplakala som .... lebo som vedeľa,že sama chcela už odísť♥ Bola to bojovníčka ♥ a teraz spomienky na ňu,už niesu pre mňa najhorší deň v živote,ale je to deň kedy som aj ja dostala svojho anjela. Milujeme Ťa ♥

  kessica87
  26. júl 2017    Čítané 511x

  Vrátiš sa,viem🌸

  Každé ráno sa zobúdzam s pocitom prázdna. Nedokážem uveriť,že už niesi súčasťou mňa,nášho života. Pozriem sa z okna a nadýchnem sa nového dňa a začnem opäť veriť,že sa ku nám vrátiš. Ráno sa zmení z bolesti a smútku na novú nádej,na pocit šťastia. Pýtam sa sama seba či si po takej krátkej dobe bez Teba môžem dovoliť byť šťastná a ty mi zakaždým odpovieš❤Ďakujeme❤

  kessica87
  25. júl 2017    Čítané 399x

  ♥Odpustenie♥

  Pokoj v duši,túžim mať.

  Pozrieť hore a neplakať.

  Nikdy nezabudnúť a stále veriť,

  že mi k Tebe dovolí prehovoriť.

  Milujem Ťa ako matka svoje dieťa,

  aj keď nikdy neuzriem Ťa.

  Nikdy nebudem počuť tvoj plač a smiech,

  nikdy neuvidiš svoj prvý sneh.

  Napriek tomu vo mojom srdci miesto navždy máš,

  viem,že nikdy neopustíš nás.

  Moja ruka hladí vo sne tvoju tvár 

  a ja viem,že lúbiš ma rovnako a to je dar.

  Tvoja mamina ♥