Jedna slabá čiarka na tehotenskom teste. Môžem byť tehotná?

lutsine
23. apr 2009

ahojte, potrebujem poradit. Mávam normalne menštruacie, posledná bola 1.4.
V posledných dnoch sa ma ludia pytaju,ci nahodou s priatelom necakame babatko. Je pravda,ze som v poslednej dobe 2-3 kila pribrala a to hlavne do bruska,takze je to v obtiahnutych trickach vidno.
Včera som si zo srandy a zvedavosti urobila test a ked som videla na nom jednu silnu a druhu slabsiu ciarku skoro som odpadla. Je to mozne? Svadbu mame naplanovanu na september,co by nam prekazilo plany a musela by byt skor.
Mozem byt skutocne tehotna, mam zajst za gynekologom?

lusipe
30. sep 2013

@schatje6 ja ta uplne chapem....aj ja mam tento strach a pocity....a ty si mala aspon odvahu na test....a vysiel...ja na to nemam odvahu...pockam do vikendu a uvidime....modlim sa, aby to vyslo...a drzim strasne moooc palceky....

lusipe
30. sep 2013

@schatje6 inak lieky mam aj ja doma, teda len cast...lebo nieco mi vravelo, aby som ich nevyberala....nieco take vnutri...tak snad sa mi to potvrdi 😉

schatje6
30. sep 2013

@lienkalienocka1982 a ten ovulacny z ranneho mocu, ci hocikedy cez den??

lienkalienocka1982
30. sep 2013

@schatje6 hockedy aj teraz 🙂 urob si aj tri krat denne, a ak mas dostat teraz niekedy MS a ked ti ovulacny ukaze stale cely den pozitiv tak..........🙂 ti blahozelam....napis ako, alebo daj aj fotku..

schatje6
1. okt 2013

@lienkalienocka1982 ahojki, tak nakoniec nic z toho, ovu test negativny vcera vecer, dnes rano BT klesla na 36,3 a dnes rano TTnegativny ☹

lusipe
1. okt 2013

@schatje6 ale no tak, este nie je nic stratene, ked si menzes nedostala....a kolko ti meska?

agnesi
1. okt 2013

@schatje6 Neboj, to ještě nemusí znamenat, že se nezadařilo!! Moc na tebe myslím a držím palečky! 🙂

extrem000
1. okt 2013

za jeden den čiarka zosilnela, test robený z ranného moču, o pár dní si urobím posledný test , príznaky nemám žiadne, no menštruácia mešká 3 den, snád je to na dobrej ceste, lekár potvrdí

schatje6
1. okt 2013

@lusipe
@agnesi no ked je test biely a BT klesla, tak asi nema vyznam verit na zazrak...uz som raz tehu bola a BT vtedy zostala hore... ☹

@extrem000 gratulujem, super!

lienkalienocka1982
1. okt 2013

@schatje6 este nestracaj nadej...mozes byt, kedze si este mrchu nedostala...

schatje6
1. okt 2013

@lienkalienocka1982 uz aj to ☹ a silnu...

extrem000
1. okt 2013

@schatje6 dakujem, poteší

lienkalienocka1982
1. okt 2013

@schatje6 držím palce aby aj ty si zažila ten pocit keď v tebe niečo rastie...veľmi držím palce 🙂 drž sa..

lienkalienocka1982
1. okt 2013

@extrem000 pekne silnie...gratulujem 🙂 drž sa 😉

extrem000
1. okt 2013

@lienkalienocka1982 dakujem za povzbudenie velmi potešilo

pattiadam
1. okt 2013

@extrem000 si tehotna to je jasne.

extrem000
2. okt 2013

@pattiadam no kupila som si ešte dva testy, tak testnem, preistotu a bežííííím k lekárovi, no ale príznaky nemám žiadne až nato , že som viac hladná, ani prsia ma nebolia nič. ..to je natom divné, ale hlavná vec, že tam je tá čiarka, že?

extrem000
2. okt 2013

@lienkalienocka1982 dakujem, budem , musím, dufajme, že lekár povie, že sme oki

pattiadam
2. okt 2013

@extrem000 aj ja som mala druhu taku slabu a 8.8.2013 sa nam narodila ZARA. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

extrem000
2. okt 2013

@pattiadam jééééé, nádherné, tak myslím pozitívne, a gratulujem

sylvya
2. okt 2013

ahojte prosím vás máte skúsenosti niekto s tehotenským digitálnym testom women secret? dakujem 🙂

agnesi
10. okt 2013

@katren Ahoj, tak ti posílám test ze včerejšího večera 😉 Žádné vysmívání, to ne, jen ti chci ukázat, že nám to opravdu vyšlo!! 🙂 Třetí baby je na cestě 😀 A všichni nám vyšli hned napoprvé 🙂

katren
10. okt 2013

@agnesi tak ale tento vyzera uplne inak sko ten predchadzajuci 😉
gratulujem...ja mam tiez 3 a este jedno planujem 🙂

agnesi
10. okt 2013

@katren Tak to máme úplně stejně, já bych taky ráda 4, lichej počet dětí mě děsí 😀 A děkuju 🙂

dadulik1993
20. okt 2013

@agnesi ahoj na tom teste z hora ja vidim slabú čiarku 😉 😉 drzim palce

agnesi
20. okt 2013

@dadulik1993 Ahoj, tak už je to jistý, měla bych být v 6tt 😉 Na kontrolu jsem ještě nešla, to je brzy, ale na příští pátek se už asi objednám 🙂

dadulik1993
20. okt 2013

@agnesi tak držím peste nech je všetko v poriadku ja idem na kontrolu 28.10 to už by som mala byť v 11tt tak snád bude tiež všetko ok 😉

agnesi
21. okt 2013

@dadulik1993 🙂 Tak budu držet palce, aby bylo taky všechno v pořádku 🙂 A co, už to jde na tobě poznat? 😉 My byli o víkendu u našich, zatím jsme to úspěšně zatajili, protože jsem ještě nebyla na kontrole, ale teda zkušená porodní bába by to na mě hned poznala 😀 Prsa se mi děsně zvětšily a kalhoty, do kterých jsem potřebovala pásek, mi jsou taktak 😒 A navíc, já, milovnice dobrého bílého vína ho najednou nepiju 😀 Ale to jen proto, že mi přestalo z ničeho nic chutnat, i když jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná 😉

dadulik1993
21. okt 2013

@agnesi Ďakujem velmi pekne vieš čo moc to neni vydieť pretože som baculka ale tak ja už to vidím 🙂

agnesi
11. nov 2013

@dadulik1993 Ahoj, tak co, jak si dopadla na kontrole? 🙂 Já byla dnes na svojí první a bylo to úúplně nádhernej pocit 🙂 Mrňousek má hlavičku, na ní dvě očička, dvě ručičky, dvě nožičky a hlavně, srdíčko který bije 😵 Je to teda pěknej neposeda, pořád sebou vrtěl, takže se mám asi na co těšit, ale já už se kupodivu těším, aspoň o něm budu vědět 🙂 Další kontrolu mám za 3 týdny, to bude zase nekonečný čekání.... Ty už teď budeš mít za sebou 1.trimestr, že? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre