Kedy k lekárovi na prvé sono?

ninulienocka17
17. apr 2023

Ahojte. Už je to piaty deň, čo mi mešká menštruácia a mám krásne čiarky na testoch a teda chcem zavolať a objednať sa k lekárovi na vyšetrenie.
Aká je vaša skúsenosť, v ktorom týždni objednávajú na prvé sono? Som v tomto úplný nováčik a na internete som čítala rôzne..

zenulkaaa
17. apr 2023

Kedy ty chces. Ja som isla hned, ako som zistila, bol to len 4tyzden, ale doktor uz videl, ze to tam je.
Ale kazdy lekat objednava inak. Zavolaj svojmu a dohodni sa s nim.

mimi3008
17. apr 2023

Podla mna tak 7-8 tyzden. Mne ked vysli testy pozit., hned som volala sestricke a ona mi vyratala, kedy mam prist, kolo 7-8 tyzdna podla poslednej menstruacie

floki1994
17. apr 2023

@ninulienocka17 moj lekar napriklad berie az 8 tyzdnov od zaciatku poslednej MS aby uz bolo/nebolo srdiecko a bolo vsetko jasne bez stresov..skor len ak mas nejake zdravotne problemy..ale vsak si zavolaj a ona ti povie kedy prist 🙂

pribinak
17. apr 2023

Môj doktor objednáva tak okolo 7-8tt, skôr tam dokopy nie je nič vidieť a potom sú to iba stresy a zbytočne stresy
Ak pôjdeš okolo 7-8tt už jasne vidno plod, počuješ ak už srdiečka

daduska6199
17. apr 2023

@ninulienocka17 mňa objednala na 27.4. to by som mala byť 8tt takže to už by tam mala vidieť 😊 kľudne zavolaj teraz ona ťa objedná na neskôr 😊

cookie29
17. apr 2023

Uz celych 5 dni 🙂
Zvycajne sa chodi okolo 8tt pokial nie su problemy.
A blahozelam.

sajmonka_1216
17. apr 2023

okolo toho 6tt by mohlo byť vidno napr. srdiečko, to je dôležité, či bije.. ale zavolaj si a oni ťa už podľa poslednje ms objednávajú tak ako majú vo zvyku

ninulienocka17
autor
17. apr 2023

Ďakujem za odpovede, baby 😊
Volala som a mám prísť, keď mi bude meškať dva týždne. Takže o týždeň pôjdem a že uvidíme teda, či sa tehotenstvo potvrdí a čo ďalej.. Som zvedavá

lalala94
17. apr 2023

Ja som tiež bola tak, keď mi meškala menštruácia dva týždne a teda išla som myslím na konci 6. týždňa. Bolo tam už vidno to čo malo a dostala som rovno aj tehotenskú knižku. Do 8. týždňa by sa mi čakať nechcelo. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre