icon

Je tehotenstvo vylúčené pri vynechanej menštruácii a negatívnom teste?

Včera o 18:51

Ahojte, chcela by som sa len uistiť. Bola som 11.6 na hcg z krvi pretože ma čaká operácia a potrebujem vylúčiť tehotenstvo. Hcg vyšlo menej ako 2. Styk bol len jeden v apríli( náhodný, ľutujem to, preto som bola aj na krv). Dnes mi mala prísť menštruacia počas pauzy keďže beriem HAK ale neprišla. Ak teda mám negatívne hcg tak nemusím stresovať že nekrvácam? Od styku som mala 2× menzes a až tento 3× neprišiel. Mám si urobiť test alebo tehotenstvo je definitívne vylúčené?

anonym_64896e
Včera o 18:54

Inak si mentálne v poriadku?

avatar
crazy_cat_lady
Včera o 18:56

Jak sa mozes vobec opytat takuto kravinu?

autor
Včera o 19:00
@anonym_64896e

Inak si mentálne v poriadku?

@anonym_64896e nikdy sa mi nestalo, že by mi neprišla menštruacia počas pauzy, tak mi už napáda všeličo

anonym_64896e
Včera o 19:05
@anonym_autor

@anonym_64896e nikdy sa mi nestalo, že by mi neprišla menštruacia počas pauzy, tak mi už napáda všeličo

@anonym_autor menštruáciu počas užívania HAK ani nemáš

anonym_318917
Včera o 19:57

Určite si ešte urob test.kolko tu bolo všelijakých prípadov 😉

avatar
krasneleto
Dnes o 07:41

@anonym_autor ano tehotenstvo je v tomto pripade vylucene

avatar
nadejna_
Dnes o 07:54

urcite vylucene.. specialne ak ti merali hcg z krvy...

autor
Dnes o 11:50

Ďakujem za slušne odpovede. Ukludnili ste ma. Takže tehotenstvo vylučujem a počkám do ďalšej menštruácie