Kedy je možné vidieť na ultrazvuku plod?

mimi325
25. júl 2019

Ahojte, mám taký problém, ostávalo mi zle, teda stále mi je zle a tak som si minulý týždeň spravila testy tri dni po sebe a pozitívne všetky, zopakovala som si test včera a opäť poziitívny. Objednaná som už ku gynekologičke. S priateľom sme spolu spávali bez ochrany, antiku som vysadila asi pred rokom a žiadnu inú sme ani nepoužívali. Nemôžem povedať, že to dával do mňa ale kvapôčky lásky sa asi pohrali. Máte podobnú skúsenosť? odkedy na ultrazvuku by bol vidieť plod ?

lenulka_14
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baskaa_1998
25. júl 2019

@mimi325 ja podobnú skúsenosť nemám ,pretože my sme sa snažili,ale gestacny vačok na ultrazvuku zo spodu bolo vidieť v 6 týždni tehotenstva 🙂

panipanka
25. júl 2019

@mimi325 ak si si robila testy a boli pozitivne tak si rozhodne tehotna, gyn ti to uz len potvrdi, vies to, ze sa neuspokoji do teba este neznamena, ze nemozes otehotniet

alexandra2468
25. júl 2019

@mimi325 od zaciatku poslednej menstruacie asi po 6tyzdnoch, okolo 7tt uz bude vidno aj srdiecko

evkamotka
25. júl 2019

Gratulujem k tehu. Od 6 sa nieco da vidiet, v 7tt uz aj bijuce srdce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre