Je to začínajúca menštruácia?

lennyd23
1. jún 2021

Dobrý den.
Minulý měsíc sem si vzala prášek Escapelle, v době ovulace. Týden na to jsem dostala menstruaci a pokud to počítám od té MS po Escapelle, tak by jsem měla dostat Ms za 1 den. Včera jsem dělala těhu test, a vyšel mi negativní (od nehody při pohlavním styku už uplynulo více jak měsíc, takže myslím že by mi test ukázal pravdu) . No, co mě znepokojuje je to že se mi objevil takový, růžový/červenohnědý hlen. Znamená to že Escapelle nezabrala?

renata1405
1. jún 2021

Znamena to ze ti rozhadzala hormony

nafka0483
1. jún 2021

@lennyd23 Ako si podla hlienu vydedukovala, ze tabletka nezabrala, ked as negativny test?
Praveze je to riadny hormonalny koktail, takze to moze byzt z toho, ale je to zaciatok menstruacie, ved ked ju mas dostat za 1 den, tak to uz moze byt ono.

lennyd23
autor
1. jún 2021

@nafka0483 na internetu všude píšou že růžový hlen je jeden z častých příznaků těhotenství.

nafka0483
1. jún 2021

@lennyd23 Cize ruzovy hlien je viac ako tehotensky test? ;)
Ruzovy hlien byva casto pri ovulacii, alebo pri uhniezdovani. Cize bud v strede cyklu, alebo zhruba o tyzden po ovulacii. Ty ak si mesiac po styku, by si uz bola v 6tom tyzdni a tehotenstvo by ti potvrdil test a nie nejaky ruzovy hlien.

Bud sa ti rozbieha menstruacia, ale mas tak zblbnute hormony, ze je to proste dosledok escapelle.

petamich
1. jún 2021

ruzovym a hnedym hlienom mi zvykla zacinat menstruacia poslednych 10 rokov 🙂 a teraz som tehotna a ziadny ruzovy hlien som "nestretla" - takze nie podla mna nie si tehotna (ako sama pises, ak by si bola, na teste by si mala uz riadne kolajnice) a moze to byt iba zacinajuca menstruacia, ked pises, ze posledna bola pred mesiacom alebo skratka rozhadzane hormony

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre