Je to duch na tt teste?

krandy
14. jan 2020

Ahojte baby
Mam takú otázku na vas vidíte na foto ducha, či ho už len ja vidim, som momentalne 7dpo viem že to je skoro na testovanie ale nejak mi to nedá😀 asi väčšina ma pochopí, bola by som rada za vás nazor. 🙂Test je robený dnes ráno.

supucka
14. jan 2020

@krandy ja tam nič nevidím... Skús inak odfotit..... A určite neskôr testovať.... Ešte to je veľmi skoro

amelia000
14. jan 2020

@krandy a mne sa zda ze tam nieco je.

krandy
autor
14. jan 2020

@supucka žiaľ neviem to inak odfotit lepšie na živo sa to da vidiet, len na fotke to nie je až tak vidiet

krandy
autor
14. jan 2020

@amelia000 ďakujem za názor, aj mne sa daco zda ze by tam mohlo byt🙂

mima1
14. jan 2020

Najlepsie fotit pri okne na parapete. Mne sa zda ze nic nevidno

renata1981
14. jan 2020

Ja tam vidím machulu

krandy
autor
14. jan 2020
krandy
autor
14. jan 2020

Lepsie to uz neviem odfotit lebo som v práci tak len takto

miky25117
14. jan 2020

Vidím skus zajtra pozajtra

krandy
autor
14. jan 2020

@miky25117 ano skúsim, akoze viem ze to je skoro len take divne pocity mam ako keby mi mala prist ms, ale tu mam mať az 24, hovorím skúsim si test spraviť, počkám budem ešte testovať

wejuska7910
14. jan 2020

@krandy podla mna je pekny duch 👍drzim palcce

supucka
14. jan 2020

@krandy no teraz je niečo vidieť ale môže to byť kanalik.. Držím palce ✊ 🥰

stanik_67
14. jan 2020

bohuzial druhu ciarku tam nevidim. ale pockaj zopar dni a ked tak skus kupit aj nejaky iny test.

butterfly333
14. jan 2020

@krandy vidím druhu gratulujem

mala_zuzu
14. jan 2020

@krandy aj ja vidím 🍀✊🏻 Ja som presne takto mala pred 2 týždňami, som si povedala že nemôže byt pravda takto skoro, takze som s tým ani nerátala, a čuduj sa svete, v deň meškajúcej MS mi digi test ukázal že som pred 1-2 týždňom otehotnela 😱 takze to bola pravda, čo ukazovalo pred tým.

krandy
autor
14. jan 2020

Ďakujem baby za povzbudivé slová dam vam vediet o par dni ako som dopadla🥰snáď tam budu pekne kolajnice ☺️

babatkoo
14. jan 2020

Ja tam vidim // 👍🏻

miskamichalka
14. jan 2020

@krandy ja vidimm skus o 2 dni

krandy
autor
15. jan 2020

Ahojte baby no dnes som robila znova test rano, sa mi zda ako keby bola o trosku tmavsia, podľa vas?🙂

krandy
autor
15. jan 2020

A foto som ani nemusela upravovat da sa to aj takto vidieť🙂

miskamichalka
15. jan 2020

@krandy je to tam :* gratulkaaa

kytkab5
15. jan 2020

@krandy ja vidím duchov na oboch testoch 👍 dnes výraznejší ako včera. 😊 Budem držať palce nech silnie 😊

krandy
autor
15. jan 2020

Ozaj ste velmi zlaté všetky🥰, som tak natom že sa trocha bojim do toho vžiť ak by nesilnel ale moc dufam ze to tak bude lebo, sa uz par mesiacov snažíme o babo☺️ inak dost ma pobolieva podbrusko ako tesne pred ms ale tu mam mat az o nejakých 8 dni az, uz nejakých 5 dni to pocitujem a k tomu bolest krizov. Takže som plna nadeje na tie palicky // 😀

krandy
autor
17. jan 2020

Ahojte baby tak vyzera to tak ze sa nam zadarilo. Dnes som 9dpo, testovala som teraz vecer🥰🥰🥰🥰🙏🙏🙏

martalm
21. jan 2020

@krandy ak sa môžem zapojiť tiež som tak na tom neviem ci sa môžem tešiť zdá sa mi moc slabá som 31 deň cyklu

livka_
21. jan 2020

@martalm ja vidim

supucka
22. jan 2020

@martalm jasné... Je to tam

martalm
22. jan 2020

@supucka nechcem sa tešiť predčasne ale bolo by to úžasné 😍💓

supucka
22. jan 2020

@martalm sprav neskôr ešte... O nejake 3 dni ... A posli foto... Držím palce ✊ 🥰

martalm
23. jan 2020

@supucka co myslíš tmavne sa mi zdá ze malo test som robil dnes ten predtým v utorok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre