Je tento test podľa vás pozitívny?

paulisko
11. jún 2019

Ahojte dve baby mi už dnes odpovedali ale prosím vás vidíte to viaceré alebo mi začína šibať a nič tam nie je? 😁

paulisko
autor
15. jún 2019

@via88 haha áno sme si asi podobne 😁 včera som sa celkom potešila lebo už toho ducha vidieť bolo i keď stále slabo ale robila som si dnes ráno digitálny ale s rovnakou citlivosťou 25 a nič na ňom iba asi minútu 🧐 a ten včera bol robený podvečer

paulisko
autor
15. jún 2019

@najinka však práve že som robila dnes digitálny dnes ráno a nič po prvej minúte vybledol

paulisko
autor
15. jún 2019

@dadka36 ďakujem za radu skúsim ale asi už to bude posledný 🙂

mrkvicka060
15. jún 2019

@paulisko digitalny ma displej nie? Akoze vybledol?

paulisko
autor
15. jún 2019

@mrkvicka060 jaj ja som myslela taký ten kde je to sklíčko teraz mi to doplo 😁

paulisko
autor
24. jún 2019

A zas takto....prvý nič 25citlivost ...druhý 10citlivost a slabo ju tam vidím len mi príde že dosť od seba ďaleko

alexandra2468
24. jún 2019

@paulisko uz 12.6. Ste pisali, ze vam meska menzes 5dni, teraz uz je to ovela dlhsie a keby tam bol uz toho 12.6. Duch, tak teraz by tam boli pekne dve ciarky. Takze by som skor povedala, ze aj tieto posledne dva testy su negativne :(

paulisko
autor
24. jún 2019
paulisko
autor
24. jún 2019

@alexandra2468 áno to určite ...len som skúsila lebo som brala antibiotiká a nejak sme sa pozabudli minule tak som len tak kontrolne urobila dnes ...ďakujem za odpoved ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre