Kam na test HCG z krvi počas sviatkov?

tinka308
28. dec 2019

Ahojte baby,

Uz 2 roky sa snazime o dieta a vcera mi vysiel pozitivny test, dnes rano som si robila rovnaky test (ten okienkovy test) v rovnaky cas a druha ciarka bola slaba. O hodinu som si urobila dalsi test tej istej zacky ale pruzkovy a na nom boli oba pruzky velmi silne. Nemate podobne skusenosti? Chcela by som ist na odber z krvi ale neviem kam a kedy, kedze doktori nerobia do 7.1. poradite?

Dakujem

veronikaszabova
28. dec 2019

@tinka308 naco to tak silis? 😳 evidentne tehotna si, inak by si nemala poz.test.
Ved normalne po sviatkoch zavolaj svojmu gynekologovi, das mu datum poslednej menstruacie a on ta objedna.

tinka308
autor
28. dec 2019

@veronikaszabova uz mam za sebou 2 biochemicke tehotenstva..nevydrzim cakat ako sa to vyvinie

eliska13
28. dec 2019

@tinka308 odkiaľ si?sú laboratória kde Ti spravia na vlastnú žiadosť všetko
Pozri si laboratornatechnika,ale tiež by som to nesilila načo?budeš to mať na papieri a čo ovplyvnis?

eliska13
28. dec 2019

@tinka308 pomýlila som sa laboratornadiagnostika, alebo hpl pozri aj iné názvy ja poznám len Ba

tinka308
autor
28. dec 2019

@eliska13 pretoze mam aj problemy so stitnou zlazou,musim to vediet co najskor aby mi nastavili lieky. Dakujem skusim tie laboratoria

nika898
28. dec 2019

@tinka308 ak má tvoj lekár dovolenku počas sviatkov musí mat niekoho kto ho zastupuje. V pondelok chod normálne k tvojmu dr a buď tam bude alebo bude mat napísané kto ho zastupuje a chod tam. Vysvetli sestričke o čo ide a určite ta zoberie. Vyšetrí a vezme krv aby ti vedeli nastaviť lieky na štítnu žľazu. Je to normálna vec. Hcg zistia za jeden deň. Čiže v utorok máš už výsledok a môžeš to začať riešiť hnet 2.1 a nemusíš čakať do 7.1

stastenka42
28. dec 2019

@tinka308 záleží odkiaľ si ...ale máš odbery pre samoplatcov kde ti to aj cca za 3 hodiny vysetria...

tinka308
autor
28. dec 2019

@stastenka42 kde take odbery robia?

daniella30
28. dec 2019

@tinka308 poradim ti, chod na pohotovost, spravia ti to aj tam, len povedz, ze krvacas a si tehu a oni to spravia odber krvi a do 2 hodin (aby sa presvedcili, ci si akoze nepotratila) mas vysledok

gadrels
28. dec 2019

Bože takto na silu 😑

tinka308
autor
28. dec 2019

@gadrels je ti lepsie ked si si napisala taku nepodstatnu somarinu?

juliet86
28. dec 2019

@tinka308 pripadne babygen test pozri online. som si ista ze ked zajtra od rana pobehas doktorov tak najdes toho co ti odber spra i. vela stastia a infromuj

janulienockanr
28. dec 2019

@tinka308 nechcem ty strašiť ale ak máš štítnu žľazu tak ti linky nenasadia dovtedy pokiaľ to nebudeš MT od gynekológa potvrdene že si tehotná a v koľkom týždni si.. Podľa mojej skúsenosti viem. Ale neboj sa keď sa tskto budeš nahlit s stresovať to nieje pre vás dobre ukludni sa daj si k ludovy režim s myslí na to dobre..

gadrels
28. dec 2019

@tinka308 všetci Dr budú na svojich miestach len za to ze treba odber krvy lebo pokus číslo 7500 na silu...

gadrels
28. dec 2019

Rozum stojí až nad niektorými ženami ako na silu toto robia čo sa v takom ani nečudujem ze sa nedarí... Psychika zo plne v ťahu a telu sa tiež tým vôbec nedarí... Žiadna štítna sa nemusí riešiť hneď v ten deň a v tu hodinu to takto nefunguje

braute
28. dec 2019

@daniella30 pekná blbosť..... HCG test sa robí opakovane po sebe,.rozdelené do 2 dní.a len adekvátne stúpajúca hodnota svedčí pre postupujúcugraviditu ....takže jedna hodnota HCG je ako žiadna hodnota... a na dalšľí den ju len pošlú k svojmu gynekologovi..ak mala aj v minulosti biochemické tehotensto.. to sa tiež mohlo viazať len na pozitivitu HCG... netreba si vymýšlať lebo pri vyšetrení sa zamot a bude vyzerať ako ...Ppotvrdenie grvidity zasa nie je život zachranujúci výkon. takto to potom vyzerá aj je pohotovoť zneužívaná.. a potom je v čakárni zástup ľudí a všetci sú tenzní lebo dlho čakajú. čo na tom že medzi odložiťelnými prípadmi sú skutočne akútne stavy,ktorým ide o život..

tinka308
autor
28. dec 2019

@gadrels naozaj nerozumiem preco mi pises take veci, neziadam aby kvoli mne niekto prisiel do prace, zistujem moznosti kto je v praci. Ak zeny chcu nech cakaju na zazrak, ale nerozumiem preco by si ma mala kritizovat. To nemas co robit?

gadrels
28. dec 2019

@tinka308 ja píšem všeobecne že je to silene všetko takto... Treba si užívať sviatky vypnúť hlavu a nie toto..

tinka308
autor
28. dec 2019

@gadrels su aj zeny ktore potrebuju vediet ze urobili maximum,az potom sa vedia zmierit s akymkolvek vysledkom. Neodsudzovala by som nikoho

gadrels
28. dec 2019

@tinka308 prepáčte ale vy chcete vedieť ze ste urobili maximum tu medzi ženami co nie sú ani Dr ani Mgr ani nič? Nad tým mi rozum stojí že nie len ze zúfalo hľadajú rady ale ešte aj medzi ženami co radia len co si myslia a nie vedia

mondolina
28. dec 2019

Naozaj sa nič nestane keď počkáš týzden kým skončia sviatky.
Čo má byť bude aj bez odberov hcg, držím veľmi silno palce a hlavne kľud ♥️

stanulienkat
28. dec 2019

Medirex.sk

gadrels
28. dec 2019

Mňa len ozaj sem tam zaráža prístup dospelých žien co su tu, že chápem ze chcú bábätko za každú cenu a ja to každej jednej prajem zo ❤️ ale skúšať také lieky a čaje a hentake len na základe rád tu žien a tým hazardovat sami so sebou je pre mňa nepochopiteľné

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre