Je to tehotenstvo?

jasmine_3
10. apr 2022

Prosím žienky poraďte mi ja už neviem čo sa somnou deje. Ovu som mala na 14 DC (pozitivny ovu test), presne vtedy sme boli spolu s partnerom. Po pár dňoch som sa zobudila na silne pichanie v podbrušku, odvtedy ma každý deň boleli kríže a podbrusko, cítila som, ze sa tam niečo deje, ze niečo je inak, myslela som si, ze sa nám podarilo bábo. Dnes rano som si spravila test (aj keď zrejme skoro) a bol negativny a chvíľu na to som zrejme dostala MS. Mám 27DC (MS mam pravidelne a mam to dostat až o 4 dni, mam to také ako keď to už končí, len hnedý vytok žiadna krv a len slabé. Ja už neviem čo sa somnou deje. :( MS som nikdy takto skoro nedostala, ani vlastne neviem ci to je ono alebo co sa to deje. Prosim poraďte.

mamamasama
10. apr 2022

@jasmine_3 pozri sa na to logicky... Negatívny test+začínajúca menštruácia ... Hmm?

jasmine_3
autor
10. apr 2022

@mamamasama rozumiem no neviem urcit ci je to MS kedze takúto som nikdy nemala a ani tak skoro

oli2782
10. apr 2022

Môže to byť implantačné krvácanie

vahcaac
10. apr 2022

@jasmine_3 nemam pocit, že si si test robila skoro. Pripísala by som to nejakej hormonálnej zmene

sense
10. apr 2022

Takze teraz si cca 7-8dpo? Na test je skoro. Cize moze ist o hormonalnu zmenu a ms pride skor, alebo je to implantacne spinenie kt skonci a ziadna ms uz nepride a ak nepride o par dni mizes skusit test...ono nikto ti nepovie co to je...

oli2782
10. apr 2022

Dôležité je koľko dní si po ovulácií?

jasmine_3
autor
10. apr 2022

@oli2782 teraz som 13 deň po ovu, dokonca uz mi skončilo aj to špinenie trvalo cca 3 hodiny a po MS ani stopy

jasmine_3
autor
10. apr 2022

@sense som 13 dni po ovu a to špinenie mi dnes trvalo 2-3 hodiny a uz preslo, myslela som ze pri menstruacia prišla skor ale zrejme to nebola ona lebo uz ani stopa po nej nieje (ani vytok nebol s krvou, len hnedy)

ailiba
10. apr 2022

@jasmine_3 skus si test o 2 dni

sense
10. apr 2022

@jasmine_3 no ale potom tvoje počty nesedia.... Ak máš 27DC cyklus, na 14DC si mala ovuláciu a teraz si 13 dní po ovulácii, tak si teraz 27DC a mala by si dostať ms a nie až o 4 dní, to by si musela mať 31 dňový cyklus. V každom prípade 13 dní po ovulácii si môžeš spraviť test keďže uhniezdene trvá 7-10dni

jasmine_3
autor
10. apr 2022

@sense mávam 30-32 dňový, nikdy nie skor

sense
10. apr 2022

@jasmine_3 aha lebo píšeš mam 27DC tak som si myslela ze cyklus a to bolo myslene ze si 27 DC teraz. Tak počkaj tie 3-4 a uvidíš, ale 13dpo už by mal test ukázať ak by sa podarilo, držím palce

janetinka27
10. apr 2022

@jasmine_3 ak mavas 32 dnovy cyklus, ovu je neskor ako 14dc. povedala by som,ze pri 32 dnovom cykle je najskor 17dc. lutealna faza,cize poovulacna ma svoju dlzku. to by si ju mala 18 dni, takze ovu bola neskor. pozitivny ovu test este nemusi znamenat ovulaciu,len vzostup LH (hormonu)

catherinah
10. apr 2022

Urob test, to by Ti uz ukázal

sunny_g
11. apr 2022

Nemusí ti ešte ukázať test 🙂 pozri diskusiu Kedy vám test ukázal druhú čiarku a uvidíš, ako sa to u žien líši 🙂
Držím palce

saska697
11. apr 2022

Ahojte kočky, neviem čo sa deje ale nemali ste taký pocit aj vy v podbrušku? Je to akokeby tlak alebo bublinka lebo bolesť to nie je je to v podbrušku na ľavej strane sem tam aj v strede nižšie. Ale najviac to cítim ak si sadnem či sa viac predkloním.
Ms som mala 24.2-28.2. Potom sme mali s partnerom 5.3.styk. Ďalšia ms mi prišla 26.3.-30.3. Bola trošku iná prvý deň klasická s bolesťou druhý deň už slabšia a ostatné dni len hnedý výtok. Týždeň na to mi nesmierne začalo byť zle od žalúdka na vracanie plus má aj preháňaloa všetky vône jedla mi snrdeli🙈. Tak som si spravila test a nič, ale zistila som,že bol starý 🤦. Odvtedy som začala byť strašne hladná. A vonia mi nesmierne mokrá omietka 🤭🤦. Včera sme mali s partnerom taktiež styk. A dnes začal tento zvláštny pocit 🤷🤦🙈.
Ďakujem za odpovede😉
Ale prvé tehu som takéto vôbec nemala🤷🤦

janetinka27
11. apr 2022

@saska697 ahoj, keby si toho 05.03. otehotnela, test ti uz urcite ukaze. skus si urobit iny test

saska697
11. apr 2022

@janetinka27 ahoj, ďakujem za odpoveď. A nemohlo to byť tým,že bol test starý?🙈

janetinka27
11. apr 2022

@saska697 mozno mohlo, neviem, ale teraz uz by si bola v siedmom tyzdni tehotna, to uz by ti test ukazal, nerobila si si iny?

saska697
11. apr 2022

@janetinka27 Nerobila zatiaľ, keďže ms prišla len trošku iná 🤷🤦

janetinka27
11. apr 2022

@saska697 tak este vyskusaj, budes mat aspon istotu. lebo neistota je iste horsia🙂

lenkak89
21. apr 2022

vie mi niekto prosím poradiť??...cca od februára sa snažíme s priateľom o dieťa a odvtedy mám problémy...vo februári som cca týždeň pred menzesom dostala hnedý výtok, bolesť v podbrušku, myslela som, že je to uhniezďovanie vajíčka, no prešlo to do menzesu. Teraz v apríli sme to robili cez plodné dni každý deň, pre istotu, no zase 7 dní pred menzesom hnedý výtok, bolesť podbruška, tak som myslela, že som to dostala skorej, pretože som začala užívať Gynex, tak som myslela, že mi to trošku rozhádzalo cyklus, no dnes, čo som myslela, že som mala skorší menzes a skončil, to vyzerá, že som to dostala normálne, ako som to dostať mala. Už som z toho zúfalá, odvtedy čo sa snažíme mám stále takéto niečo. Nevie niekto prosím čo to môže byť? Mal niekto niečo podobné?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre