Jedna čiarka na teste

18. aug 2020

Ahojte, dneska som si robila test a vyšla mi jedna čiarka ale bola slabšia, čím to môže byť ?

veronikaszabova
18. aug 2020

Zly test? Malo farbiva?

emmi101
18. aug 2020

Chybný test podľa mňa 🙂 Sprav ďalší

simbatko
18. aug 2020

Daj foto..

lenuliatko84
18. aug 2020

Precitajte si pribalovy letak,uz aj decko vie ze jedna ciarka neznamena tehotenstvo.je to tu kazdy boží den

jaskolka
18. aug 2020

Keď vyšla jedna ciarka, test je negatívny, tehotná nie si..

veronikaszabova
18. aug 2020

@lenuliatko84
@jaskolka

Baby, ja som to pochopila tak, ze robila test, vysla jej 1 ciarka a ta bola moc slaba --- a to jej vrta v hlave

autor
18. aug 2020

@veronikaszabova áno presne tak, nechala som ho už ale chvíľu tak a už je silná takže len jedna / čiže test negatívny

sims4
18. aug 2020

No ono máš potom v návode napísané, že na potvrdenie negatívneho testu máš počkať zhruba nejakých 5 minút

lenuliatko84
18. aug 2020

@veronikaszabova tak radsej napise sem ako by mala ist do lekarne po novy test.sa necudujem ze nema deti ked ani taketo zaklady neovlada😂

autor
19. aug 2020

@lenuliatko84 akože neviem čo také hrozné som sa opýtala .. ak máte problém tak si to ani nečítajte a ignorujte to ... chcela som len vedieť či s tým má niekto skúsenosť a to s tým dieťaťom ste si naozaj mohli odpustiť keďže nie som ani dobre na tom zdravotne a potratila som takže tato správa bola od vás dosť hnusná .. takže si najskôr rozmyslite čo napíšete a či to môže niekoho zraniť ... a takto ako vy sa dospelí človek nespráva a nevysmieva sa z niekoho menej skúseného

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre