Je tehotenstvo vylúčené pri vynechanej menštruácii a negatívnom teste?
Ahojte, chcela by som sa len uistiť. Bola som 11.6 na hcg z krvi pretože ma čaká operácia a potrebujem vylúčiť tehotenstvo. Hcg vyšlo menej ako 2. Styk bol len jeden v apríli( náhodný, ľutujem to, preto som bola aj na krv). Dnes mi mala prísť menštruacia počas pauzy keďže beriem HAK ale neprišla. Ak teda mám negatívne hcg tak nemusím stresovať že nekrvácam? Od styku som mala 2× menzes a až tento 3× neprišiel. Mám si urobiť test alebo tehotenstvo je definitívne vylúčené?
Inak si mentálne v poriadku?
@anonym_64896e nikdy sa mi nestalo, že by mi neprišla menštruacia počas pauzy, tak mi už napáda všeličo
@anonym_64896e nikdy sa mi nestalo, že by mi neprišla menštruacia počas pauzy, tak mi už napáda všeličo
@anonym_autor menštruáciu počas užívania HAK ani nemáš
Určite si ešte urob test.kolko tu bolo všelijakých prípadov 😉
Ďakujem za slušne odpovede. Ukludnili ste ma. Takže tehotenstvo vylučujem a počkám do ďalšej menštruácie

Inak si mentálne v poriadku?