Je tento test podľa vás pozitívny?

paulisko
11. jún 2019

Ahojte dve baby mi už dnes odpovedali ale prosím vás vidíte to viaceré alebo mi začína šibať a nič tam nie je? 😁

lubik87
11. jún 2019

@paulisko no zdá sa že je tam extra slabý duch ..už ti mešká ?

matik3110
12. jún 2019

Ja tam vidim ciarku ale velmi slabucku.. ja som to tak mala 🙂

waggi
12. jún 2019

@paulisko tak tá fotka je dosť zlá, odfoť to na dennom svetle, tu nič nevidím...

dadka36
12. jún 2019

Zdá sa, že tam niečo je, ale fotka naozaj nie je dobrá.

dominika_sk
12. jún 2019

Priliš premočeny test, mokry je aj na skle. Je neplatny

hennyinnsbruck
12. jún 2019

Ja bohužiaľ nič nevidím

veronikaszabova
12. jún 2019

Tiez myslim, ze neg.

slavuska1506
12. jún 2019

Ja nič nevidím, ale asi skôr preto, že nekvalitná foto

paulisko
autor
12. jún 2019

@lubik87 áno meškala mi 5 dni piatok som raz mala hnedý výtok ku večeru a sobotu trikrát a v nedeľu dvakrát do dňa spinenie čo bolo pár kvapiek tmavohnedej a bleduckocervenej potom hneď som si robila prvý krát tento test

paulisko
autor
12. jún 2019

Áno kvalita tej foto je nanič lebo v tej izbe je malo svetla 😅 do dvoch minút bola tá čiarka výraznejšia potom takto zbledla ....urobím další a odfotím ☺️ Ďakujem že odpovedáte

lubik87
12. jún 2019

@paulisko no uvidíš skús ráno hneď ocikat zajtra ale na 5 dní meškania dosť slabunke...takéto som.mala pri dcérke deň pred zacistkom cyklu...ale držím.palce nech silnie ..spinenie mohlo byť uhniezdenie podľa mňa 🙂

lubik87
12. jún 2019

@paulisko no uvidíš skús ráno hneď ocikat zajtra ale na 5 dní meškania dosť slabunke...takéto som.mala pri dcérke deň pred zacistkom cyklu...ale držím.palce nech silnie ..spinenie mohlo byť uhniezdenie podľa mňa 🙂

mamcotka
12. jún 2019

Kľudne môžeš byť tehu. vidím tam ducha.. a príznaky máš tie ako som mala ja.. skús testovať o pár dní neskôr

paulisko
autor
12. jún 2019

Ďakujem Vám ☺️ Dúfam že sa vydarí

catherinah
12. jún 2019

@paulisko daj potom vediet.

bronik89
12. jún 2019

@paulisko ak je ciarka aj vyraznejsia tak je to vysoka pravdepodobnost, ze si v tom. ale sprav o par dni radsej este jeden. drzim palce.

ladybug138
13. jún 2019

Podla mna je slaba na 5 dnove meskanie, ja som taketo mala dva dni pred meskanim... Uvidis, sama som zvedava, ale drzim palce kazdopadne!!

paulisko
autor
14. jún 2019

Takze toto je práve aktuálny keďže som nemohla skôr test dnes kúpiť len tak som ho skúsila teraz tak reku hodím to sem slabo tam bolo vidieť ale asi z toho nebude nič keďže čiarka nesilnie veľmi ...mám kúpený ešte na ráno tak uvidíme zatiaľ prikladám tento skúste na to mrknut aj keď ja tam stále čiarku vidím no slabú

catherinah
14. jún 2019

Toto tehotenstvo asi nebude, to by uz silnela. MS stale nic?

veronikaszabova
14. jún 2019

@paulisko
Mne sa zda strasne prepito. Nenechavas ho dlho v moci??

paulisko
autor
14. jún 2019

Nie nie naposledy som mala len to spinenie úplne slabucke sobotu nedeľu odvtedy nič a včera hrozne pichanie v podbrušku a na zvracanie mi bolo a dnes ráno to iste

paulisko
autor
14. jún 2019

@veronikaszabova to je len odfotený ten test asi dve min po namočení ale vždy si stopujem čas na mobile ...už vybledol

jancejance
14. jún 2019

@paulisko to máš test s 25 IU/ml alebo 10 IU/ml ? 25kový je spolahlivejší ale treba ho robiť neskôr. 10kový je citlivejší a druhú čiarku ti ukáže skorej.

via88
14. jún 2019

Ak tam je duch nic nie je stratene, ja som mala rozne silnu ciarku v rozny cas dna, asi podla koncentracie hcg v moci, najmenej rano, najsilnejsiu som mala vecer (zvykne to byt naopak). Sem tam nebola vobec vidiet a potom zasa bola (ano, vela som testovala 😁)

ladybug138
14. jún 2019

Z toho asi nic nebude, uz by bola silnejsia.. A mimochodom, mne bolo zle az v takom 7 alebo 8 tyzdni... HCG musi dosiahnut nejaku hodnotu, preto si myslim, ze takto skoro príznaky sú len psychickeho povodu

dadka36
14. jún 2019

@paulisko skús radšej Tehotenský test Clearblue (Cb9)digitálny, s indikátorom termínu počatia. Je trosku drahší, ale budeš si istá. Lebo tieto oba co si odfotila vyzerajú veľmi neurčito..

najinka
14. jún 2019

@dadka36 ten drahy digitalny nie vzdy ukazuje presnejsie..ja som mala len taketo pasikove a ukazali pekne. Len treba z ranneho mocu robit. Sestre digitalny neukazal este nic, ked uz lacny ukazoval ciarku 🤷🏻‍♀️

lubik87
14. jún 2019

@paulisko možno.len biochemické tehotenstvo ..ale zasa robené k večeru ...pridaj zajtra ráno 🙂

dominika_sk
14. jún 2019

Urob ten test presne podla navodu, namočiť do nadoby na tolko sekund ako je pisane

paulisko
autor
15. jún 2019

@jancejance 25kovy ...kedy neskôr prosím?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre