Ukáže mi test správny výsledok?

dubek
10. máj 2020

Ahojte žienky mam otázku 2.5 sme mali z manželom pohlavný styk a roztrhal sa nám kondóm ale manžel mi tvrdí že ho vybral skôr ako sa urobil že do mňa vôbec ale mám Taký strach keby ze si urobim test 12.5 myslíte že by mi test mohol ukázať správny výsledok menštruáciu mám dostať až 24.5 prosím o odpoveď som zúfalá

veronikaszabova
10. máj 2020

@dubek ak mas za 14 dni menzes, tak si cca v polke cyklu - okolo ovulacie. Sex si mala po menzese?
Sanca je minimalna.
Test - v case meskania menstruacie.

dubek
autor
10. máj 2020

@veronikaszabova áno od piateho mi začali plodné dní dnes mam ovuláciu

veronikaszabova
10. máj 2020

@dubek ak mas ovulaciu odsledovanu, ze ju mas teraz, tak si neotehotnela 🙂

dubek
autor
10. máj 2020

@veronikaszabova tak dúfam ale čo myslíš najskôr ukáže test až keď mi meškajú krámy?

amelia000
10. máj 2020

@dubek najlepsie je robit test az po vynechani MS lebo potom tam na tom teste vidia zeny aj neexistujucich duchov a su len viac v strese. 🙂

kate_cs
10. máj 2020

@dubek mne ani v prvý deň meškania menštruácie test neukázal, že som tehotná. Robila som ráno a bol negatívny. Až na tretí deň sa objavila slabšia čiarka. Keď máš až teraz ovulaciu a muž tvrdí, že bol styk prerušovaný, je to fakt malá šanca. S testom ešte počkaj a pokoj.

hennyinnsbruck
10. máj 2020

Ak si si istá ze máš dnes ovuláciu tak tehotná nebudeš.
Inak - 10-12 dní od ovulácie môžeš test spraviť

danielinaa
10. máj 2020

Podla mna tehu nebudes lebo ovulaciu si este nemala, teraz niekedy by si mala mat. Aj keby mu uslo, zas tolko dni spermosky nevydrzia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre