Je to tehotenstvo?

nika4495
26. aug 2018

Ahojte, chcela by som sa opýtať asi 2 roky sme mali s priateľom problém s otehotnením, nemávam pravidelnú menštruáciu niekedy mi meškáva aj pár mesiacov ale gynekológ povedal, že je to v poriadku. Na začiatku mesiaca som bola na folikulometrii a plodné dni som mala mať okolo 5.8. Tento mesiac som si robila okolo 20.8. a 22.8. asi 2 tehotenské testy po tom, čo mi opäť meškala a boli negatívne a keďže som mala zapálené hrdlo brala som antibiotiká ale už po 3 dňoch som si ich vysadila. Následne som si včera urobila ráno test a bola tam aj druhá čiarka síce slabšia ale bola večer to isté a dnes ráno som robila tretí a zas je síce slabšia ako tá prvá ale je tam. Myslíte že teda ide o tehotenstvo lebo ja už tomu moc neverím nemám žiadne príznaky? A ak áno nemohli tie antibiotiká zárodok nejako poškodiť? Ďakujem.

A takto mi vyšli tie testy tenší je zo včera večera a hrubší dnes ráno.

codal
31. aug 2018

@nika4495 nemusíš mít vůbec žádné priznaky, tím se vůbec nestresuj...já u prvního až tak kolem 7.-8. tt začla mít větší hlad a musela jsem jíst casteji, jinak se mi udělalo špatně,ale nic hroznyho, byla jsem možná unavenejsi, ale jinak nic, byla jsem úplně v pohodě.. u druhého jsem od 7.tt zvracela nekolikrat denne, šílene mě bolela prsa a prospala bych celé dny až do konce prvního trimestru.. každý těhotenství je jiný, tak třeba budeš mít štěstí a příznaky se ti vyhnou🙂.

sonicka96
31. aug 2018

Ja som nemala žiadne príznaky do chvíľe kym som zistila že som tehotná 😂 zistila som to keď som bola už mesiac tehotná, potom som zvracala veru aj zle mi bolo 🙂

nika4495
autor
31. aug 2018

Mna občas boli v podbrusi taky tlak ako keby som to mala dosť trvá to chvíľu potom to zas prestane tak dúfam ze to nebude nič zlé 🙂

sonicka96
1. sep 2018

@nika4495 to môže byť aj maternica 🙂 zväčšuje sa ti.

dominikabo
1. sep 2018

@nika4495 mne bolo chvílu zle pár dní a už teraz v pohode.. Iba keď zjem niečo čo mi nesadne.. Napr tresku už nemôžem😕😕

lenkabukviarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelsue712
24. mar 2019

Ahojte dievčatá, dlho to tu sledujem, vyskúšala som pri snažení viaceré vaše typy (inofolic, alchemilkovy čaj, ovulačné testy). Menzes mešká 9 dní, už 3 dni si robím testy, schválne mam každý iný, lebo som tomu nechcela uveriť, ja cítim, že som tehotná ani neviem ako ale proste to viem ... ale zdá sa mi ze čiarka nesilnie... Čo vy na to? Nemala by byť rovnako silná ako ta prvá čiara? K lekárke sa dostanem najskôr o týždeň, tento týždeň neordinuje.. Je to stresujúce, že mi to nemôže hneď zajtra potvrdiť... Som nadšená až som z toho nervózna. Myslíte, že sa môžem tešiť aj keď to ešte nemám skutočne potvrdené na papieri?

nofani
10. nov 2019

Žienky chcem sa spýtať ci tam niečo vidíte, test 10 kovy robený ráno 4 dni pred menstruaciou, ďalšie 2 vyšli negatívne, ale inej značky

simona232323
10. nov 2019

@nofani Slabú čiarku tam vidím..

anielicek009
10. nov 2019

@nofani Aj ja tam vidím druhú ciarku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre