Je tehotenstvo OK, ak mám HCG 2000?

niikiis
21. jan 2021

Ahojte.. Som pravdepodobne tehotná, test vyšiel pozitívny menštruácia mešká 9dni.. V pondelok som bola na ultrazvuku nebolo tam nič vidno a hcg bolo 1100.. Dnes znova hcg a len 2000.. Myslíte že je to ok.. Mam strach pretože pred druhým pôrodom som 2 krát potratila..

babovka2321
21. jan 2021

@niikiis presne kvoli tymto stresom sa nema chodit tak skoro k lekarovi. A hodnoty su z mojho laickeho pohladu v poriadku.

alikal
21. jan 2021

ja si myslim ze to vyzera dobre, tiez mi presne robil sono ked bolo hcg nejako okolo 1100 a nebolo este nic vidno, za tyzden uz vsetko okej. ak hcg stuplo na 2000 je to dost, doktor mi hovoril ze keby ide o mimomaternicove alebo co tak hcg nestupne tak vysoko, ze by bolo len okolo 500 v tomto stadiu, ze 1100 je super. skus mysliet pozitivne, ono sa s tym neda nic urobit, tiez som po jednom potrate, viem ake to je stresovat sa cele dalsie tehu, ale teraz som uz 35tt 😉

diaalex
21. jan 2021

@niikiis podľa mna to prestaň riešiť a všetko dobre dopadne 🤗 ja som šla k lekárovi v 10tt prvýkrát ako prvorodička

mikasz
21. jan 2021

@niikiis hcg je krasne, no no malo by stupat obden dvojnasobne. Samozrejme nie kazda sme tabulkova. Takze uvidis.
Zatial stupa, to je fajn, uz len vydrzat ci bude nieco na uzv vidno, pripadne vylucit, ci sa nejedna o mimomaternicove
Drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre