Je to uhniezďovanie?

laska1982
23. máj 2013

Ahojte dievcata...zalozila som si novy nick, lebo tu mam vela kamaratok a rodinu, a nechcem, aby vedeli o pripadnom tehu skor, ako mm... Takze dufam, ze to pochopite..chcem byt inkognito 😅
Som 7DPO a na nohavickach som si nasla ruzovy vytok...ale viac uz nic, len v ten moment..aj ma bolelo brucho troska ako na ms, ale ms nic...mam dostat v pondelok...Myslite, ze by mohlo ist o uhniezdovanie,a lebo mi len zblbli hormony po vysadeni po HAK...? Lekar mi potvrdil ovulaciu a v tom obdobi sme sa s mm snazili... 😅 Tak dajte svoj nazor a vopred sa ospravedlnujem, ak tu je uz podobna diskusia... Nemala som cas sa tu hrabkat, kedze vela pracujem... Dakujem 🙂

radka1303
7. aug 2013

@majuszka87 a ked si dostala to krvacanie mala si normalne bolesti???nebala si sa ci to nieje mimo tehu??

zuzinka1989
7. aug 2013

@laska1982 podla mna to vidiet celkom pekne 🙂 myslim, ze je to tam 🙂

majuszka87
7. aug 2013

@radka1303 to krvácanie bolo silne a boli tam také hluzy krvy takže ked som to videla vedela som že je po všetkom,..a bolesti som mala normálne,...práve teraz mám už asi týžden taký čudné tlaky v podbrušku a sem tam ma aj pichne a často chodím na wc,...neviem čo to môže byť

baluinka
15. máj 2020

Ahojte baby, ja mám 17dpo, cyklus mám zvyčajne 28-29, dní, ms som mala dostať v stredu.je piatok a stále nič,ešte sa mi nestalo že by mi takto meškala..v tú stredu som mala slabulinkee ružové spinenie, dnes som na papieri tiež niečo ružové videla,ale naozaj slabucke..sem tam ma mierne bolí v podbrušku,ako pred ms..môže to byť uhniezdovanie? Snažíme sa rok,ms každý mesiac dorazí ako hodinky..bojím sa vôbec dúfať,že by som mohla byť tehotná,aby znova neprišlo sklamanie 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre