Kedy najskôr môžem ísť na vyšetrenie hCG z krvi?

nikolavalencia
23. aug 2021

Kedy najskôr môžem ísť na vyšetrenie hcg z krvi? 3dni meškanie, jeden pozitívny test

barus26
23. aug 2021

@nikolavalencia keď máš pozitívny test tak kľudne.. z krvi sa to dá zistit skôr ako z mocu

nikolavalencia
autor
23. aug 2021

@barus26 ďakujem barus

anjelicek26
23. aug 2021

Potrebujes v tehotenstve nejake lieky, alebo preco chces ist na krv? Ked mas pozitivny tehotensky test, ved je to super, nie? Staci. Sprav si o tyzden dalsi a ked bude stale pozitivny, zavolaj na gyndu a sprav si termin na prvy ultrazvuk...hodnota hcg je od-do a zbytocne ta to vystresuje kto ma viac/menej v tomto tyzdni, mne to prijde zbytocne...

nikolavalencia
autor
23. aug 2021

@anjelicek26 beriem silné lieky

anjelicek26
23. aug 2021

@nikolavalencia tak to potom ano, kludne mozes ist uz teraz, ked je hcg v moci - je samozrejme aj v krvi.

luci_ba
23. aug 2021

@nikolavalencia kludne dnes

miskamicha
23. aug 2021

@nikolavalencia ak beries lieky ktore sa v tehu nemozu ries este dnes s lekarom ktory ti ich predpisal. Mne meskala.menstruacia 3 dni presne vtedy som bola u gyn a mala som uz v maternici gestacny vaķ aj s embryonalnymi strukturami. Ak tam gyn toto uvidi, tak ani hcg nie je nutne brat.

nikolavalencia
autor
23. aug 2021

@anjelicek26 ďakujem, ono totiž beriem lieky ktoré sa nesmú brat v tehotenstve preto tak skoro

nevenka
23. aug 2021

@nikolavalencia no tak to ries s tym dr., ktory Ti predpisal tie lieky, ak by ma neohrozovalo na zivote, ja to vysadim hned. Mne po porode predpisali na tlak Prestarium a nasledne, ked som doktorovi povedala a precitala si pribalovy letak, ze teda my s muzom nepouzivame nejak spolahlivu antikoncepciu, tak mi ich hned zmenil. Nesmie sa to brat v tehotenstve, ani pred nim niekolko tyzdnov, sposobuje vazne poskodenia plodu. Uff...
Podla vsetkeho tehotna si a hned to teda ries s tym lekarom, co Ti ich predpisal a potom ries krv na hcg, ale uz Ti urcite z krvi vyjde pozitivne.
Takze tie lieky bude treba vysadit, pripadne nahradit inou alternativou. Drzim palce 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre