Je to na dobrej ceste? Sú tam //?

bubazv
4. jún 2018

Ahojte baby chcem sa poradit. Menstruacia mi mala prist 2.6. ale v ten den som mala len trosicku spinenie.testy som si uz nejake robila, len sa bojim ze ci nie su prilis malo viditelne tie druhe ciarky. Najspodnejsi je dnesny test zrana (vsetky pepino), co by mal byt uz 16ty den po ovulacii. Dnes som ukazala vysledok testu priatelovi ze aha asi som tehu a on ma vysmial ze ved tam skoro nic nie je vidno, uplne ma zneistil.v januari som potratila tak teraz strasne stresujem. Ani som mu preto skor test neukazovala lebo som sa po tom spineni bala ze ci sa nerozbehne mrcha ale nic sa nedeje. Cez vikend sa mi aj zmiernili priznaky ale dnes od rana zas naplno boli podbrusko a citlive prsia. Len mi stale vrta v hlave ze ci ta druha ciarka by nemala byt uz silnejsie vidiet. Bojim sa aby to zas nedopadlo zle 😑

topasitta
4. jún 2018

@bubazv gratulujem, silnie 😍

januska20
4. jún 2018

no podľa mňa je to tam krásne vidieť.. ❤

conspi
4. jún 2018

Tiež si myslím, že je to tam krásne vidieť. Takže držím prsty aby všetko dobre dopadlo a gratulujem 🙂

titla
4. jún 2018

Všetky tri čiarky je pekne vidieť a je úplne zreteľné, že silnejú. Určite si tehotná.

nika898
4. jún 2018

@bubazv myslim ze sa nemas coho bat ciarka krasne silnie ❤. Drzim palce aby vsetko dobre dopadlo ☺

lenzas
4. jún 2018

Ahoj, Ja som mala podobne ciarky na zaciatku. Robila som si test kazdy den, chcela som vidiet dve silne ciarky. A ciarka mi zacala neskor naopak blednut. Najprv som sa zlakla, a potom som sa docitala, ze ked koncentracia HCG je prilis vysoka, tak test to uz nevie zachytit, ze treba pridat vodu ku vzorke mocu. A ked som to urobila, tak potom som uvidiela prvy krat dve silne ciarky. Ale to uz bolo asi o par tyzdnov po tom ako mal prijst menzes. Takze podla mna ta carka je OK, ju krasne vidiet a vidiet, ze je silnie.

williamska1
4. jún 2018

podľa mňa je asi vidno, že to vyšlo. no pogratulujem, až keď ti to potvrdí lekár 🙂

mircalla
4. jún 2018

@bubazv Je to na dobrej ceste, tmavne to a tmave to je dost. Druha ciarka nie je nikdy taka ako testovacia

littleslovak
4. jún 2018

@bubazv suhlasim s ostatnymi. a potvrdzujem, ze druha ciarka ani u mna nebola taka silna ako ta testovacia a uz som na konci 6. mesiaca 🙂 (bol to moj asi 3 test v zivote, z coho prve dva boli jasne negativne, ze na nich nebol z druhej ciarky ani naznak) Tiez som ale cakala nejaku silnu ciarku a davala som foto sem na MK, baby mi tvrdili, ze urcite to ciarka je a pan doktor mi to dva dni na to potvrdil tiez 🙂 drzim palce aby to tak bolo aj u teba a aby to dobre dopadlo.

bubazv
autor
4. jún 2018

Baby dakujem vsetkym za odpovede, ste ma potesili ❤ jasne ze este vsetko moze kadejak dopadnut, zostava mi len verit a dufat ze tentoraz si to babo nerozmysli a zostane pri mne uz navzdy 😊

maryah
4. jún 2018

Perfektne, teš sa, čiarka je krásna...

eviku21
6. jún 2018

Zdavim vas, mam podobny problem ako bubazv. Snazime sa cca rok, chemicke tehu vo februari, dnes mam dostat mrchu a testy vysli takto: ten s datumom 6/6 robeny z ranneho mocu, ten druhy robeny teraz o 10:00 dopoludni.Mam sa nadejat? Ci? :( dakujem za pomoc

zuzana316
6. jún 2018

Podla mna si tehu, ale lekar povie na istotu .

maryah
6. jún 2018

Sú to krásne paličky takže aj podľa mňa si tehotná 🙂

titla
6. jún 2018

Oba testy vyzerajú pozitívne.

wewuliatko174
27. júl 2018

Test robeny v den ms..prekvapila ma tak jasna ciarka...aj ked aj pri dcerke to tak bolo..len dufam ze bude vsetko oka..to cakanie navstevy u doktora je tazke..este 2 tyzdne cakat..momentalne doma s dcerkou a son rada,je to este krehke a bohuzial teraz mam fyzicky narocnu pracu nechcem riskovat

wewuliatko174
27. júl 2018

Pri takej jasnej ciarke asi zbytocne robit este test??

eviku21
28. júl 2018

Dakujem vsetkym!! Som v 12. tyzdni ❤️☀️ Tesime sa velmi 🌹

wewuliatko174
28. júl 2018

@eviku21 super sprava gratulejem vela zdravia

eviku21
29. júl 2018

@wewuliatko174 dakujem❤️❤️

annamari4
29. júl 2018

@bubazv silnie❤️