Je to falošne pozitívny Baby Top test?

7. júl 2023

Ahojte baby, patrím medzi tie, ktoré tehotenské testy nezvyknú robiť iba tak z passie ☺️ tak sa v nich nevyznám, ktoré duchuju, ktoré nie.... Chcem sa spýtať, či môže by tento Baby top test falošne pozitívny? Mam 38.den cyklu, ešte kojím, väčšinou však mávam 35dnove cykly. Mne sa to nezdá ako falošne pozit, ale pre istotu sa opýtam, či ste mali tak silnú čiarku a tehotné ste neboli. Čiarky vybehli hneď.
Ďakujem.

jaskolka
7. júl 2023

Toto je normálne pozitívny test. Určite nie je "falošné pozitívny" toto je čiarka, nie duch,akého tu lovia niektoré ženy sprava, zľava aj v negatíve😆😆 ja mam za, sebou 3 tehotenstva, nikdy nebol test pozitívny, okrem skutočne tej doby, keď som bola tehotná. Nemala som ani duchov, ani falošné testy.
Skrátka si tehotná, gratulujem.

petamich
7. júl 2023

toto je krasne pozitivny test, ziadny duch 😃

autor
7. júl 2023

Ďakujem ☺️ pozajtra odchádzame na dovolenku, tak som chcela vedieť, či mám čakať menzes pri mori, či čo.... Mam za sebou 1xMA, tak dúfam, že tentokrát bude všetko v poriadku.

veronikaszabova
7. júl 2023

Toto nie je duch, ale krasna ciarka 🙂
Gratulujem 🙂

cookie29
7. júl 2023

toto rozhodne duch nie je. Blahozelam

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre