Kedy po oplodnení ukáže tehotenský test výsledok?

samsara
3. jún 2009

Ahojte,prosím, viete mi povedať,ako dlho po oplodnení,už dokáže tehotenský test ukázať výsledok?
Musím čakať až na vymeškanie menzesu? Ide o to ,že sa snažíme o babätko,podla Jonášových výpočtov,termín sme mali 25.5. a ja mám pocit,že som tehotná,myslíte,že by mi už test mohol potvrdiť,alebo vyvrátiť tehotenstvo?

lulila20
13. dec 2016

@sovicka1987 zly.fotak mam 😬

sovicka1987
13. dec 2016

@lea299 no budem sa snazit 🙂

06zuzina04
30. apr 2018

Žienky mne skončila menštruácia 5 apríla a už 23 mi ukázal test dve čiarky co mi moc nevychádza nejako. Je možné že ani nie v 4tt mi test ukáze už. A to mi nemeskali ešte ani.

22dominika22
3. nov 2018
lillyj7
11. dec 2019

Potrebujem radu..
S priateľom sa pokúšame o.mimi..od toho už prešiel týždeň kedy je najlepsie si urobiť test ?.. mrchu mám až 20teho a som taký nedočkavi typ človeka že už som.si test urobila.a zatiaľ nič ..zatiaľ som mala len bolesť podburska a mám pocit že moje prsia majú v sebe eletriku 😒😂💋

sovicka1987
12. dec 2019

@lillyj7 no urcite najlepsie az ked 20 - 21. 12 skor je to podla mna zbytocne. Ja som robila 4 dni po ocakavanej mrche a to bol len slabucky dusik

lillyj7
13. dec 2019

@sovicka1987 Tak ďakujem.vam za radu kedze sa pokúšame o prvé babetko tak nemám s tym.tak veľa skúseností ohľadom testov

petkasaurus
15. dec 2019

@lillyj7 ahoj, ja som si tiez dnes skusala test s detekciou skoreho tehotestva..ale nic.. Mam dostat menzes 20.12...tak dufam, ze este sanca tam je.. Ty si mala tiez citlivy test? My tiez skusame prve babo

lillyj7
16. dec 2019

@petkasaurus ahoj
ja som skúsila.skooro všetky testy.. A nič..tiež mám.dostat
Menzes až 20.12 tak.cakame čo s toho bude ak nič tak budeme.skusat ďalej..💖

petkasaurus
16. dec 2019

@lillyj7 ja uz to necham asi na sobotu, ak v piatok nedostanem... Lebo som bola dost sklamana a to bol pritom len prvy pokus.. Ale uz citim pms, krce, ale zevraj aj to moze byt aj v pripade tehotenstva..

amito
17. feb 2020

Ahojte 😊tak obnovujem temu..mne test ukazal az na 15.den po oplodneni aj to slabu ciarku.Kedze som bola zvedava a robila testy aj skor samozrejme boli negativne..

nikolanicol
24. sep 2020

Ahojte baby tehotesky test moze ukazat pravdu prvi den vinechanej ms ? Diki za radu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre